Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

VAAAAADER! :wink:

Dziś odbyła się premiera klipu Sword of the Witcher. Sam klip będzie dostępny na nowym DVD Vadera "...and Blood was Shed In Warsaw", piosenka zapewne znajdzie się w OSTcie do gry :)

http://wptv.wp.pl/muzyka.html?wid=9171879&ticaid=1468d

Magia, Krew i Stal :faja:

BTW: na stronie Vadera można przeczytać, jak w ogóle doszło do współpracy zespołu z CDP, jak kręcono klip etc ;]

"I'm the lord and master of the sword, see magic in my eyes, dark forces between my answers, Witcher is my name" 8)

A nawet jeżeli nie lubicie stylu w jakim gra Vader, to i tak polecam oglądnąć klip - znajduje się tam sporo nowych kawałków z intra ;]

PS. Jak ktoś mi wyciągnie z tego audio, to ma u mnie piwo :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAAAAADER! :wink:

Aaaaaaaaa. :wink:

Dziś odbyła się premiera klipu Sword of the Witcher. Sam klip będzie dostępny na nowym DVD Vadera "...and Blood was Shed In Warsaw", piosenka zapewne znajdzie się w OSTcie do gry :)

Noooo. Jak na metal to naawet :] Takie pytanie: cały track do Wiedźmina stworzyli oni? Czy tylko ten kawałek? Bo ostatnio jakoś nie na bieżąco jestem ^^

A nawet jeżeli nie lubicie stylu w jakim gra Vader, to i tak polecam oglądnąć klip - znajduje się tam sporo nowych kawałków z intra ;]

Dodatkowo powiem, że dość dobrze wkomponowanych w całość ^^

PS. Jak ktoś mi wyciągnie z tego audio, to ma u mnie piwo :wink:

Jedno? Łeee. Nie ma się co męczyć.

BTW: jeśli ktoś jeszcze nie oglądał, to polecam: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=36330

Wiedźmin alkocholik, ot co xD Efekty dobre, jeśli nie bardzo dobre, ale walka nie przypomina mi tych, oglądanych pod pobliskim sklepem :wink:

Jakaś taka... za bardzo niemrawa jest, nawet jak na kogoś pod wpływem alkoholu. Ale marudzić nie będę. Może jeszcze to poprawią. Ciekawe tylko jakie Geralt będzie gadki szczelał po pijaku xD

PS: No, widzę, że forum już działa stabilnie, więc... jakiś miły moderator mógłby usunąć te dwa posty poniżej, spowodowane jakimś dziwnym błędem sesji. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAAAAADER! :wink:

Aaaaaaaaa. :wink:

Dziś odbyła się premiera klipu Sword of the Witcher. Sam klip będzie dostępny na nowym DVD Vadera "...and Blood was Shed In Warsaw", piosenka zapewne znajdzie się w OSTcie do gry :)

Noooo. Jak na metal to naawet :] Takie pytanie: cały track do Wiedźmina stworzyli oni? Czy tylko ten kawałek? Bo ostatnio jakoś nie na bieżąco jestem ^^

A nawet jeżeli nie lubicie stylu w jakim gra Vader, to i tak polecam oglądnąć klip - znajduje się tam sporo nowych kawałków z intra ;]

Dodatkowo powiem, że dość dobrze wkomponowanych w całość ^^

PS. Jak ktoś mi wyciągnie z tego audio, to ma u mnie piwo :wink:

Jedno? Łeee. Nie ma się co męczyć.

BTW: jeśli ktoś jeszcze nie oglądał, to polecam: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=36330

Wiedźmin alkocholik, ot co xD Efekty dobre, jeśli nie bardzo dobre, ale walka nie przypomina mi tych, oglądanych pod pobliskim sklepem :wink:

Jakaś taka... za bardzo niemrawa jest, nawet jak na kogoś pod wpływem alkoholu. Ale marudzić nie będę. Może jeszcze to poprawią. Ciekawe tylko jakie Geralt będzie gadki szczelał po pijaku xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAAAAADER! :wink:

Aaaaaaaaa. :wink:

