Skocz do zawartości

Wiedźmin/Witcher (seria)


Cardinal

Polecane posty

A ja zamowilem, pokazuje mi, ze mam towar w koszyku, ale jak probuje otworzyc koszyk, to wyskakuje mi komunikat o bledzie:( Coz, bede klikal az w koncu bede mogl potwierdzic zamowienie...

Nie chce Cię martwić, ale wiesz co? Tak ma chyba teraz każdy... Nie mam pojęcia jak się Ivo dopchałeś :P Ja prawie 30 razy (liczyłem!) próbowałem się dopchać do koszyka... I za każdym razem ten błąd :/

Wszystkim zamawiającym Wiedźmina w pre-orderach, zarówno w wersji podstawowej jak i kolekcjonerskiej, gwarantujemy dostawę na 2 dni przed oficjalną premierą gry.

Pewnie tak samo jak w przypadku NWN2 xD

Taaaaa, "zamów na gram.pl, a zagrasz tydzień póżniej niż inni!" :P Dalej nic.... Do tego już nie pokazuje, że mam coś w koszyku... O, supcio! Teraz nie pokazuje że jestem zalogowany, a i miejsca, gdzie można było się zalogować nie wyświetla. CDP coś zje... zepsuuuułoooo. :evil: O... i znowu przerwa techniczna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, widac mamy podobne problemy. Ale do koszyka wciaz nie moge sie zalogowac.

Pamietam jak kiedys CDP wydawal Bialego Kruka. Wtedy tez bylo ciezko. Ale to bylo mimo wszystko pare lat temu, mniej osob mialo internet. No i nie byl to Wiedzmin.

BTW, caly czas w koszyku mam produkt, ale niewiele z tego wynika. Czemu w Polsce jest tak, ze wszyscy zawsze musza byc zaskoczeni (w tym wypadku: CDP - pozytywnie, gracze - negatywnie). W tym wypadku chyba mozna bylo przewidziec, ze bedzie duze zainteresowanie, o wiele wieksze niz kiedykolwiek. Wydaje mi sie tez, ze CDP moglo przygotowac wiecej egzemplarzy Edycji Kolekcjonerskiej

....

UFF, udalo sie. 4 godziny sleczenia przed komputerem. Juz chyba latwiej bylo dostac bilety na mundial;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było poczekać chwilę i już, ja dopiero teraz złożyłem zamówienie (22:15 - zaraz po powrocie z pracy) i nie było żadnych problemów. Zamówiłem EK - cena kosmiczna, z tym się zgodzę, ale chyba warto. Z resztą do września jeszcze masa czasu, więc uzbieranie 200zł to nie powinien być problem. Teraz tylko mieć nadzieję, że premiera się nie przesunie i kurier znajdzie mnie bez problemów co bym sobie pograł dwa dni przed premierą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy faktycznie dla "medaliku" i paru artów warto uszczuplić swój budżet? Nie wydaje mi się. wersja standardowa i tak jest dosyć bogata. Nie ma sensu szarpać się na taki wydatek, tym bardziej że od cholery będzie jeszcze innych gier w edycjach kolekcjonerskich...wszak po wakacjach tłusty okres. I nie "prostujcie" proszę tego posta, iż TO POLSKA GRA, ŚWIETNA GRA i w ogóle warto - 200zł to ZDECYDOWANIE za dużo...

Heh, ale gdyby gra kosztowała 179zł z wykorzystaniem wPLNów to nikt by nie marudził :wink: IMO jest to najbardziej przepakowana EK jaką widziałem, a stosunek ceny do jakości jest b. dobry. Może i 200zł to trochę dużo, ale jak nazywa wskazuje jest to Edycja KOLEKCJONERSKA. Czyli nie dla każdego. Zresztą i tak wydaje mi się, że jest ona ilościowo mało ekskluzywna ;] 2999 sztuk to dość dużo. 1000 pewnie byłoby odpowiednia ilością.

Nie mam pojęcia jak się Ivo dopchałeś

Też nie wiem :) Sądząc po postach tu i na gram.pl wnioskuje, że będę miał bardzo niski numer EK :wink: Musiałem trafić idealnie w moment, gdy serwer się podniósł :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało zamówić wczoraj po 21.

