Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

moim zdaniem Wiedżmin będzie porażką :(

Miał ukazać się już rok temu a do tej nie wyszedł ( nie wiadomo czy wogule wyjdzie) :shock:

Gdy by wyszedł z rok temu pewnie byłby rewolucją a tak ....... będzie gorszy od Gothica 3 a wymaganie jak znam życie będą wielkie :shock:

:roll: :roll: :roll:

Na jakiej podstawie mówisz, że "niewiadomo czy w ogóle wyjdzie"? Termin jest cały czas taki sam od jakiegoś roku właśnie: II kwartał 2007. Capisci?

Co do wymagań: grałeś? Jak nie to nie gadaj. I czemu ma być gorszy od G3? Sugerujesz, że w grze RPG najważniejsza jest grafika? Kolejny... Jeśli zaś chodzi ci o fabułę (której i tak nie zna nikt poza CDPR), to pisali ją dwaj uznani (w swoich kręgach) pisarze i znawcy fantasy - Jacek Komuda i Maciej Jurewicz - a dodatkowo czuwa nad nią sam AS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariano - Jeśli myślisz że grafika jest w grach najważniejsza to żal mi ciebie. Dajmy np. taką Tibię, grafika do rzyci, a jednak wciągneła kilka tysięcy graczy... Sam lubi gdy mogę zawiesić oko na otoczeniu ale nie uważam by to przesądzało o miodności gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Wiedżmin będzie porażką :(

To co sie smucisz (przeciez masz swoje zdanie. poza tym i tak nie wyjdzie)? Wstawiasz wszedzie mordki tylko po to by bylo kolorowo?

Nie moglem sie powstrzymac. Ludzie wala emotkami bez opamietania. Myslcie troche!

Miał ukazać się już rok temu a do tej nie wyszedł ( nie wiadomo czy wogule wyjdzie) :shock:

A niby czemu mial sie ukazac rok temu? Z tego co pamietam to bylo kilka dat. Czemu nie jeczysz o tych wczesniejszych? Btw, wtedy nie bylo umow z wydawcami. Ja rozumiem, ze gadacie po to by gadac, ale czasami jeszcze potrzebna jest wiedza.

Gdy by wyszedł z rok temu pewnie byłby rewolucją a tak

Rok 2007 zaczal sie troche ponad miesiac temu. Wez te pod uwage sezony wydawani gier. Pomysl tez nad tym czy pojawilo sie cos co zrewolucjonizowala rynek gier. I jeszcze pare innych czynnnikow... a potem wal takimi tekstami.

....... będzie gorszy od Gothica 3 a wymaganie jak znam życie będą wielkie :shock:

No to teraz pojechales. Sam nie wiem czy cos moze byc gorsze od G3. Ta gra to zwykle nic. Dlatego przyklad niezbyt trafiony bo nie mozna sie odniesc do tamtej produkcji.

Co do wymagan. Wejdz na oficjalne forum i poczytaj. Ogolnie duzo czytaj, malo mow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no az takich wymagan jak gothic<lol2> to to nie bedzie mialo...

W wiedzminie przestrzenie beda ograniczone ladowaniami wiec silnik graficzny nie bedzie generowal tak wielkiego swiata...Mi bedzie pasowalo jak srednia ocen w internecie bedzie 80%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy by wyszedł z rok temu pewnie byłby rewolucją a tak

Rok 2007 zaczal sie troche ponad miesiac temu. Wez te pod uwage sezony wydawani gier. Pomysl tez nad tym czy pojawilo sie cos co zrewolucjonizowala rynek gier. I jeszcze pare innych czynnnikow... a potem wal takimi tekstami.

Wiesz, takim ludziom się nie przetłumaczy. Dla nich Wiedźmin będzie porażką. Dlaczego?? A bo tok!! Nie mówię, że będzie grą idealną, ale wszystko wskazuje na to, że jednak będzie wart uwagi.

Wez te pod uwage sezony wydawani gier. Pomysl tez nad tym czy pojawilo sie cos co zrewolucjonizowala rynek gier.

Właśnie nic takiego nie było. A jeżeli Wiedźmin na zachodnich rynkach ukazałby się w wakację, w sezonie sir Ogóra, to ma duże szanse na odniesienie sukcesu.

