Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

"Problem nie leży po stronie DRM. Chodzi o ściąganie uaktualnienia. Testujemy ściąganie - zawartość do ściągnięcia już jest na serwerze. Musimy mieć 100% pewności, że każdy będzie mógł ściągnąć. " - ifno z oficjalnej strony Wieśka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni mieć taką pewność od wczoraj...takie testy robi się wcześniej.

down: ja tam winię. Był czas na wszystko...to nie premiera Diablo III gdzie kilka milionów połączeń może być. Tutaj z serwera ma zaciągać mak kilkadziesiąt tysięcy...

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe odpowiedzi z Facebooka:

"kurde,chcę sobie zrobic kakao, ale jak mnie matka zlapie to po mnie, ryzykować? doradźcie!"

"Zostaliśmy zdradzeni o świcie"

"Na boga szybciej, póki jesteśmy młodzi"

"Ekskluzywne opóźnienie z prawdziwą klasą tylko dla nabywców EK - powinniście się cieszyć :)"

"Za stodołą, gdzieś na płocie

Kogut gromko pieje.

A wy sobie nie pogrocie,

Wiedźmin zaś się śmieje... XD"

To prawda, że Witcher 3 ma mieć podtytuł "Od zmierzchu do świtu"? :D

Edytowano przez latas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch godzin czytam dowcipy, klikam na kotburgery, 50mb, pajacyki, pełnemiski, znam na pamięć który nick ma jaki numer EK, wypełniam ankiety, poznaję ludzi ze swojego miasta. Niebywale bogata ta edycja kolekcjonerska się zrobiła jeszcze :D

Edytowano przez Keymaker1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ekskluzywne opóźnienie z prawdziwą klasą tylko dla nabywców EK - powinniście się cieszyć :)"

"Za stodołą, gdzieś na płocie

Kogut gromko pieje.

A wy sobie nie pogrocie,

Wiedźmin zaś się śmieje... XD"

To prawda, że Witcher 3 ma mieć podtytuł "Od zmierzchu do świtu"? :D

Jestem dumny, że zacytowałeś aż trzy moje wypowiedzi... Tak, ten koleś w masce to ja, Iskier (zerknijcie na mój profil na FA) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 osób o w pół do trzeciej nad ranem w poniedziałek, kiedy szkoła, czy robota są chlebem powszednim? - nie nazwałbym tego pustkami. Wiesław budzi spore emocje i wielu z Nas chce postawić chociaż pierwsze kroki w cudownym świecie wykreowanym przez CDPR. Ja już sobie daruję, ważne, żeby jutro na dobre uruchomili proces aktywacji gry, a nie będzie żalów i porażki. Mówiąc poważnie: północ to wymiar symboliczny i tylko najwięksi fani chcieli zagrać o tak ekstremalnej porze w tą grę. Nikt nas nie okradł z pieniędzy, jak już uruchomią tryby to grać możecie do rozpuku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Problem prawdopodobnie znaleziony. Pełne przetestowanie i usunięcie go wymaga kolejno kompilacji paczki z uaktualnieniem, wrzucenia na serwer i ściągnięcia na świeżo zainstalowanej grze. Drużyna (Q)A właśnie zaczęła - do świtu czasu wciąż dość. " Prawdopodobnie? Optymiści...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak ostro zaspałem bo obudziłem się 2:20. Poczekam do 3:30. Jeśli Wiesiek się nie uruchomi to podziękuje. Tylko szkoda na tej karteczce w kolekcjonerce CDP RED obiecywało 00:01 jako godzinę rozpoczęcia gry :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to idźcie spać ja wam wszystkim jutro powiem co się stało i tak nie idę spać bo pilnuję maciory bo mi się prosi.

No i mam nadzieję, że gra będzie fajna, a nie jakaś lipa, bo wtedy bym się zawiódł (chociaż bardziej mogliby się zawieść ci, co grę już kupili)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janos - dużo nie ominąłeś. Ja tu cały czas obserwuję sytuację i to już zakrawa na kpinę. Ale to co się uśmiałem z facebooka i komentarzy to moje. :D Gdyby nie to to połamałbym płytę w diabły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje czytałeś? Też trochę żartowałem, acz bardziej służyłem za mędrca ;)

Nie dotrzymali, to trudno. Zawsze jest jeszcze 6 rano jako świt.

"Obiecuję, że nie będziemy was dłużej trzymać. Za max. kwadrans ostateczna informacja - TAK/NIE. Przepraszamy."

Swoją drogą, to całą noc przesiedziałem i się z ludźmi na FB zintegrowałem.

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że mnie wyręczyłeś latas. Ja to wstałem teraz, ale z trudami. Podle się czuję, ale Wiesiek pewnie zadziała odżywczo... o ile będzie.

"Obiecuję, że nie będziemy was dłużej trzymać. Za max. kwadrans ostateczna informacja - TAK/NIE. Przepraszamy."

Jak będzie NIE, to idę znowu w kimono :D

Edytowano przez Janos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...