Środa:

14:45 - budzik na komórce, logowanie na gram.pl

14:50 - zaczynają się lagi

15:08 - serwer gram.pl przegrzany

16:00 - serwer działa (z przerwami - trzeba trafić w moment)

16:05 - udane wejście do sklepu i dodanie The Witcher EK do koszyka

16:07 - wywalenie z koszyka

16:08-19:00 - nieudane próby wejścia o koszyka

19:00 - udane wejście do koszyka i próba redukcji nadmiaru EK, po czym wykopanie z koszyka...

19:00-20:00 - używanie na zmianę IE i Firefoxa - bezskutecznie

20:00-21:00 - kolejne próby wejścia do koszyka

21:00-21:15 - serwer gram.pl działa coraz lepiej

21:15 - udane wejście do koszyka i udane zamówienie EK

21:21 - mail z potwierdzeniem zamówienia :D:D

21:23 - wybranie rozmiaru koszulki (M).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie sample!

Na tę chwilę fani Wiedźmina czekali od dawna! Dziś ujawniamy nazwisko aktora, który wcieli się w postać Geralta w polskiej wersji gry. Jest nim Jacek Rozenek, z którym CD Projekt miał już przyjemność współpracować przy lokalizacji gier. Aktor doskonale sprawdził się w roli Geralta. Spełniwszy wszystkie wymagania, jakie zostały postawione przez CD Projekt RED oddał niesamowity klimat tej postaci.

Możecie zresztą ocenić to sami, ściągając poniższe próbki 1, 2, 3.

Łoooo brzmi g e n i a l n i e. Właśnie TAK wyobrażałem sobie głos Geralta. Idealnie zimny, pewny, wzbudzający respekt. Chyba lepsze od angielskich sampli!

Jeszcze tylko niech opublikują jakiś nowy gameplay. :wink:

Najbardziej PRZEPAKOWANĄ edycją, jaką widziałem była ta do World Of Warcraft (recenzowana zresztą w CDA)-cena wynosiła 299zł(sic!)-to dopiero KOLEKCJONERSKA EDYCJA

Ok. Ale chodziło mi o POLSKIE EDYCJE KOLEKCJONERSKIE. Bo EK takich gier jak np. WoW, czy GW nie były komponowane przez CDP :wink:

z których potem pożytek będzie niewielki...

No bo to EK xD EK ma oferować masę czasem średnio przydatnych bajerów, które jednak w oczach fana takie średnio przydatne nie są ;] Ja np. artbook, czy bestiariusz przeglądnę 2-3 razy. Dla mnie liczy się unikatowość EK :wink: Zresztą każdy fan Wiedźmina powinien zaopatrzyć się choćby w EP ;]

EDIT:

Informujemy, że wszystkie egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina zostały zarezerwowane!

Buahaha coś wolno ;] Wczoraj już nie maiło być :)

EDIT2:

W związku z tym informujemy, że do wszystkich zamówień "pre-order" gry Wiedźmin dołączony zostanie plakat w formacie B1 oraz duża naklejka z motywem z gry.

.. czyli forma przeprosin CDP za beznadziejne działanie serwera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska wyprzedana!

Serwis gram.pl ogłosił przed chwilą, że wszystkie egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina zostały zarezerwowane!

Olbrzymie zainteresowanie fanów pre-orderem Wiedźmina jest dla nas wielkim wyróżnieniem i mobilizacją. Dziękujemy w imieniu całej ekipy pracującej nad grą.

Poniżej zamieszczamy także oficjalne przeprosiny CD Projekt, które pojawiły się dziś na gram.pl, w związku z występującymi w trakcie pre-ordera problemami technicznymi.

Ja się domyślam, jak wku....rzeni musza być ludzie, którym nie udało się wczoraj kupić EK z winy serwerów... :shock:

Michał Kiciński dyrektor generalny CD Projekt przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl.

W imieniu swoim, a także w imieniu pracowników CD Projekt, chciałbym przeprosić wszystkich Użytkowników gram.pl za niedogodności w korzystaniu z serwisu i sklepu gram.pl powstałe w wyniku startu zamówień na grę Wiedźmin.

