Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Faramierz

Fable

Polecane posty

jeśli chodzi o miecz obok świątynie to musisz mieć na fula wszystkie cechy z siły, a jeśli chodzi o świątynie Skorma to przyprowadź ochroniarzy z obozu bandytów i z pod świątyni Avo, złóż ich o północy a dostaniesz łuk skorma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podczas uruchamiania gry pojawia mi się komunikat, którego treść brzmi "We are sorry, but we have detected that the game did not exit correctly. We recommend starting the game in safe mode. Safe mode may disable some advanced features of the game, but may allow you to play the game." i do wyboru mam gre Countnue Anaway oraz Safe Mode. Posiadam karte Radeon 9200 Excalibur 128 mb,procesor AMD Athlon 2200 +, 512 MB Ram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo co Dante777 tylko ze mnie wywala po fillmiku kiedy to mam nacisnac lewy przycisk myszy ;(((

I nie wiem co mam zrobic...

u mnie tez wywala do windowsa i wyswietla mi sie error podobny tylko ze ja moge nacisnac "Debug" 'dont sent' 'send'

a gre mam orginalna windowsa tez..... ;( pomocy ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie? Po co wam ten miecz ze skały? Moim skromnym zdaniem on jest hm... słaby? Ja prawie całą gra przeszedłem na ulepszonym dużym obsydianowym.

@Dante, a co się dzieje jak klikasz na safe mode?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do świątyni skorma trzeba dostarczać strażników do oporu i wtedy otrzyma się dar odjęcia wieku ??? Ja dałem strażnika spod świątyni Avo i dostałem tylko łuk . ? .

Mi po zlozeniu 2. ofiary odjelo pare lat (bodaj 7 czy 8, roznie bywa), przy 3. pojawil sie nowy tytul. Moze sie to roznic w zaleznosci od gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po złożeniu 2. ofiary odjęło parę lat (bodaj 7 czy 8, rożnie bywa), przy 3. pojawił się nowy tytuł. Może się to różnic w zależności od gry.

Aha . A czy zniknął ci ten qest z pod klawisza F9 ? No i czy te qesty można wykonywać zawsze , ponieważ przed wejściem na arenę dałem jakieś 60 000 do świątyni Avo i dostałem jakąś pałkę , a teraz jestem po misji ze znajdywaniem tabliczek na cmentarzu i dając nawet 12000 nic się nie dzieje . ? .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dziennika nie znikaja nigdy questy zwiazane z konkursami (rybki, kurczaki, luk) oraz ze swiatyniami (2 rozne). Co do datkow na swiatynie, to po daniu 45000 gp bedac max zlym i dostaniu Sentinusa zlozylem dwa datki po 1, dla redukcji wieku i tytulu Paladyna. Pozniejsze datki daja tylko pkt dobrego charakteru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pewien wkurzający problem z tą grą. Kupiłem CDA w którym było Fable i zainstalowałem patrze a tu dialogi albo mrygają albo nie ma ich części a kiedy jest cos w stylu tak lub nie to wcale w tej ramce nic nie pisze .Prosze o pomoc

PS.:Nie odsyłajcie mnie do google tam szukałem i nie ma nic mądrego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...