Dlatego przyklad niezbyt trafiony bo nie mozna sie odniesc do tamtej produkcji.

Tu jednak bym polemizował. Obydwie gry to produkcje action-RPG, więc Wiedźminowi bliżej do Gothica niż do no. TES lub NWN. Ale czy będzie gorszy?/ Mam nadzieję, że nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re up

To nie jest action-RPG. Bo jezeli powiesz, ze TES jest erpegiem, a Wiedzmin arpg to wtedy wychodzi cos dziwnego. Co?

W TESie fabula jest plytka i ogolnie z erpegowania jest niewiele (rozmowy? phi!). Tutaj jest tylko ogromny swiat, ladna grafika i ciagla walka.

Gothic? Jakos nie moglem sie wciagnac w te gre. Cos smierdzialo mi ciagla bieganina z punktu a do punktu b. Znowu brakowalo tego erpega.

NWN? Siekanina. Rozmowy i fabula plytka.

Do czego wiec odnosic? Predzej juz do Baldura i Tormenta. Tyle, ze Wiedzmin posiada fajniejszy system walki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie ukaze sie jednak wiosna. :/ Co tu duzo bede gadac - macie tu cala informacje zamieszczona na GOL - wyjatkowo ciekawa.

Jeszcze 25 stycznia br. w oświadczeniu CD Projektu dotyczącego produkcji Wiedźmina na telefony komórkowe, wiosna 2007 była typowana na oficjalną datę premiery tej oczekiwanej polskiej produkcji. Jednak lektura artykułu opublikowanego na internetowej stronie Pulsu Biznesu wzbudziła w nas pewne wątpliwości. Interesujący wydał się fragment wypowiedzi Marcina Kicińskiego z firmy CD Projekt:

„Premiera odbędzie się jednocześnie: w Japonii, w USA, Unii Europejskiej i w Rosji. W trakcie premiery gra będzie dostępna w minimum 11 wersjach językowych.”

Połączyliśmy tą wypowiedź z kolejnym oficjalnym oświadczeniem prasowym sprzed trzech dni, które mówi że The Witcher w USA będzie miał premierę dopiero jesienią. A skoro jesteśmy w Unii, to jesienna premiera według słów Marcina Kicińskiego mogła dotyczyć także naszego kraju. Postanowiliśmy wyjaśnić tą sprawę. Jak nas poinformował PR Marketing Manager CD Projektu, pan Krzysztof Szulc, oficjalną datą premiery Wiedźmina na całym świecie jest lato 2007, data dotyczy również naszego kraju. Obecnie trwają negocjacje z Atari, aby zapowiedziana na jesień premiera w Stanach Zjednoczonych również miała miejsce latem. Oznacza to, że w Wiedźmina prawdopodobnie zagramy między 22 czerwca a 23 września. Z dotychczasowych doświadczeń, trudno przypuszczać, że wydawca zdecyduje się wypuścić tak głośny tytuł w środku lata, które jakby nie patrzeć jest sezonem ogórkowym w branży gier. Czyżbyśmy mieli zagrać w Witchera dopiero na początku września? To na razie tylko spekulacje...

To jednak nie koniec ciekawych informacji, we wspomnianym artykule ujawniono także budżet Wiedźmina, wyniósł on 19,1 miliona złotych. Szacowany pierwszy nakład na całym świecie wyniesie 750 tysięcy egzemplarzy. Celem jest sprzedanie miliona egzemplarzy w ciągu roku od premiery. Ponadto CD Projekt zamierza wejść na giełdę w 2008 roku.

Osobiscie uwazam, ze niezbyt dobrym pomyslem byloby wydanie gry w lecie - sezon ogorkowy = mniejsza sprzedaz, mniejsze zainteresowanie; lepiej juz do wrzesnia zaczekac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uwazam, ze niezbyt dobrym pomyslem byloby wydanie gry w lecie - sezon ogorkowy = mniejsza sprzedaz, mniejsze zainteresowanie; lepiej juz do wrzesnia zaczekac...

Zależy. Nie wiem jakie jest zainteresowanie grą na zachodzie, czy w Stanach, czyli na rynkach gdzie sie sprzedaje najwięcej gier. Jeżeli jest takie jak w Polsce, to owszem lepiej poczekać do września, lecz jeśli zainteresowania takiego nie wzbudza, to lepszym rozwiązaniem byłby ogór, ponieważ wtedy z braku innych dobrych produkcji gracze kupiliby Wiedźmina.

