Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

P.S. CormaC, Ty jedyny grałeś, mógłbyś uchylić rąbka szczegółów, podzielić się wrażeniami z gry?

Podzielilem sie w betateście w aktualnym CDA. Na reszte poczekac musicie do recenzji.

A tak właściwie to dostaliście już gotową grę, czy dopiero za parę dni?

Za pare dni to my wysylamy pismo do druku. :)

Czyli recenzja już napisana, jak mniemam?

Jeszcze nie jest skonczona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. CormaC, Ty jedyny grałeś, mógłbyś uchylić rąbka szczegółów, podzielić się wrażeniami z gry?

Podzielilem sie w betateście w aktualnym CDA. Na reszte poczekac musicie do recenzji.

A tak właściwie to dostaliście już gotową grę, czy dopiero za parę dni?

Za pare dni to my wysylamy pismo do druku. :)

Czyli recenzja już napisana, jak mniemam?

Jeszcze nie jest skonczona.

A jaka ocena ;)? Wiem, wiem, nie powiesz. Ale zadowolony jesteś z polskiej wersji? (chodzi mi tylko o to czy całe to nagrywanie scen itp. itd. miało sens) Bo ciekaw jestem jak to wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka ocena ;)? Wiem, wiem, nie powiesz. Ale powiedz, zadowolony jesteś z polskiej wersji? (chodzi mi tylko o to czy całe to nagrywanie scen itp. itd. miało sens) Bo ciekaw jestem jak to wyszło.

Dowiesz sie wszystkiego, jak przeczytasz recenzje lub zagrasz w gre.

Arrrr... Nie musisz mówić dokładnie... wystarczy proste "tak" lub "nie" :P bo mnie ciekawość wykończy na sprawdzianie z chemii...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, co do tych beta-testów w cd-action, pisałeś CormaC, że z bugami raczej się nie spotkałeś jakimiś poważnymi... a teraz kiedy grałeś już w Wiedźmina PL, czy są jakieś poważne bugi? Pytam dlatego bo w niemieckich serwisach rozpisują się, że Wiedźmin to polski G3 pod względem bugów... Jeżeli nie możesz odpowiedzieć to rozumiem i poczekam, aż kurier dostarczy mi moja kopie gry :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, co do tych beta-testów w cd-action, pisałeś CormaC, że z bugami raczej się nie spotkałeś jakimiś poważnymi... a teraz kiedy grałeś już w Wiedźmina PL, czy są jakieś poważne bugi? Pytam dlatego bo w niemieckich serwisach rozpisują się, że Wiedźmin to polski G3 pod względem bugów... Jeżeli nie możesz odpowiedzieć to rozumiem i poczekam, aż kurier dostarczy mi moja kopie gry :).

Nie wiem, w jaka wersje grali ludzie z niemieckich serwisow. Przypuszczam, ze w bete. W finalnej nie trafilem na nic duzego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, co do tych beta-testów w cd-action, pisałeś CormaC, że z bugami raczej się nie spotkałeś jakimiś poważnymi... a teraz kiedy grałeś już w Wiedźmina PL, czy są jakieś poważne bugi? Pytam dlatego bo w niemieckich serwisach rozpisują się, że Wiedźmin to polski G3 pod względem bugów... Jeżeli nie możesz odpowiedzieć to rozumiem i poczekam, aż kurier dostarczy mi moja kopie gry :).

Nie wiem, w jaka wersje grali ludzie z niemieckich serwisow. Przypuszczam, ze w bete. W finalnej nie trafilem na nic duzego.

Nie trafiles na nic duzego?? czyli w wersji finalnej sa bugi ale jakies nieistotne(najbardziej sie boje zawieszek i wywalania do windowsa)... Jesli mozesz to odpowiedz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze żeby wiedźmin ruszył dokądkolwiek trzeba będzie kliknać krusorem, czy będzie tak jak w Gothicu czy Oblivionie?

To zależy od kamery którą wybierzesz. Przy rzucie izometryczym trzeba kliknąć, przy TPP chodzi się WASD.

Czy sami będziemy tworzyć bohatera, wygląd, skille itp.

Bohaterem jest zawsze Geralt, ale oczywiście można modyfikować mu statystyki. Wyglądu się nie zmienia (chyba, że przez założenie innego pancerza, ale to logiczne).

Czy będą jakieś organizacje do których będzie się można przyłączyć, czy wiedźmin jest tak wierny zakonowi że nie wkroczy do żadnej innej gildii.

