Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Khm..khm...

BUCHACHACHACHACHACHACHACHACHACHA!!! Ja pierdzielę! No, TYM newsem to przeszli samych siebie, normalnie jestem w szoku :D :D :D

Rozumiem, ze chwyty marketingowe, reklama i wszystko inne z tym zwizane to szatan? :)

Ja wiem, ze trzeba byc skromnym itd, ale w taki sposob sie nie sprzeda teraz zadne produktu. Trzeba atakowac, prowadzic agresywna kamapanie itd. Inaczej Wiedzmin (nawet jakby byl dobry) przejdzie bez echa.

Rozumiem, marketing ma swoje prawa i tak dalej. Ale czy nie sądzicie, że twórcy "Wiedźmina" przeginają? Gra nie gotowa, nie ma nawet nędznego dema, a nas bombardują renderami, filmikami, planami i stosami obietnic jaka to ta gra będzie "super-hiper-sub-etha". To może niech już podadzą na przykład jaki będzie dodatek do Wiedźmina, jaki będzie tytuł i co będzie nowego dodawał...? Jest takie pouczające przysłowie "Nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, gdy ten jeszcze biega po puszczy"...

Ciekawe ile jeszcze obsuw zaliczy premiera i jakie wymagania toto będzie miało, bo ulepasznie eingne-u w nieskończoność doprowadzi do tego, że Wiedźmin sie nigdy nie ukaże, bo zawsze będzie coś do ulepszenia, wejdzie jakas nowa karta graficzna, procesor itp.

Wejdźcie sobie na jakiekolwiek forum poświęcone jakiejś grze, do której łatwo jest zrobić dodatek - choćby Operation Flashpoint (http://www.neochan.csk.pl/ofpc/). Zobaczcie ile dodatków było szumnie zapowiadanych przez twórców (co kilka dni wiadomości o postępach w produkcji, filmiki, screeny ba - całe serwisy im poświęcone) a ile się tak naprawdę ukazało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, marketing ma swoje prawa i tak dalej. Ale czy nie sądzicie, że twórcy "Wiedźmina" przeginają? Gra nie gotowa, nie ma nawet nędznego dema, a nas bombardują renderami, filmikami i stosami obietnic jaka to ta gra będzie "super-hiper-sub-etha".

1. Demo. Otoz wydaje mi sie, ze wydanie dema przed premiera byloby pomylka. Zdradziliby wszystko procz fabuly.

2. Rendery. To bardzo dobry pomysl by zachecic ludzi. To lepsze niz puszczanie zwyklych screenow.

Ciekawe ile jeszcze obsuw zaliczy premiera i jakie wymagania toto będzie miało, bo ulepasznie eingne-u w nieskończoność doprowadzi do tego, że Wiedźmin sie nigdy nie ukaże, bo zawsze będzie coś do ulepszenia, wejdzie jakas nowa karta graficzna, procesor itp.

Piszesz o czyms o czym masz male pojecie. Ulepszanie engine'u juz sie skonczylo jakis czas temu. Wymagania sa ogolnie podane.

Ile obsuw? A ile zaliczyla po zmianie ekipy? I czy cos zapowiada jakas obsuwe?

Wejdźcie sobie na jakiekolwiek forum poświęcone jakiejś grze, do której łatwo jest zrobić dodatek - choćby Operation Flashpoint (http://www.neochan.csk.pl/ofpc/). Zobaczcie ile dodatków było szumnie zapowiadanych przez twórców (co kilka dni wiadomości o postępach w produkcji, filmiki, screeny ba - całe serwisy im poświęcone) a ile się tak naprawdę ukazało...

Ale czego to dowodzi?

Bo byly tez gry szumnie zapowiadane, ktore okazaly sie hitami.

Poczekamy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELO

Mysle ze wiedzmin zestarzal sie juz przed premieram, wg mnie bedzie TYLKO kolejnym actionrpgiem...

Uuu, całkowicie się z tobą nie zgadzam. Nawet jeśli szata graficzna nie jest aż tak wspaniała jak w Crysis, to i tak w Wiedźminie jest niezła ( DirectX9 w całej okazałości). W dzisiejszych czasach oprawa graficzna stanowi wazny element gry (nie to co 20 lat temu :P ), ale dla mnie i tak najwazniejsza jest grywalnosc (ale oczywiscie "jako-taka" oprawa jest niezbedna, ale nie potrzeba wariacji z bajerami i ogolnym przepychem). 8) Mam nadzieje, ze Wiedźmin zostanie doceniony na zachodzie, a jeszcze lepiej by było gdyby osiagnal sukces na miare pierwszego Gothica (wtedy ta gre tworzyli "prawie" amatorzy, mlodzi, niedoswiadczeni, a gra osiagnela wielki sukces).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko moje odczucie ale po tych screenach i trailerach gra pokazuje więcej niż taki rockstar przed wydaniem nowego GTA - do R* macie zaufanie a do CDPR nie - dlatego oni wypuszczają takie materiały... Byś ty mógł im zaufać że to będzie gra dobra!

Sean - stworzyłeś forum na temat tej gry ale pokazujesz bardzo małą znajomość tematu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko moje odczucie ale po tych screenach i trailerach gra pokazuje więcej niż taki rockstar przed wydaniem nowego GTA - do R* macie zaufanie a do CDPR nie - dlatego oni wypuszczają takie materiały... Byś ty mógł im zaufać że to będzie gra dobra!