Przypuszczam, że długo moglibyśmy szukać usprawiedliwień dla zaistniałej sytuacji, jednak, zarówno dla Klientów sklepu gram.pl, jak i dla nas, jasne jest, że żadne tłumaczenie nie powinno być brane pod uwagę. Nie przygotowaliśmy gram.pl dostatecznie profesjonalnie do rozpoczęcia tej akcji i niestety ten fakt odbił się dramatycznie na jakości obsługi naszych Klientów. Takie zdarzenia nie powinny mieć miejsca.

Choć wiemy, że ciężko jest zrekompensować nadszarpnięte nerwy, czy stracony czas, pragniemy przeprosić Was w symboliczny sposób. W związku z tym informujemy, że do wszystkich zamówień "pre-order" gry Wiedźmin dołączony zostanie plakat w formacie B1 oraz duża naklejka z motywem z gry.

Jeszcze raz przepraszamy wszystkich za zaistniałe problemy i niedogodności. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby takie problemy nie zdarzały się w przyszłości. Wierzę, że już wkrótce będziemy mogli poinformować o efektach działań mających na celu usprawnienie działania infrastruktury gram.pl.

Michał Kiciński

Współzałożyciel i dyrektor generalny CD Projekt

Bardzo ładny gest CDP - widać, że zależy im na graczach. Zachowali się bardzo profesjonalnie przepraszając.

btw: Plakat to jest właśnie to, czego mi głównie w EK (i na ścianie) brakowało :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muahahahah! Jestem szczęśliwym leniem :D

Udało mi się zamówić EK łiczera jako jeden z 2999 polaków ^^

Ech... Najlepsze jest to że nawet nie spodziewałem się że mi się uda... Po prostu wszedłem na stronę patrzę "pre order wiedźmina" klikam, potem klikam na edycję kolekcjonerską "O!? Jeszcze jest??" Mniej niż dziesięć xD

To się nazywa szczęście (chociaż raz!) zwłaszcza biorąc pod uwagę że pewnie kilkanaście tysięcy ludzi czekało tygodniami na taką okazję a tu taki psikus xD

ps. Żeby nie było. Zrobiłem to już dawno tylko jakoś nie pomyślałem żeby się tym faktem pochwalić ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie, ruszy mi Wiedzmin na takim sprzęcie:

Amd Athlon XP 2400+ @ 2Ghz

GF 7600GS 256MB DDR3

1280 MB Ram DDR

... a ja się na EK nie napalałem, kupię sobie normalną wersję :)

Przeciez przyblizona konfiguracja zostala podana. Musicie zadawac ciagle to samo pytanie? Odpowiem wszystkim: MOZE RUSZY. Czemu moze? Bo ciagle trwaja optymalizacje kodu.

Po co wiec te pytania? By pochwalic sie sprzetem? No tak, ladny masz komputer - wystarczy? :)

A jakby nie patrzec Wiedzmin nie moze miec strasznie wielkich wymagan i nie bedzie mial ich z kosmosu. Poczekajcie, przestancie sie podnecac. Przeciez i tak nie teraz bedziecie rozbudowywac komputer tylko dopiero przed premiera :)

Ja sie na EK nie zalapalem - wielka szkoda. Serwery nie chcialy mnie przyjac. Mam jednak nadzieje, ze ktos z "kolejki" zrezygnuje i wtedy ja wskocze na jego miejsce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało po dwódniowych bojach.

Zeszła bardzo szybko, wielu jest zawiedzinych i wiele bluzgów leci na forum gram.pl ale olać ich - wiadomo, że EK dla wszystkich nie starczy i wiadomo było to od poczatku.

Co do głosu Geralta - za młody jest moim zdaniem. Ze słuchowiska byłby lepszy:

http://www.sapkowski.pl/modules.php?name=D...nload&cid=5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie, ruszy mi Wiedzmin na takim sprzęcie:

Amd Athlon XP 2400+ @ 2Ghz

GF 7600GS 256MB DDR3

1280 MB Ram DDR

... a ja się na EK nie napalałem, kupię sobie normalną wersję :)

Przeciez przyblizona konfiguracja zostala podana. Musicie zadawac ciagle to samo pytanie? Odpowiem wszystkim: MOZE RUSZY. Czemu moze? Bo ciagle trwaja optymalizacje kodu.

