Skocz do zawartości

Live for Speed


Paweł_J

Polecane posty

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie zapominajcie, że mi net pozwala na gre dopiero o 19:10 i do tego troche mułowato - dopiero gdzieś o 19:15-19:25 się rozkręca i można komfortowo grać.

Gramy o 19:20 8)

EDIT ! ! !

Nie wiem, czy będe o 19:30 bo chyba zaraz jade na rower !

Tak więc moge być coś koło 20:00 - 20:30 albo wczesniej jak przyjade :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, że mi net pozwala na gre dopiero o 19:10 i do tego troche mułowato - dopiero gdzieś o 19:15-19:25 się rozkręca i można komfortowo grać.

Gramy o 19:20 8)

EDIT ! ! !

Nie wiem, czy będe o 19:30 bo chyba zaraz jade na rower !

Tak więc moge być coś koło 20:00 - 20:30 albo wczesniej jak przyjade :P

Swietnie ta godzina mi odpowiada bo wlasnie umowilem sie z dziewczyna, a wiecie jak to bywa z kobitkami jak jej odmuwie :P to sie obrazi :D wiec o 20 : 30 bedzie server odpalony Nazwa servera CDA ip 81.168.222.56 Co do team Speaka to mozna go zciagnac tutaj www.teamspeak.org :) to do 20 : 30

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FEAR --> Jesli masz wersje 0.5P2 to masz tak: Multiplayer-->Join Specific Game-->Jako "Host Name" wpisz CDA i juz. Jesli nazwa serwera sie zmieni to damy znac na GG/TS2. Ale jesli nie masz tej wersji to nie zagrasz:] Wiem z doswiadczenia :D

EDIT: Acha, czyli godzina zmieniona, i nawet dobrze, mi tez lepiej pasuje:) Tak to sobie jeszcze pogram na gitarze, w koncu godzina czasu wleciala:) Czyli do 20:30, pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowała mnie ta gierka ale czy moglibyście napisać o niej coś więcej? Czy trzeba za nią płacić, czy trzeba się gdzieś zarejestrować i inne takie. Z góry dzięki za jakiekolwiek informacje i może już wkrótce spotkamy sie na torze. :lol:

Kilka postow wyzej pisze skad zciagnac i co. Nie trzeba sie rejstrowac. Ja stawiam server i gramy nawet w 7 osob spokojnie. Rowniez fajnie bybylo jakbys mial mikrofon i Team Speaka. www.teamspeak.org

http://www.prochaos.webpark.pl/l4s.JPG moj screen. Walnolem samochodem w bande przy predkosci 190 :D Zobaczcie na wykrzywiona deske rozdzielcza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz mowilem w jakism poscie mikrofon to wydatek 10 zlotcyh :P. No, ale ok. Musze was przeprosci dzisaij o 20 mam libacje :D bedzie ostra jazda wiec nie bedzie mnie. Jak cos to jutro jak sie obudze. :) Hajto juz powiedzial mi ze on postawi serek :D Drive cerful czy jak to sie tam pisze :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bylo naprawde fajnie, juz prawie nie bylo rozwalania, tylko czyste wyscigi:D Moj rekordzik poki co na GP i samochodem XTR Turbo to 1:31.

ProChaos nadal proboje nauczyc sie jezdzic na dwoch kolkach, na dodatek taki hardcor ze na myszce :D.

Pandrodor hehe, Ty lubisz spokojna jazde, dotrzymuje mi kroku, trzeba jakiegos replay-a walnac na FA zeby sobie poogladac caly wyscig pozniej:)

Do zobaczenia jutro o 19:30, pozdro, naprawde kto ma czas niech sciaga demko i gra z nami, zabawa jest przednia:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj tak wczoraj byl hardcore mialem zawieszenia ustawione na bardzo twarde i niskie na zakretach trzymal sie bardzo dobrze. I przez to kilka krotnie dachowalem. Musze jeszcze skonfigurowac dobrze biegi i bedzie dobrze.

Wczoraj byla zacieta walka z Pandrodor'em albo ja mu na zadzie siedzialem albo on mi :) Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mietki - jak będziecie grać XR GTI to dajcie mi znać na gg bo będą od 19:30 albo od 20:30 a moze wczesniej.

Jazda Turbosami - mimo iż opanowałem całkiem nieźle, nie sprawia mi dużej przyjemności. Nie wiem ale wydajne mi się, że są za szybkie i wszyscy w siebie wjeżdzają :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhh niech strace... dzis moge jezdzic only "pyrdkami" ale za to jutro przynajmniej dwa wyscigi na Turbo. Ten samochod tak mi przypadl do gustu ze hooo ho:D Naprawde swietny wozek. Czyli dzis o 19:30 GTi oraz non turbo, do obaczenia na torze.

Pawel - dobrze ze wrociles ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pandrodor hehe, Ty lubisz spokojna jazde, dotrzymuje mi kroku

No, ani kół nie blokuję, ani poślizgami nie jeżdżę. :P BTW trzeba było dodac, że Ty jeździłeś Turbo, a ja zwykłym pyrdkiem. ;] Chociaż kroku dotrzymywałem tylko na początku. Potem i Ty się rozkręciłeś i ja się... zmęczyłem. Doszło nawet do tego, że czasy okrążeń na ustawieniach mistrza świata były niemal identyczne, jak te na seryjnych...

Rekord >>> I tak niesamowity był ten gośc w białym turbo. Miał 1:28, czyli niemal rekord świata. Ja wczoraj pobiłem swój pyrdkiem - 1:37.

Wczoraj byla zacieta walka z Pandrodor'em albo ja mu na zadzie siedzialem albo on mi

Iiiii, to drugie rzadziej. :twisted: Ale jak na sterowanie myszką, świetnie Ci szło. Ale i ja nie pokazałem pazurków w pełni z powodu awarii Force Feedback'a. :P A kiery nie mam kiedy oddac do serwisu. :/

ale znowu w przeliczeniu na tone auta ja mam o 8 więcej

Zapomniałeś o aerodynamice. :P A tu pyrdki wysiadają.

I takie jeszcze pytanie:

Czy widzieliście wczoraj moją teksturę? Znaczy - zrobiłem swoją i podmieniłem, ale zdaje mi się, że widziałem ją tylko ja, bo gra wczytuje teksturę ze swojej pamięci, bez wymiany z innymi użytkownikami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, a propo tekstur... ja podmienilem sobie na "Drifta" z innego wozu ktory jest co prawda zablokowany... Podmienilem i ladnie wyszlo, tez ciekaw jestem czy ja widzieliscie, jak pytalem ProChaosa czy ladna on powiedzial tylko: "taaaa, zielooooonyyyyy" ;) I sie skonczylo teksturowanie :D

Hehe, BTW za pare minut gramy, rozgrzewac sliki panowie :) Do obaczenia na torze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...