Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Gość StingerPL

AMD X2 6000+ (3.1GHz @ 3.1GHz)

Radeon HD 5450 512 DDR3

pamięć 3gb 800 Mhz DDR2

Vista 32bit Home Basic

Czy pójdą?

Silent Hunter 5

Call of Juarez the Cartel

Batman Arkham Asylum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam takie pytanie, czy zgodnie z podanymi już wymaganiami pójdzie mi Mass Effect 3 i na jakich detalach? Konfiguracja kompa podana w profilu, dodam tylko, że ME1 i 2 działały płynnie, bez jakichkolwiek ścinek, zaś najnowsze hity, czyli Batman: AC i AC: Revelations działały dobrze na maks. detalach(jednak z wyłączonym DirectX11), choć w pierwszym sporadycznie zdarzały się ścinki i spadki płynności, a Assassin nie działał ekstra płynnie, ale grać się jak najbardziej dało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMD X2 6000+ (3.1GHz @ 3.1GHz)

Radeon HD 5450 512 DDR3

pamięć 3gb 800 Mhz DDR2

Vista 32bit Home Basic

Czy pójdą?

Silent Hunter 5

Call of Juarez the Cartel

Batman Arkham Asylum

Spokojnie pójdą wszystkie z tych gier które ywpisałeś zapraszam na mój kanał youtube filmiki z różnych gier z moim głosem (nie niedziecinnym) http://www.youtube.com/user/MegaDamiax?feature=guide jest też konfiguracja mojego kompa więc możecie zobaczyć jak na takim dziadostwie jak moim komputerze chodzą gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, a jak by było z Kingdoms of Amalur: Reckoning, czy poszedł by w miarę dobrze? bo słyszałem że demko ma słabszą optymilizacje niż pełnoprawna gra. Z góry dzięki za pomoc! :wink: [sprzęt podany wyżej więc chyba nie muszę go znów pisać].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - Raczej będzie ciężko, bo możesz się nie złapać.

Minimalne:

Procesor: Intel Core 2 Duo (2,2GHz) / AMD Athlon 64 X2 5000+ (2,6GHz)

Pamięć operacyjna: 1GB dla Windowsa XP / 2GB dla Windowsa Vista oraz 7

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD3650 z 512MB pamięci (minimalną wspieraną przez grę rozdzielczością jest 1280x720)

Dysk twardy: Co najmniej 10,5GB

System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7

Radzę od kogoś pożyczyć i przetestować. Albo troszkę zmodernizować kompa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP@ Wiem że sie nie łapie na wymagania, ale cod mw3 też formalnie nie powinien ruszyć a chodzi na średnio/wysokich detalach, więc nie wiem czy warto zakupić a gra wymaga bodajże origina więc z pożyczeniem ciężko, moja karta graficzna wyrabia jak 8800 ultra prawie [jak widać jest 512 fabrycznie podkręcana i na pudełku nawet odniej jest tam informacja takowa :)] więc o nią się nie martwie tylko bardziej procesor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin, a Wiedźmin 2 to prawie 4 lata różnicy są... Jedynka ma dużo mniejsze wymagania. Dwójka pójdzie, ale na najniższych detalach i na bardzo niskiej rozdzielczości- nie wiem czy warto. Nawet na takich ustawieniach 30 fps raczej nie będzie.

Zobacz tutaj, pierwszy sprzęt jak twój. 16 fps na bardzo niskiej rozdziałce i średnich detalach. Na najniższych może da się grać, ale ponawiam pytanie- czy warto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójka pójdzie, ale na najniższych detalach i na bardzo niskiej rozdzielczości- nie wiem czy warto. Nawet na takich ustawieniach 30 fps raczej nie będzie.

Pójdzie? 30 FPS? Toż to będzie pokaz slajdów (o ile w ogóle ruszy), a nie gra...

Aby zaoszczędzić pytań na przyszłość: zintegrowane układ graficzne Intela, a zwłaszcza te z wcześniejszych rewizji nadają się do komputera, ale nie do maszyny do gier. Można sobie porobić tabelki w Excelu, pograć na Kurniku w karty, ale o grach wymagających już DirectX i jakiejś wyższych lotów grafiki, to można po prostu zapomnieć. Smutne, ale prawdziwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takiego antyka :

AMD Phenom 9650

3gb ram ddr2 800mhz (jak się uda to będe miał 2 x 2gb kingstona 1066mhz)

Gainward 9800GTX+

Win7 64 bity

pogram na tym czymś płynnie w BF3 ? mówie o ustawieniach LOW i 1024 na 768

wiem że to żaden wykładnik ale np BC2 chodzi mi na max w 1280 na 1024 super płynnie...

Oczywiście mówimy TYLKO o multi... nie chcę kupować BF3 i oglądać pudełka albo wkurzać się na przycinki...

Na yt jest pokazane jak gościu gra na dual core i na 8800GT i jest bardzo płynnie na low/medium , prawda to ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...