To zostanie raczej słodką tajemnicą twórców i recenzentów :wink: . Dowiesz się za 9/11 dni :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będą jakieś organizacje do których będzie się można przyłączyć,
Wątpię. Wiedźmin, to wiedźmin i to jest jego profesja. Mało prawdopodobne by Red Studio się na to zdecydowało, a nawet jeśli to już byśmy wiedzieli.
zakonowi
Zakonowie?? :shock:
czyli w wersji finalnej sa bugi ale jakies nieistotne
Czy widziałeś grę pozbawioną bugów. I to na dodatek gre RPG?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Wiedźmin, to wiedźmin i to jest jego profesja. Mało prawdopodobne by Red Studio się na to zdecydowało, a nawet jeśli to już byśmy wiedzieli.

Chociaż na kilku screenach widzimy Geralta w pancerzu Zakonu Płonącej Róży, więc może będziemy mogli wykonać dla niego kilka zadań :wink: . Jednak jeśli chodzi o całkowite przyłączenie, to także wydaje mi się to mało prawdopodobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mam pytanko, jakoś nie kojarzę, żeby osoby zamiawiające preorder Wiedźmina miały dostać go przed datą oficjalnej premiery, a w sobotę przyszedł do mnie mail z Gram.pl z prośbą o potwierdzenie (co w przypadkach preorderów wysyłają na 5 dni przed planowaną wysyłką gry).

Czyżby znaczyło to, że będę mógł sobie pograć w swoją EK już gdzieś tak w środę-czwartek? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będą jakieś organizacje do których będzie się można przyłączyć,
Wątpię. Wiedźmin, to wiedźmin i to jest jego profesja. Mało prawdopodobne by Red Studio się na to zdecydowało, a nawet jeśli to już byśmy wiedzieli.
zakonowi
Zakonowie?? :shock:
czyli w wersji finalnej sa bugi ale jakies nieistotne
Czy widziałeś grę pozbawioną bugów. I to na dodatek gre RPG?

Popatrz na ,,papierowe RPG,, i odpowiedz sobie na to pytanie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mam pytanko, jakoś nie kojarzę, żeby osoby zamiawiające preorder Wiedźmina miały dostać go przed datą oficjalnej premiery, a w sobotę przyszedł do mnie mail z Gram.pl z prośbą o potwierdzenie (co w przypadkach preorderów wysyłają na 5 dni przed planowaną wysyłką gry).

Czyżby znaczyło to, że będę mógł sobie pograć w swoją EK już gdzieś tak w środę-czwartek? :roll:

Nie po prostu chodzi o to, by gracze mieli dość czasu by potwierdzić wysyłkę :) Pewnie nie chcą by doszło do sytuacji, gdy te 10tys zamówień byłoby potwierdzanych w tym samym czasie... po prostu serwer by (znów) nie wytrzymał :D A dwa, że jeszcze mniej więcej mogą określić ile osób zrezygnuje z EK ;]

Chociaż na kilku screenach widzimy Geralta w pancerzu Zakonu Płonącej Róży, więc może będziemy mogli wykonać dla niego kilka zadań

O ile pamiętam z zapowiedzi, to Geralt będzie mógł wykonywać zadania dla każdej frakcji występującej w grze (np. w tym gameplayu z Baraniną mamy do wyboru: wykonać jego zlecenie, lub nie). A co do pancerza Zakonu Płonącej Róży - równie dobrze mógł go zdjąć z trupa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie kojarzę, żeby osoby zamiawiające preorder Wiedźmina miały dostać go przed datą oficjalnej premiery
Tak, dostaniemy grę przed premierą.Szafa wyjaśnił Ci, dlaczego już teraz są wysyłane maile, natomiast ja od siebie dodam, że Ci, którzy zamówili pre-order na gram.pl dostaną grę 2 dni wcześniej. (jeżeli Masterlink nie zawiedzie).
Popatrz na ,,papierowe RPG,, i odpowiedz sobie na to pytanie
Jejku, niech będzie, cRPG. Widzę, że Tobie to wszystko trzeba na tacy podać. :crazy: A tak w ogóle jaki związek z Wiedźmakiem ma Twój post?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mam pytanko, jakoś nie kojarzę, żeby osoby zamiawiające preorder Wiedźmina miały dostać go przed datą oficjalnej premiery, a w sobotę przyszedł do mnie mail z Gram.pl z prośbą o potwierdzenie (co w przypadkach preorderów wysyłają na 5 dni przed planowaną wysyłką gry).

Czyżby znaczyło to, że będę mógł sobie pograć w swoją EK już gdzieś tak w środę-czwartek? :roll:

Awwww... zajrzyj na Gram.pl... News powinien być jeszcze obecny, po prostu cdp postanowiło wysłać maile wcześniej tak by każdy zdążył wysłać potwierdzenie i... i po prostu wysłali wcześniej, a wiedźmina otrzymasz pewno 2 dni przed premierą (kurierem) albo dzień przed lub w dzień premiery (w przypadku poczty), tak więc nie. Nie dostaniesz Wiedźmina w ten wtorek-środę.