Spory, budżet mają. Mam nadzieję, że gra osiągnie sukces i będzie ciekawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Nie wiem jakie jest zainteresowanie grą na zachodzie, czy w Stanach, czyli na rynkach gdzie sie sprzedaje najwięcej gier. Jeżeli jest takie jak w Polsce, to owszem lepiej poczekać do września, lecz jeśli zainteresowania takiego nie wzbudza, to lepszym rozwiązaniem byłby ogór, ponieważ wtedy z braku innych dobrych produkcji gracze kupiliby Wiedźmina.

Spory, budżet mają. Mam nadzieję, że gra osiągnie sukces i będzie ciekawa.

A ja się zupelnie nie zgadzam z tym ogórem. Gry się wtedy słabo sprzedają, bo poprostu mało ciekawych produkcji wychodzi. Gdyby wszystkie ciekawe produkcje wychodziły w lato, to wg. mnie sprzedaż byłaby lepsza. Bo holidaje i te inne bzdety są, więc ludzie więcej czasu mają na granie. A kiedy wyjdzie Łiczer mnie nie interesuje. Żeby tylko wyszła solidna gra, o której będzie huczało w prasie zagranicznej i w końcu, ktoś zauważy, że w Polsce też się dobre gry robi. No i co do budżetu to...Gears of War miał 9mln, tak więc Wiedźmin powinien byc dwa razy lepszy :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że Edycja Kolekcjonerska, a ta ma być wypasiona

Skąd takie info?? Wśród materiałów o Wiedźminie nie natrafiłem się na żadną wzmiankę o EK. Mógłbyś podać źródło?? Chętnie poczytam.

Ta informacja pojawiła się tylko na forum, ale nie chce mi się tyle szukać. Powstał nawet specjalny temat o tym, co gracze widzieliby w EK. Pojawiły się propozycje m.in. medalionu, mini-mieczyka, koszulek, soundtracków, skórzanych obić na pudełko, baryłki miodku (najlepiej trójniaka :roll: ),...

Najlepsze jest, że CDP niczego nie zdementowało, a tylko dodało, że wymienione gadżety to przy tym, co dadzą mały pikuś :twisted:

Dmuchana Triss :?: ^^

Szkoda tylko, ze przesunęli premierę...znowu...IMO to zły pomysł, wiecie wakacje i te sprawy. A ja się robie zły, bo miałem inne plany na wakacje, a tak to raczej spędzę je grając w Witchera xD .

Ostatnio troszkę poszperałem więcej na oficjalnym forum gry i w końcu wiem jak będzie wyglądała sprawa poruszania się po świecie. Zawsze myślałem, że to będzie jak w Obku, a tu proszę, jak w Falloutach...Co Wy o takim pomyśle sądzicie :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gears of War miał 9mln, tak więc Wiedźmin powinien byc dwa razy lepszy :lol:

Ballack, nieco sie tu zagapiłes - Gears of War mial budzet 9 milionow... dolarów, a Witcher ma 19 milionów... złotych; a wiec polska produkcja ma mniejszy budzet niz GoW, a z twojej wypowiedzi wynika iz jest na odwrot. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem całą trylogię Wiedźmina - Sapkowskiego. Morczny, cięzki klimat gdzie praktycznie nikt nie jest niewinna. Sceny seksu, rzeźi mocnuch słów nie sią książce obce :). Osobiście baaaaaardzo mi się podoba i gra jest na I miejscu najbardziej przezemnie wyczekowanych. A czekam także na Assassins Creed.

Na pierwszym miejscu u mnie jest nie grafika ani wymagania ( Grafika jest z tego co widziałem na you tube lepsza niż w Oblivionie) lecz system walki, elementy przygodówki (lecz bez zagadek - rozmowy itd.). Mam nadzieję że klimat orgianłu pozostanie zachowany.

A na screenach widac mi parę znajomych stworzeń :)

[E]

a Witcher ma 19 milionów... złotych

Przyjmijmy że kurs będący na poziomie 3.80 daje to nam 5 mln $.