Dziś odbyła się premiera klipu Sword of the Witcher. Sam klip będzie dostępny na nowym DVD Vadera "...and Blood was Shed In Warsaw", piosenka zapewne znajdzie się w OSTcie do gry :)

Noooo. Jak na metal to naawet :] Takie pytanie: cały track do Wiedźmina stworzyli oni? Czy tylko ten kawałek? Bo ostatnio jakoś nie na bieżąco jestem ^^

A nawet jeżeli nie lubicie stylu w jakim gra Vader, to i tak polecam oglądnąć klip - znajduje się tam sporo nowych kawałków z intra ;]

Dodatkowo powiem, że dość dobrze wkomponowanych w całość ^^

PS. Jak ktoś mi wyciągnie z tego audio, to ma u mnie piwo :wink:

Jedno? Łeee. Nie ma się co męczyć.

BTW: jeśli ktoś jeszcze nie oglądał, to polecam: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=36330

Wiedźmin alkocholik, ot co xD Efekty dobre, jeśli nie bardzo dobre, ale walka nie przypomina mi tych, oglądanych pod pobliskim sklepem :wink:

Jakaś taka... za bardzo niemrawa jest, nawet jak na kogoś pod wpływem alkoholu. Ale marudzić nie będę. Może jeszcze to poprawią. Ciekawe tylko jakie Geralt będzie gadki szczelał po pijaku xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAAAAADER! :wink:

Dziś odbyła się premiera klipu Sword of the Witcher. Sam klip będzie dostępny na nowym DVD Vadera "...and Blood was Shed In Warsaw", piosenka zapewne znajdzie się w OSTcie do gry :)

Mocne , nie powiem. Świetnie trafili z Vaderem do promocji Witchera, bo nie wyobrażam sobie tu kogoś pokroju Dody :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne , nie powiem. Świetnie trafili z Vaderem do promocji Witchera, bo nie wyobrażam sobie tu kogoś pokroju Dody :lol:

Mocne to raczej nie jest ;] Już każdy inny kawałek Vadera jest dużo brutalniejszy i mocniejszy. Ale i Miecz Wiedźmina zły nie jest. Mimo frajerskiego tekstu ładnie wchodzi ;]

Jedno? Łeee. Nie ma się co męczyć.

Sam się trochę pomęczyłem.

http://rapidshare.com/files/53659080/Vader...itcher.mp3.html :wink:

btw: na gt pojawił się nowy klip:

http://www.gametrailers.com/player/24534.html

Poczytajcie komentarze... niektóre zabijają: "Wait .. No multiplayer for a RPG game? This will fail." ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet jeżeli nie lubicie stylu w jakim gra Vader, to i tak polecam oglądnąć klip - znajduje się tam sporo nowych kawałków z intra ;]

Które to (intro) w całości można było na Polconie zobaczyć. ;)

Mimo frajerskiego tekstu ładnie wchodzi ;]

Bardzo dobrze napisane. ;)

"Wait .. No multiplayer for a RPG game? This will fail."

Ba... Niektórzy po eRPGach WoWa oczekują. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a jednak intro wyciekło do sieci :wink:

Tylko przygotujcie sobie jakąś pieluchę, czy coś, bo...bo... zresztą sami zobaczycie :)

http://pl.youtube.com/watch?v=Zi-iLIiLxoA

Oglądajcie, zanim usuną z serwisu :D

Mnie intro rozwaliło, już nie mogę się doczekać 24 października!

IMO poziom intr Blizzarda :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite! Gdybym nie wiedzial ze to rodzimy developer to pomyslalbym ze to spewnoscia gra z usa, moze blizzard :D Chlopaki z red studio zrobili gre na swiatowym poziomie, ktora moze sporo namieszac za oceanem. Dlatego kupie wiedzmina, chociaz na moim kompie napewno nie pojdzie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to obejrzał i klip Vadera i intro i filmik z Gt. Ale po kolei ;)

Mimo, ze nie lubię death/trash metalu (jaki to gatunek prezentuje sobą Vader - chyba że się mylę o.O ?), a wolę coś lżejszego (Slipknot) to klip mi się bardzo spodobał - świetnie wkomponowano w niego intro.