Po co wiec te pytania? By pochwalic sie sprzetem? No tak, ladny masz komputer - wystarczy? :)

A jakby nie patrzec Wiedzmin nie moze miec strasznie wielkich wymagan i nie bedzie mial ich z kosmosu. Poczekajcie, przestancie sie podnecac. Przeciez i tak nie teraz bedziecie rozbudowywac komputer tylko dopiero przed premiera :)

Ja sie na EK nie zalapalem - wielka szkoda. Serwery nie chcialy mnie przyjac. Mam jednak nadzieje, ze ktos z "kolejki" zrezygnuje i wtedy ja wskocze na jego miejsce :)

A możesz mi podać adres strony na której podawana jest ta przybliżona konfiguracja? Bo jakoś ją przegapiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcy Wiedźmina podali również wstępne wymagania sprzętowe gry, pozwalające na uruchomienie rozgrywki na średnich detalach. Przedstawiają się one następująco:

Pentium 4 2,8 GHz lub odpowiednik AMD

1 GB RAM

nVidia GeForce 6600 128MB RAM lub jej odpowiednik ATI

Zespół pracujący nad grą zwraca jednak uwagę, że ze względu na trwającą optymalizację kodu gry powyższych wymagań nie należy traktować jako ostatecznych. O wszelkich zmianach CD Projekt będzie informował na bieżąco.

źródło: http://www.thewitcher.com/community/pl/news/49.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl ponownie uruchomiło listę, dzięki której można zdobyć Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina!!

"Dla tych, którzy chcieli zamówić Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina, ale z różnych powodów nie byli tego w stanie zrobić, mamy doskonałą wiadomość. Ponownie uruchomiliśmy listę rezerwową, dzięki której można stanąć jeszcze przed szansą zdobycia tego wydania!

Lista rezerwowa przeznaczona jest dla osób, którym nie udało się dotychczas zamówić Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina. Wpisując się na nią można zarezerwować sobie jeden z egzemplarzy tego wydania, które pojawią się ponownie w sprzedaży po anulowaniu przypadkowych zamówień. Ciągle jest szansa na zdobycie Edycji Kolekcjonerskiej po rezygnacji części zamawiających z nadmiarowych egzemplarzy!

Lista dostępna jest pod adresem http://wiedzmin.gram.pl/rezerwa.asp"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zamówić Wiedźmina na gram tylko mam kilka pytań:

- Czy wie ktoś co to za opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego ??

- Czy jeżeli wezmę kuriera grę dostanę 2 dni przed premierą ??

- Nie wiadomo, ale pewnie coś co będzie idealnym wprowadzeniem do gry. Stawiam na "Wiedźmin" lub "Mniejsze zło" ;]

- Teoretycznie dostaniesz. CDP zresztą obiecuje taka przesyłkę zwykle w pre-orderach. Jednak mimo, że zawsze biorę kuriera przy pre-orderach, to tylko w przypadku CoH dostałem grę przed premierą... Możliwe nawet, ze dostaniesz grę 2 dni po premierze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze nie zamówiłem, ale postaram się w tym tygodniu. Na początku obawiałem się że będzie kosztował 129zł ale na szczęście nie. Szkoda , że wszystkie wersje kolekcjonerskie wykupione, chociaż od niektórych słyszałem, że prawie nic w nich specjalnego nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhh

Warszawa 13 lipca 2007. ATARI oraz CD Projekt RED poinformowały, że przesunięciu uległa data premiery oczekiwanej gry RPG pt "Wiedźmin". Ostateczna data ustalona została na 26 października 2007.

Fakt przesunięcia premiery skomentował Adam Kiciński szef studia CD Projekt RED "Zdajemy sobie sprawę, że takie przesunięcia są zawsze bolesne dla graczy oczekujących premiery. Zdecydowaliśmy się jednak przedłużyć okres pracy nad grą, tak aby ostateczny produkt był możliwie najbardziej dopracowany. Chcieliśmy również jak najszybciej uprzedzić o tym graczy, aby nie zaskakiwać tą wiadomością w ostatniej chwili. Mam nadzieję, że przesunięcie premiery o 6 tygodni będzie akceptowalne dla fanów oczekujących gry i że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem."

IMO lepiej poczekać dłużej, niż dostać niedopracowany produkt ;] Jednak... wolałbym grać już od września :) Co za różnica, miesiąc w tą, miesiąc w tamtą...

BTW: Załapałem się na drugi egzemplarz EK, targetowany na allegro :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...