A patrząc na playowskie "Syrenka Racer" i inne "Tanie g*wno dla populu racer" to i tak naprawde dobry wynik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio troszkę poszperałem więcej na oficjalnym forum gry i w końcu wiem jak będzie wyglądała sprawa poruszania się po świecie. Zawsze myślałem, że to będzie jak w Obku, a tu proszę, jak w Falloutach...Co Wy o takim pomyśle sądzicie :?:

Wstyd mówić, ale nie grałem w Fallouta :? wtedy po prostu nie interesowały mnie RPGi. Ale w F o ile się nie mylę jest tak, że wskazujemy miejsce myszką i klikamy, najprościej rzecz ujmując?? Jeżeli tak, to jak dla mnie duży minus, lecz zobaczymy jak to wyjdzie ekipie CDPR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w Rrg ale dlatej gry zrobię wyjątek :D Mam na dzieję ,że w Polsce wydadzą ją w cenie w granicach zdrowego rozsądku.Pięknie by było gdyby wydano ją w cenie Painkillera :wink: .Ehh.......pomażyć można

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ballack, nieco sie tu zagapiłes - Gears of War mial budzet 9 milionow... dolarów, a Witcher ma 19 milionów... złotych; a wiec polska produkcja ma mniejszy budzet niz GoW, a z twojej wypowiedzi wynika iz jest na odwrot.

Heh, no to i tak mamy budżet w okolicach 6.5mln $$$. A jak na polską produkcje to dużo. A z mojej wypowiedzi wynika, że Łiczer i tak lepszy bedzie 8)

Dmuchana Triss :?:
Ma 22 cale w talii (czym się szczyci) i bujne, kasztanowe włosy, które są jej znakiem rozpoznawczym.

Hym, hym...a czemuż by nie :?: :wink:

Ładnie taka by się w pokoju prezentowała xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym, hym...a czemuż by nie :?: :wink:

Ładnie taka by się w pokoju prezentowała xD

Nie o taką do postawienia chodziło... (piszę to na wszelki wypadek, żeby niedomówieńnie było :) )

I jeszcze zapomniałem o używanych stringach Triss z autografem Dziada (byle nie na odwrót!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym, hym...a czemuż by nie :?: :wink:

Ładnie taka by się w pokoju prezentowała xD

Nie o taką do postawienia chodziło... (piszę to na wszelki wypadek, żeby niedomówieńnie było :) )

>>>wiem, że nie o taka chodziło, ale i tak fajnie by w pokoju wyglądała 8)

I jeszcze zapomniałem o używanych stringach Triss z autografem Dziada (byle nie na odwrót!).

>>>a może dwie wersje? Jedna, ta normalna dla mężczyzn, a druga, ta na odwrót, dla dziewczyn. xD

A już tak na serio. Co chcielibyście/chciałybyście ujrzeć w Edycjii Kolekcjonerskiej? Jak dla mnie (oprócz standardowych instrukcji, poradników, książeczek z artami, dodatkowych umiejętności Geralta, płyt z muzyką oraz materiałami dodatkowymi i map świata(tu tak dla ścisłości, chciałbym, aby była ona z materiału)), to obowiązkowo pudełko z prawdziwej skóry z wygrawerowanym "Wiedżmin" na przedzie, posążek Geralta i Triss (dmuchaną Triss też bym ciepło przyjął 8) ), mały mieczyk ala' ten z Two Worlds, smycz na klucze(a bo kolekcjonuje), jakiś breloczek, no i może jeszcze coś mi na łeb przyjdzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym, hym...a czemuż by nie :?: :wink:

Ładnie taka by się w pokoju prezentowała xD

Nie o taką do postawienia chodziło... (piszę to na wszelki wypadek, żeby niedomówieńnie było :) )

>>>wiem, że nie o taka chodziło, ale i tak fajnie by w pokoju wyglądała 8)

I jeszcze zapomniałem o używanych stringach Triss z autografem Dziada (byle nie na odwrót!).