Ale wypuszczanie takich materiałów z taka intensywnością jakrobi to CDP powoduje raczej rosnącą z czasem "nerwówkę" na temat "Kuźwa, kiedy wreszcie wyjdzie ten Wiedźmin do diabła?", a nie wzrost zaufania. To takie "dzielenie skóry na niedźwiedziu". Najlepiej będzie o nich świadczyć gotowa gra, a nie choćby najlepszej jakości obrazki, plakaty, czapeczki, "Tygodnie Z Wiedźminem", koszulki i inne śmiecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że przekładanie premiery zaowocowało w (przynajmniej u mnie) w bardzo ładną wiązankę... Ale skoro nie mogą wypuścić gry w tym momencie to ja już wolę te wszystkie "śmieci" niż nic. A koszulki to ja jeszcze nie widziałem... Podaj adres sklepu to sobie zakupię 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wypuszczanie takich materiałów z taka intensywnością jakrobi to CDP powoduje raczej rosnącą z czasem "nerwówkę" na temat "Kuźwa, kiedy wreszcie wyjdzie ten Wiedźmin do diabła?", a nie wzrost zaufania. To takie "dzielenie skóry na niedźwiedziu". Najlepiej będzie o nich świadczyć gotowa gra, a nie choćby najlepszej jakości obrazki, plakaty, czapeczki, "Tygodnie Z Wiedźminem", koszulki i inne śmiecie.

Zauwaz jednak, ze polskie rynek sie nie liczy. Tak wiec i twoj glos tez nie :) Chodzi o to, ze nam Wiedzmin jest znany i denerwuje nadmierna ilosc "gadzetow". Ale bez tej promocji gra by zginela na zachodzie. Nie bardzo pewnie by ja chcieli tez wydac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin został uznany przez serwis IGN za jedną z najbardziej oczekiwanych gier!! Znalazł się na liscie, jako jedyna polska produkcja (niestety), ale zawsze jest. I to się liczy. A lista jest tu

Coraz bliżej Wiedźmin :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jedną z najbardziej oczekiwanych gier w chwili pokazywania filmików na targach Od tego czasu wiele się zmieniło...

W takim razie CDPR sobie pogrywa:

Z dumą ogłaszamy, że gra Wiedźmin zajęła ósme miejsce na liście najbardziej oczekiwanych tytułów IGN.com, które ukażą się w 2007 roku na PC. Redaktorzy IGN to ekipa starych wyjadaczy, także nie ukrywamy, że jest to dla nas niemałe wyróżnienie :). Link do rankingu znajdziecie w dziale press wraz z nowym artykułem z serwisu MobileIndustry.biz.
:?

News dodano 29 stycznia 2007

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"FIRMY CD PROJEKT I ATARI, INC. PODPISAŁY UMOWĘ DOTYCZĄCĄ WYDANIA GRY „WIEDŹMIN”."

To oznacza, że znamy już amerykańskiego wydawcę gry. Co ciekawe, Amerykańce dostaną grę dopiero na jesień 2007, a my powinniśmy mieć Wiedźmina na wiosnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ekipa "starych wyjadaczy" mogą dostrzec potencjał w wiedźminie... ale to jest ICH subiektywna opinia z którą większośc "stanowych" graczy ni musi się zgadzać...

No mi się nie wydaje dziwne że gra którą tworzy polski zespół wydaje grę najpierw w rodzimym kraju...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin to naprawdę dobra gra. Mój brachol na to zbiera kasę. nie orientuję się ktos ile będzie kosztować?

Nie znamy nawet dokładnej daty premiery, a Ty o cenę pytasz??

Jak każda dobra, polska gra- Wiedźmin jest bezcenny. :wink:

Ale pewnie 129 zł, jak większość premier CDP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły byłby numer, jakby Wiedźmin wyszedł od razu w jakiejś taniej serii za 20 zł. :wink: To by było trochę dezorientujące...

Pomarzyć możemy :roll:

Chyba, że Edycja Kolekcjonerska, a ta ma być wypasiona

Skąd takie info?? Wśród materiałów o Wiedźminie nie natrafiłem się na żadną wzmiankę o EK. Mógłbyś podać źródło?? Chętnie poczytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że Edycja Kolekcjonerska, a ta ma być wypasiona

Skąd takie info?? Wśród materiałów o Wiedźminie nie natrafiłem się na żadną wzmiankę o EK. Mógłbyś podać źródło?? Chętnie poczytam.

Ta informacja pojawiła się tylko na forum, ale nie chce mi się tyle szukać. Powstał nawet specjalny temat o tym, co gracze widzieliby w EK. Pojawiły się propozycje m.in. medalionu, mini-mieczyka, koszulek, soundtracków, skórzanych obić na pudełko, baryłki miodku (najlepiej trójniaka :roll: ),...

Najlepsze jest, że CDP niczego nie zdementowało, a tylko dodało, że wymienione gadżety to przy tym, co dadzą mały pikuś :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Wiedżmin będzie porażką :(

Miał ukazać się już rok temu a do tej nie wyszedł ( nie wiadomo czy wogule wyjdzie) :shock:

Gdy by wyszedł z rok temu pewnie byłby rewolucją a tak ....... będzie gorszy od Gothica 3 a wymaganie jak znam życie będą wielkie :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo czy wogule wyjdzie :shock: (...)

będzie gorszy od Gothica 3 a wymaganie jak znam życie będą wielkie :shock:

A na jakiej podstawie twierdzisz, że nie wyjdzie i będzie miał tak duże wymagania :?: Tylko gadasz, ot tak, żeby gadac :?: Nie ma żadnego zagrożenia projektu (czego dowodem chocby przejazd zachodnich dziennikarzy do Warszawy, aby pograc (!!!) w Wiedźmina), a o wymaganiach nic nie wiadomo. Na pewno mogą bycspore, bo i grafika jest bardzo dobra, ale narzekanie na cos czego się nie wie :?: Bez sęsu :? .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...