Edit: oops... sorki nie zauważyłem ze jest już kolejna strona :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam jeszcze jedno pytanie, planuje złożyć zamówienie

http://wirtus.pl/shop/produkt.php?Kategori...ProduktID=10606 na wirtusie rpzewidywana cena to 79, czy taka cena naprawdę się utrzyma, nie chciałbym się potem zdziwić gdy bedzie ponad 100zł, wiem że to może być pytanie takie...dziwne ale dla mnie człowieka ubogiego...

Wirtus to naprawdę, świetny i rzetelny sklep. Nie ma obaw - cena nie zwiększy się. Dla kogoś komu wystarczy EP jest to idealny wybór :) Do tego fajna smycz i prawdopodobieństwo wygrania kufla :P gram.pl wymięka ;] (no, może jedynym minusem jest to, że nie dostaniesz gry przed premierą :D )

(jeżeli Masterlink nie zawiedzie)

Z ostatnich przedpremierowych zamówień na gram.pll TYLKO Jade Empire dotarło faktycznie przed premierą :D Czekam do 24 i zaczynam mocno "chorować" przynajmniej do poniedziałku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Status Twojego zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki" To znaczy tylko jedno juz lada moment zagramy w Witchera:D Fajnie co??
Fajnie, fajnie. Z tym, że i tak raczej nie ma szans na wysyłke przed 23. Chociaż, to byłby miły prezent, z okazji moich jutrzejszych urodzin, zobaczyć na gram.pl news: wszystkie pre-ordery złożone w ciągu 24h od startu zamówien zostały już wysłane. Ech, marzenia...
Z ostatnich przedpremierowych zamówień na gram.pll TYLKO Jade Empire dotarło faktycznie przed premierą
Wierzmy w Mastera :)
Czekam do 24 i zaczynam mocno "chorować" przynajmniej do poniedziałku Smile
Wiesz, chyba się od Ciebie zarażę, Zresztą już się źle czuję... tak, to penw, od 24 w szkołach zacznie brakować co niektórych uczniów, ponieważ Redzi wypuszczają nowego, śmiertelnego (z wrażenia nad jakością gry!) wirusa. :twisted:

btw:

Firma CD Projekt dokonała w ostatnich dniach dosyć elektryzującej aktualizacji oficjalnego serwisu poświęconego grze The Witcher (Wiedźmin). W dziale Career możemy od pewnego czasu natrafić na oferty pracy skierowane do programistów oraz producentów obeznanych z architekturą, a także specyfiką konsoli Xbox 360.

Nie są one jednak powiązane z ewentualną konwersją Wiedźmina na najnowszą stacjonarną platformę koncernu Microsoft. Z informacji pozyskanych przez nas bezpośrednio u źródła wynika bowiem, że dotyczą jedynie przyszłych planów studia CD Project Red – zbyt odległych, by wdawać się w tej chwili w szczegóły.

Mimo to będziemy trzymać rękę na pulsie. Zainteresowanie Xboksem 360 u jednego z największych rodzimych zespołów developerskich sugeruje coś naprawdę sporego. Przypominamy ponadto, że pecetowa edycja Wiedźmina zagości na półkach sklepowych naszych sklepów już za jedenaście dni.

GOL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto brać edycję kolekcjonerską która kosztuje 200 zł a może normalna za 79 zł przy wykorzystaniu wirtualnej kasy ?

Ekskluzywem dla edycji kolekcjonerskiej miały być :

Mapa

Medalion

Art book

Bestiariusz

Gra karciana

Koszulka

Mapa jest już na wyposażeniu edycji normalnej ,

czy warto więc dopłacić 120 zł za pozostałe gadzety?

Medalion tak naprawdę to zwykły breloczek który przy dokładnym przyjrzeniu wygląda co najmniej kiepsko.

Czy ten art book i bestiariusz mają kolorowe ilustracje wewnątrz a nie tylko okładkę ? (tak było w EK Medieval II total war)

W cda czasem pojawiał się dział w którym oceniano opłacalność edycji norm. do kolekcjonerskich czy np Cormac mógłby sie na ten temat wypowiedzieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość tych pytań to raczej do wydawcy a nie do CDA.

Z edycjami kolekcjonerski to chyba jest tak, że jeżeli jesteś fanem to

się napewno oplaci. Dla zwyklego gracza wystarczy podstawowa edycja.

W CDA raczej będzie ocena kolekcjonerskiej wersji, ale prawdopodobnie

dopiero w numerze, nie liczył bym na to, że któryś z redaktorów wypowie się tutaj w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...