>>>a może dwie wersje? Jedna, ta normalna dla mężczyzn, a druga, ta na odwrót, dla dziewczyn. xD

A już tak na serio. Co chcielibyście/chciałybyście ujrzeć w Edycjii Kolekcjonerskiej? Jak dla mnie (oprócz standardowych instrukcji, poradników, książeczek z artami, dodatkowych umiejętności Geralta, płyt z muzyką oraz materiałami dodatkowymi i map świata(tu tak dla ścisłości, chciałbym, aby była ona z materiału)), to obowiązkowo pudełko z prawdziwej skóry z wygrawerowanym "Wiedżmin" na przedzie, posążek Geralta i Triss (dmuchaną Triss też bym ciepło przyjął 8) ), mały mieczyk ala' ten z Two Worlds, smycz na klucze(a bo kolekcjonuje), jakiś breloczek, no i może jeszcze coś mi na łeb przyjdzie

Zamiast Triss wolałbym Franceske Findbair (mogłem się pomylić w nazwisku - nie chciało mi się sprawdzać) :wink: I mieczyk to ja bym wolał duży i ostry (i tak tego nie będzie... dresy zamiast z kosami by z mieczami chodziły). Co do tego pudełka wolałbym Wiedźmiński kuferek na eliksiry 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Triss wolałbym Franceske Findbair (mogłem się pomylić w nazwisku - nie chciało mi się sprawdzać) :wink: I mieczyk to ja bym wolał duży i ostry (i tak tego nie będzie... dresy zamiast z kosami by z mieczami chodziły). Co do tego pudełka wolałbym Wiedźmiński kuferek na eliksiry 8)

Ja wole Triss (szczególnie dmuchaną xD 8) ). A miecz duży niech lepiej nie będzie, bo CDP będzie chciała przy zakupie EK nr. pozwolenia na broń :wink: . I kuferek...hmmmm, ale obity w prawdziwą skórę 8) . I co do eliksirów, to ciekawe jak rozwiążą tworzenie ich w grze i szkoda, że tylko eliksiry można tworzyć, bo z chęcią bym sobie jakiś mieczyk wykuł 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w F o ile się nie mylę jest tak, że wskazujemy miejsce myszką i klikamy, najprościej rzecz ujmując?? Jeżeli tak, to jak dla mnie duży minus, lecz zobaczymy jak to wyjdzie ekipie CDPR.

Dokładnie. Ale czy to minus :?: W Obku świat jest otwarty i spory, a na jego przejechanie od północy na południe, wiele czasu nie potrzeba...Jeżeli tak samo miałoby być w Wiedźminie, to nie byłoby możliwe odwzorowanie świata ASa(oczywiście w grze Witcher I mogłaby być sama Tameria, w dwójce sama Redania- ale takie coś, byłoby nie najlepszym rozwiązaniem). Nibylandia jest na tyle duża, że nikt nie byłby w stanie jej w jednaj części przenieść do gry....

Ale poza tym będą też typowe dla takiego systemu poruszania się po świecie smaczki: losowe spotkania... Będziemy spotykać kupców/zleceniodawców/maszkary.

@Budżet: nie jest mały, nie jest duży, ale wielkie gry można robić i za małą kasę. Kto pamięta za ile zrobili pierwszego Baldura :?: :>

@EK: Nie łudźmy się jeżeli chodzi o dmuchany odpowiednik Triss, czy innej z czarodziejek...Wątpię by dali miniaturkę miecza...Ale fajnie by było, jeżeli pudełko byłoby stylizowane na księgę, z wbitym w oprawę wiedźmińskim amuletem (tak jak było w tym filmie: Niekończąca się opowieść :P ). Zawsze też milo by znaleźć w środku jakieś nigdy nie publikowane opowiadanko ASa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ale czy to minus :?: W Obku świat jest otwarty i spory, a na jego przejechanie od północy na południe, wiele czasu nie potrzeba...Jeżeli tak samo miałoby być w Wiedźminie, to nie byłoby możliwe odwzorowanie świata ASa(oczywiście w grze Witcher I mogłaby być sama Tameria, w dwójce sama Redania- ale takie coś, byłoby nie najlepszym rozwiązaniem). Nibylandia jest na tyle duża, że nikt nie byłby w stanie jej w jednaj części przenieść do gry....

Ale poza tym będą też typowe dla takiego systemu poruszania się po świecie smaczki: losowe spotkania... Będziemy spotykać kupców/zleceniodawców/maszkary.

Wiesz, jednak gdy steruję bohaterem klawiaturą i myszką, tak jak w Gothicu to jednak czuję większy wpływ na jego czyny (dlaczego?? nie pytajcie), a o to przecież w RPG chodzi.

