Skocz do zawartości

Rap z USA


Tony_Starks

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jaki przedział czasowy?

Bo tak licząc debiutantów (na legalu, nie mikstejpowych) z 2 ostatnich lat, a niewymienionych przez ciebie, to:

John Regan- Sorry I'm Late

Diabolic- Liar & A Thief

Fashawn- Boy Meets World

Freddie Gibbs- Str8 Killa (EP)

Kendrick Lamar- Section.80

Vado- Slime Flu (mixtape, ale na modnej ostatnio zasadzie wersji retail)

Jay Rock- Follow me Home

Bekay- Hunger Pains

Has-Lo ? In Case I Don't Make It

Cognito- Automatic

Ohene- I Am Ohene

i ci bardziej już fejmowi:

Curren$y- Pilot Talk

B.o.B- Adventures Of Bobby Ray

Drake- Thank Me Later

Theophilus London- Timez Are Weird These Days

Kid Cudi- Man On The Moon 1, albo 2

Wale- Attention Deficit

Nicky Minaj- Pink Friday

Lil B- I'm Gay

Big Sean- Finally Famous

Saigon- The Greatest Story Never Told

Bez legala, ale warto się przyglądać rozwojowi:

J.Cole

Jay Electronica

ci dwaj są w wytwórni samego Jaya-Z, pierwszy ma już release date, drugi nie.

Nipsey Hussle

CyHi the Prynce

Hopsin

Fred Da Godson

Smoke DZA

Big K.R.I.T.- (jego mikstejpy są baaaardzo godne uwagi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Słyszałem o tym albumie Busty. Coś czuję że będzie to pokaz rapskilli jak na Worldwide Choppers i płyta będzie niezrozumiała dla wprawnego ucha. ^^ Ale dobrze, podoba mi się to. A czy wyszło coś więcej z Bustą oprócz Worldwide Choppers, Bottles & Rockin' J's i Let's Go w ostatnim czasie, gdzie tak szybko nawija? Bo jego fragmenty w owych utworach podobają mi się najbardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Fajny, ten track Chrisa. Wkręcił mi się. Busta jak zawsze na takich trackach- półka najwyższa. Weezy też próbuje tam przyspieszać. ^^ Najs. :D Tylko bit troszkę zmulony, potrafi denerwować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat szybkich rapów nadal się utrzymuje, więc, ode mnie, jeszcze dwa utwory:

Midwest Choppers - Tech N9ne ft. D-Loc, Dalima & Big Krizz K

http://www.youtube.com/watch?v=K-pXeCWQ4D8 i

Tech N9ne - Midwest Choppers 2 ft K-Dean & Krayzie Bone

http://www.youtube.com/watch?v=_pA4O8ZGbHA...feature=related. Oba utwory z serii ?Midwest Choppers? N9ne`a. Ostatni track, jak na razie, to znane i strasznie szybkie ,,Worldwide Choopers".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym albumie Busty. Coś czuję że będzie to pokaz rapskilli jak na Worldwide Choppers i płyta będzie niezrozumiała dla wprawnego ucha. ^^

Nie trzeba mieć wprawne ucho żeby rozumieć Buste jego dykcja jest zawsze na najwyższym z możliwych poziomów. Chociaż Tech też ma tak samo :tongue:

U mnie fast tracki zawsze na duzym propsie.

Ale od Tech 9 z najszybszych to mi się ta najbardziej podoba:

http://www.youtube.com/watch?v=5L1GPc1S-G0

A od Twisty to wolę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Dzięki, Tony, zacny track, wcisnęło się tam trochę luda, a Busta z Twistą tradycyjnie wymietli. Brakuje jeszcze Yelawolfa. I byłby pełny skład. :P A Busta słowa wypluwa niczym ten karabin słyszany tam w pewnym momencie. ^^ Tylko śpiewy T-Paina potrafią denerwować, jakoś wkurza mnie ten gość, ale jest na topie, coraz więcej artystów go zaprasza i nic nie można na to poradzić.

@Ryba2111- Te tracki Tecci znam. Spoko są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił Wiza Khalife i jego "Rolling Papers". Widzę, że Techa słuchałeś, Royca i Ema też, więc ode mnie tylko Wiz. Moim zdaniem warto sprawdzić, mimo, że dużo osób uważa, że to słaaabeee jest.

Mały edit. Zapomniałem o jednej produkcji. Możesz jeszcze sprawdzić DJ Khaleda i jego "We the Best Forever". Tony o tym pisał, przesłuchałem i uważam, że warto poświecić chwile czasu na przesłuchanie. Dużo znanych raperów, konkretni producenci i wyszła z tego dobra płyta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie płyty z ostatnich kilku miesięcy warto sprawdzić, bo mam lekkie zaległości?

Przesłuchałem Tecce, Bad Meets Evil, Still Pimping (nawet jest kilka dobrych bangierów, nie spodziewałem się tego), Legendary Weapons, Random Ave, Beastie Boys i epke od Roca Marciano.

Koniecznie nowego Snoopa sprawdź i Crooked I - Planet C.O.B.

Ja mam do was pytanie czy są jakieś rapowe utwory w połączeniu z muzyką klasyczną ? Obiło mi się kiedyś takie coś o uszy, że m.in Xzibit stworzył taki kawałek(chyba, że chodziło o Paparazzi :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Kolejny news i Jeezy'm i jego TM103. Proszę bardzo: klik. Może wreszcie wyjdzie.

A wiecie może jaka jest przyczyna przesunięcia premiery Watch the Trone? Wczoraj miało być, a tu nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to a propos czegoś mówisz creative?

Showbiz już się skończył, niemniej na "Godsville" parę naprawdę udanych podkładów wysmażył.

A Machine Gun Kelly podpisze kontrakt z Bad Boy/Interscope

http://www.hiphopdx.com/index/news/id.1626...rscope-records/

Życzę mu najlepiej, ma chłopak świetne warunki raperzyńskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TKPulp pytał o rapowe utwory w połączeniu z muzyką klasyczną.

W A Friend jest jakieś pianinko, wiolonczela więc zarzuciłem linkiem.

"Godsville" nie sprawdzałem, od Teachera sprawdzę chyba tylko kolabo z Primo (o ile coś takiego powstanie).

http://www.hiphopdx.com/index/singles/id.1...ice--battle-cry

Singiel od Obiego z nowej płyty, która wychodzi 25 października.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyk z automatu, kto wie, czy w przyszłości nie będzie wyznacznikiem jakości na miarę pierwszego "Blueprinta" (notabane również w sporej mierze za sprawą Kanye i Jay'a, ale to wszyscy wiedzą) - czas pokaże.

Królowie i tyle albo jestem psychofanem :(

14/10 i polecam wszystkim http://www.empik.com/watch-the-throne-delu...674093,muzyka-p ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...