Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Czy pójdzie mi jakimś cudem Rayman Origins(liczę na dobrą optymalizację tongue_prosty.gif) biggrin_prosty.gif

RAM 512

Procek 1.1 Ghz(nie wiem jednak czy ma jeden czy dwa rdzenie sad_prosty.gif)

Karta ATI Rodeon Series HD 4650

Dla pewności, żeby pokazać, że mój komp miał na koncie niezłe wyczyny to powiem, że poszło mi ME w prawie najniższej rozdzielczości i Call of Juarez Więzy Krwi po patchu z CD-A całkiem płynnie biggrin_prosty.gif

Przepraszam, że pytam o to znowu, ale chciałbym, żeby odpowiedziała mi jeszcze choćby jedna osoba, naprawdę mam nadzieję, że mi pójdzie biggrin_prosty.gif

I Cpunek, coś mi mówi, że pójdzie na najwyższych ustawieniach :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! CZy gry : Far Cry 2 , Colin Mcrae Dirt 2 , Battlefield Bad Company 2 , Call Of Duty Black Ops , 007 Quantum of solace odpalą oraz na jakich detalach ?

PC :

Intel Core 2 Quad Q6600 (4x 2.4Ghz)

Sapphire Radeon HD4850 512MB GDDR3

2x 2GB Kingston DDR2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darthmetalus - jak już tak bardzo chcesz to od kogoś usłyszeć to "Tak pójdzie na twoim PC" :D

A tak na poważnie, powinna Ci śmigać, przecież ta gra nie ma żadnych fajerwerków graficznych (co nie znaczy, że jest nie ładna) i jest też raczej dobrze zoptymalizowana. Zresztą możesz ściągnąć demo ze Steama i sam obadać jak to wygląda smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich ustawieniach będę mógł pograć płynnie w Two Worlds II z takim sprzętem?

Intel Pentium 4 3,60 GHz

2 gb RAM

GeForce 9600 gt 512mb

Z chęcią dowiem się również czy dało by rade udźwignąć Skyrima i nowego Deus Exa w miare płynnie? (żeby chociaż tekstury nie były zamazane) Proszę o opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Bardzo zależy mi na grze Assassin's Creed 2. I chciałem sie zapytac czy ta gra zadziała mi na takim sprzęcie, Intel? Celeron? CPU 2.53 GHz, 2.53 GHz, 1,50 GB RAM. Bardzo mi na tym zależy. Może da się w to zagrać z najmniejszymi ustawieniami. ? Prosze o odpowiedź. Karta Grafiki to 256 MB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny :P po bardzo i to bardzo wciągającej serii S.T.A.L.K.E.R poczytałem trochę o grze Metro 2033 , ale wymagania ma kozackie ... więc na jakich detalach mi pójdzie ? bo mam dylemat czy zamawiać czy narazie odpuścić ;p

AMD Phenom 4x 3,2ghz Black Edition

Dysk 500GB Caviar Aviator

4GB ram Good Ram

Ati Radeon HD 4850

System win 7 64bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...