EWątpię by dali miniaturkę miecza...

Na miniaturkę miecza, moim zdaniem są małe szanse. Tym bardziej, że pojawi się ona w EK Two Worlds, a CDPR raczej by nie chciał, aby go posądzono o kopiowanie cudzych pomysłów.

Ale fajnie by było, jeżeli pudełko byłoby stylizowane na księgę, z wbitym w oprawę wiedźmińskim amuletem (tak jak było w tym filmie: Niekończąca się opowieść Razz ).

Ja bym jednak wolał wspomniany wcześniej, stylizowany kufer na eliksiry.

Zawsze też milo by znaleźć w środku jakieś nigdy nie publikowane opowiadanko ASa...

Gdyby to uczynnili byłoby doprawdy ŚWIETNIE. Ale czy się uda?/ Ciekawe... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo z chęcią bym sobie jakiś mieczyk wykuł 8)

To to akurat niemożliwe - w którymś tomie Sagi było że Wiedźmini KOMPLETNIE nie znają się na metalurgii i kowalstwie... Poza tym gdyby dali taki skill jak np. w Gothicu to na pewno byś takiego gwyhyra nie wykuł... A mając prawdziwy wiedźmiński miecz bez sensu dawać taką opcję chyba że celem zdobycia niezależności finansowej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio troszkę poszperałem więcej na oficjalnym forum gry i w końcu wiem jak będzie wyglądała sprawa poruszania się po świecie. Zawsze myślałem, że to będzie jak w Obku, a tu proszę, jak w Falloutach...Co Wy o takim pomyśle sądzicie :?:

Wiesz co, chyba jednak nie powinniśmy tracić nadziei na sterowanie jak w Gothicu/ Obku

2. Jak będziemy oglądali świat wiedźmina?

Przewidziane są dwa tryby - izometryczny (Point & Click) i TPP (klawiatura i myszka)

Wiem, że to nieoficjalna strona, ale FAQ chyba mają dobre. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Dzięki silnikowi fizycznemu w grze będziemy mogli poruszać różnymi przedmiotami np. będziemy mogli rzucać sztućcami w ludzi w karczmie.

A to psikus ^_^'

11. Ile będzie kosztowała gra?

Tego też jeszcze nie ustalono, możemy spodziewać się jednak ceny od 100 do 130 zł. Natomiast wersja kolekcjonerska od 150 do 200 zł.

Chyba wybiorę EK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo z chęcią bym sobie jakiś mieczyk wykuł 8)

To to akurat niemożliwe - w którymś tomie Sagi było że Wiedźmini KOMPLETNIE nie znają się na metalurgii i kowalstwie... Poza tym gdyby dali taki skill jak np. w Gothicu to na pewno byś takiego gwyhyra nie wykuł... A mając prawdziwy wiedźmiński miecz bez sensu dawać taką opcję chyba że celem zdobycia niezależności finansowej...

Nie wiem, może i tak, bo wszystkich tomów Wiedźmińskiej sagi nie czytałem, ale skoro się na metalurgii nie znają Wedźmini, to nic nie poradzimy. Ale mieczyk i tak bym sobie wykuł 8)

Wiesz, jednak gdy steruję bohaterem klawiaturą i myszką, tak jak w Gothicu to jednak czuję większy wpływ na jego czyny (dlaczego?? nie pytajcie), a o to przecież w RPG chodzi.

Hym,, hym. A czym był Fallout? RPGiem. I gra przez to była zła? Wręcz przeciwnie! Jak zrobią to dobrze, to nie ma bata, żeby Ci się nie spodobało. Mi to nie przeszkadza, chociaż szczerze mówiąc wolałbym sterować klawiaturą.

@Budżet: nie jest mały, nie jest duży, ale wielkie gry można robić i za małą kasę. Kto pamięta za ile zrobili pierwszego Baldura

Ja nie "pamiętam" bo nigdy nie wiedziałem. Mógłbyś odrazu powiedzieć ile, a nie nas podpuszczasz :>

Będziemy spotykać kupców/zleceniodawców/maszkary.

Czyli będziemy chodzili i nigdy nie będzie wiadomo, czy na przetarty już szlak nie wprowadzi się nowy pasożyt....jak dla mnie super :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...