Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Niekoniecznie Temerii. Przecież twórcy mogą nas rzucić do Redanii, Cintry a nawet do Cesarstwa Nilfgaardu. Załóżmy, że zaczynamy w Wyzimie. Widoczny na trailerze statek mógłby zabrać nas rzeką Ismeną do Pontaru, a tamtędy biegnie granica z Redanią. Fabuła wskazująca na północne królestwa i mordowanie królów mogłaby nas zaprowadzić na dwór Radowida.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka zbyt miła ta Jego twarz mi się wydaje w porównaniu do "jedynki". Choć mimo wszystko nie chciał bym spotkać takiego na ulicy ;d

Niby racja. xD IMO jego twarz powinna być bardziej podobna do tej z jedynki. ;P Ludzie się przyzwyczaili. No i ta kitka... Troszkę śmiesznie wygląda. A reszta nawet fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie pewnemu pracownikowi CDP na pewnym serwisie o grach (nie powiem gdzie i komu, bo wszyscy się tam rzucą i zaspamują biedaka :P), dotyczące twarzy i kucyka właśnie. Odpowiedź taka, jakiej się spodziewałem - wymijająca, lecz budząca nadzieję ;]

W skrócie mówiąc, dwa tygodnie temu Geralt wyglądał inaczej. Dzisiaj wygląda tak. Nie znaczy to jednak, że w finalnej wersji gry również tak będzie. Jest jeszcze dużo czasu i wiele może się zmienić. Wpadanie w panikę jest całkowicie niepotrzebne :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie pewnemu pracownikowi CDP na pewnym serwisie o grach (nie powiem gdzie i komu, bo wszyscy się tam rzucą i zaspamują biedaka :P), dotyczące twarzy i kucyka właśnie. Odpowiedź taka, jakiej się spodziewałem - wymijająca, lecz budząca nadzieję ;]

W skrócie mówiąc, dwa tygodnie temu Geralt wyglądał inaczej. Dzisiaj wygląda tak. Nie znaczy to jednak, że w finalnej wersji gry również tak będzie. Jest jeszcze dużo czasu i wiele może się zmienić. Wpadanie w panikę jest całkowicie niepotrzebne :)

A kto tu wpada w panikę? xD :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel do Smugglera! Wykorzystaj swoje wpływy w branży :wink: i podejmij się mediacji z cd projekt co do tej nowej twarzy która jest dużym krokiem wstecz w porównaniu do poprzedniej! Jako argumenty proponuję Wanię, kałacha, wiadro naboi, ewentualnie usunięcie z listy znajomych na NK! Taki fajny trailer zepsuty Wiedźminem-Adamkiem to już skandal, a co dopiero właściwa gra!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel do Smugglera! Wykorzystaj swoje wpływy w branży wink.gif i podejmij się mediacji z cd projekt co do tej nowej twarzy która jest dużym krokiem wstecz w porównaniu do poprzedniej! Jako argumenty proponuję Wanię, kałacha, wiadro naboi, ewentualnie usunięcie z listy znajomych na NK! Taki fajny trailer zepsuty Wiedźminem-Adamkiem to już skandal, a co dopiero właściwa gra!

No dobra, ludzie panikują. :P Zupełnie bez potrzeby. Twarz Geralta na pewno się zmieni. Przy pracy nad pierwszą częścią też wielokrotnie zmieniali mu facjatę. "Wiedźmin-Adamek" - hehe, dobre. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie wiem... Jestem świeżutko po graniu w jedynkę i wydaje mi się, że Geralt w dwójce wygląda niemal identycznie. Ma po prostu lepszy model twarzy i tekstury, ale to nadal ten sam Geralt.

No i pamiętajcie, że wszystkie laski na niego leciały... Gdyby był paskudny i stary, to raczej by niewiele zawojował ze swoim charakterem. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarz jest dobra tylko te oczy bardziej kocie zrobić. Jak dla wiedźmina no nie ? A jak myślicie ? Kto to może być ten koleś co miał głowę na stołku i se ją gotował ? Może ktoś z książki ? A może nowa postać. Mniejsza z tym dowiemy się jak gra wyjdzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na necie to i ten pudzian, i elf są nowymi postaciami. Z twarzą wiedźmina to chyba powinni zrobić trochę bardziej wydatne kości policzkowe. W ogóle to nowa twarz mało wilcza jest. Oczy właśnie też właściwie normalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo daję... Dzisiaj specjalnie przyglądałem się Geraltowi w jedynce podczas gry i wygląda identycznie jak ten z dwójki... Różnice są tak subtelne, że niemal niewidoczne.

@ Maziak - Wiedźminom się robiły pionowe źrenice tylko po niektórych eliksirach. Na co dzień mieli normalne.

Głowa na pieńku - przecież ten "Pudzian" mówi, że to Demawend z Aedirn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wczorajszego trailera nie dało się tego usłyszeć. Zresztą dzięki stronie gamespot można się dowiedzieć, że elf nazywa się Iorveth, pomocnik Geralta w niebieskim stroju to Vernon Roche, a na szubienicy możemy zobaczyć Jaskra oraz Zoltana(stoi za mówiącym, na prawo od Geralta). Wielka bestia, z którą walczymy to "Tentadrake". Początek przygody dzieje się w Flotsam(miasto na granicy Temerii i Aedirn),a sam wiedźmin przybywa tam na statku. Podoba mi się, że stamtąd będzie prawdopodobnie blisko do Mahakamu :D Prawdopodobnie w dwójce nie będzie kart z kobietami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In fact, the previous game's romance system, which rewarded you with collectible girlie cards for every woman you came to know intimately, has been scrapped. Instead, throughout The Witcher 2, Geralt can pursue relationships with various female characters through dialogue options and the occasional gift to unlock an ongoing cinematic sequence

Zresztą cały tekst macie tutaj. Z niego można się naprawdę sporo dowiedzieć.

Edytowano przez latas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wczorajszego trailera nie dało się tego usłyszeć.

"Wczorajszego", w sensie

go?

2:13-2:28: "Bow low, you stand before a head crowned... That of* Demawend, king of Aedirn by the grace of the gods, sovereign of the Pontar Valley and so on."

*tego nie jestem pewien, bo głos Pudziana zagłusza ten pisk muzyczno-klimatyczny. Ale to by miało sens w kontekście tego co mówi wcześniej. No i później. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszego w sensie, że wcześniejszego. Tam było "Bow low, you stand before a head crowned" -"And you are?" -"A friend of non-human"

O tym, że to Demawend usłyszeliśmy dopiero w drugim filmiku(tego, w którym jest cała cut-scenka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się toto, ku mojemu zdumieniu, świetnie! Po pierwsze - system walki! Ten z W1 był szalenie nieinteraktywny i dający potwornie małe pole do manewru graczowi... wszystko wskazuje na to, że w AoK to się zmieni. Hell yeah!

Sposób prezentacji dialogów - czuć wpływ Mass Effectów. Czyli jest bardzo dobrze, bo w czym jak w czym, ale w tym ME jest najlepsze. Dynamika dialogów mi nie przeszkadza, a może się okazać fajna.

Ciekaw jestem jeszcze rozwoju postaci (ten z W1 pozostawiał trochę do życzenia), jak dużą swobodę ruchów ma Geralt (widać przeskakiwanie przez płotki i wskakiwanie na jakieś kamulce - ale skoku jako takiego nie pokazali) i na ile otwarta będzie struktura lokacji. O fabułę, questy i wyraziste postacie jestem spokojny. Od dzisiaj zaczynam czkać na drugiego Wiedźmina. Z dużym zainteresowaniem.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...