Skocz do zawartości

Wiedźmin/Witcher (seria)


Cardinal

Polecane posty

Czepiacie się. To nie FPP tylko zwykły rpg. Nie ma tam potrzeby skakania gdzie popadnie czy też pływania w rzece. Jeśli szukacie skakania polecam najnowszego "Prince of Persia". ;)

A skakać można np. podczas walki. Takie skakanie dla picu byłoby czymś zupełnie nieprzydatnym.

P.S

Co zrobiliście w sprawie tego

burdelu "Dom Nocy"? Ja tak właściwie niechcący dałem się w to uwikłać i stanąłem po stronie wampirzyc.

Edytowano przez Belutek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem 3 razy i takze zrobilem tak jak wy :) (moze to dlatego że za kazdym razem chcialem miec max liczby kart ;) )

A sama gra jest swietna (jak juz pisalem ) 3 razy ją przeszedlem i ani razu nie zrobilem sobie przerwy w graniu ( a tak np. w Oblivionie kilka razy stawalem i po jakis 2 tyg. wracalem. )Dialogi sa naperawde swietne czytalem(sluchalem) je zawsze do konca nie tak jak w Obku przeklikuje wszystko a na koniec patrze do dziennika. Podobaja mi sie tez "taniec" z mieczem Geralta no i najwazniejsze dzieki tej wspanialej grze przeczytalem wszystkie GENIALNE ksiązki o wiedzminie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skakanie jest w tej grze nie potrzebne bo w takim Morrowind'zie wyglądało to przezabawnie :lol: a i nawet w taki Gothic'u również nie za fajnie wyglądało tak więc mym zdaniem popsuło by to trochę grę a tak jak jest teraz jest idealnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też tak było, że po przejściu gry sięgnąłem po Sagę i opowiadania . Przeczytałem ją 2 razy i nadal uważam, że są to najlepsze książki jakie do tej pory czytałem. A najlepszy tom to czas pogardy, szczególnie z pustynią Korath.

A tak jeśli chodzi o grę to coś mi nie pasuje ... po raz pierwszy przechodziłem na poziomie średnim i było dość łatwo. Teraz zagrałem na trudnym i muszę przyznać, że w niektórych momentach było ... jeszcze łatwiej ;) Zeugla pokonałem w 10 sekund a Kościeja w 15 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...