To z kolei jest świetne jeśli chodzi o animację i pomysły, ale... przecież to nie może być intrem! Z filmu mozemy poznać tylko jedno opowiadanie o Geralcie... dziwne :/

A z cuśa na GT nie dowiedziałem się niczego nowego^^

I wreszcie zabrałem się za Sagę o Wiedźminie - liczę na oklaski ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a jednak intro wyciekło do sieci
Dobrze, że nie outro :D.

Bagiński odwalił kawał dobrej roboty.

kupie wiedzmina, chociaz na moim kompie napewno nie pojdzie :(

U mnie to samo, ale lepiej kupić by sobie czekało na półce, niż mieć wypasionego kompa i grę sprzątniętą sprzed nosa. :D

I wreszcie zabrałem się za Sagę o Wiedźminie - liczę na oklaski ;)

=D> =D> =D>

"Wait .. No multiplayer for a RPG game? This will fail."

Tak samo jak Gothic i KotOR. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przygotujcie sobie jakąś pieluchę, czy coś, bo...bo... zresztą sami zobaczycie :)

Dobrze napisane. Cała sekwencja walki jest wykonana wyśmienicie, choć efekt psuje nieco sposób ukazania zadrapania w ostatnich sekundach (no... chyba, że w tym linku inaczej to wygląda, bo jeszcze go nie podziwiałem).

BTW: Na Polconie producent Wiedźmina (przynajmniej tak się przedstawił ;)) wspominał, że być może film ten będzie puszczany w kinach, przed "większymi" produkcjami.

Z filmu mozemy poznać tylko jedno opowiadanie o Geralcie... dziwne

Znów odwołam się do prezentacji na konwencie: Producent wspominał, że ich intro miałoby być wprowadzeniem do postaci/świata, a "nie ma lepszego wprowadzenia, jak pierwsze opowiadanie Sapkowskiego".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och teraz tylko czekam na premierę Wiedźmina. I to polska gra...marzenia się ziściły :). I przeczytałem to opowiadanie w kompendium. Przyznam się że nigdy wcześniej nie czytałem wiedźmina. A bardzo mi się spodobał. Chciałbym przeczytać książkę ale nie wiem od której zacząć. Może mi ktoś powiedzieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przeczytać książkę ale nie wiem od której zacząć. Może mi ktoś powiedzieć?

Najlepiej od pierwszego opowiadania ("Wiedźmin"). ;)

Kolejność już ktoś chyba podawał, a jak nie, to "Ostatnie życzenie", "Miecz przeznaczenia", a później cała saga (pięć książek). Możesz sie wyrobić do premiery. ;)

Swoją drogą, to obejrzałem film, którego link został rzucony i muszę napisać, że ten narrator jest zupełnie niepotrzebny i w dodatku psuje nieco klimat intra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całego wiedźmina przeczytałem i moge go naprawde polecić. Co też teraz robie;] Jeżeli chodzi o gre. To mam zamiar ja kupić. Tylko jestem ciekawy czy u siebie w mieście dam rade;] Bo sie pewnie ludzie na to rzucą;] ale jak nie to pozostaje jeszcze szkocja(ojciec tam siedzi) a tam na pewno dostanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och teraz tylko czekam na premierę Wiedźmina. I to polska gra...marzenia się ziściły :).

Fakt, to nie lada wyczyn ;) Ta gra spewnoscia zatrze niemile wrazenie jakie pozostawil po sobie film i serial.

Chciałbym przeczytać książkę ale nie wiem od której zacząć. Może mi ktoś powiedzieć?

Kolejnosca taka jak podal Faeron, ale jest jeszcze jedno opowiadanie ze swiata Wiedzmina w ksiazce "Coś się kończy, coś się zaczyna" (pierwsze, o tytule "Droga z której się nie wraca"). Nie występuje tam wiedźmin co prawda, a jego matka, ale opowiadanie jest bardzo klimatyczne. A jak już przeczytasz sagę, to znajdziesz w tym zbiorze zakończenie alternatywne, ale polecam przeczytanie go PO zakończeniu sagi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...