Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Na chwilę obecną chyba wersji PC nie uświadczysz. Na muve.pl jest konsolowa edycja, ale cena 250zł to chyba jakaś pomyłka. Na allegro całkiem nierzadko zdarzają się wersje PC, także radzę tydzień-dwa poczekać.

Edit.

No i Tesu mnie uprzedził.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między innymi:

Left4Dead 2

GTA IV + Episode from Liberty City

Jednak to wszystko w normalnych wersjach. Patrząc teraz na niektóre gry czy też sklepy widzę jak zaniedbałem rynek gier. Muszę to wszystko nadrobić. Najlepiej w edycjach kolekcjonerskich, bo jednak te dają najwięcej radochy. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tron Evolution był przede wszystkich wyjątkowym gniotem, więc i za EK się za bardzo nie oglądałem. Podaj linka do tej edycji o której mówisz, bo ja widziałem na polskim allegro tylko biedne kolekcjonerki z jakąś torbą czy czymś w tym guście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam anulowałem, więc jeśli Ci na tym zależy to pisz maila na sklep@muve.pl jak najszybciej. Wtorek-środa powinieneś otrzymać pozytywną odpowiedź. W sumie powinni mieć system podobny do tego na gram.pl, gdzie można samodzielnie anulować jeśli do premiery jest więcej jak tydzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shortyy

No to jest to dziwne, bo i mi, i Yaperowi anulowano wcześniej potwierdzone zamówienia. Może więcej osób wpadło na ten sam pomysł i próbują jakoś ratować sytuację. Ale skoro w regulaminie jest napisane, że de facto do dnia wysyłki przedmiotu można zmienić zamówienie, to trzeba pisać maile i próbować się dogadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drążąc ten temat, generalnie bawi mnie masowy exodus anulowań pre-orderów na EK 'Cartela'. IMO przez kolejne miesiące po premierze będzie się tego sporo walało po Allegro i cena szybko pójdzie w dół. Kto wie, czy w kolejne wakacje nie będzie można tego wyhaczyć za 50 zł w kolejnej absolutnej wyprzedaży, a sama gra pewnie szybko znajdzie byt jako pełniak w CDA. Strzelili sobie w stopę z tą wcześniejszą premierą konsolową, bo tak to wielu z nas pewnie żyło by jeszcze nadzieją na solidną rozgrywkę, a tak bańka mydlana pękła prędzej niż zakładano.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO przez kolejne miesiące po premierze będzie się tego sporo walało po Allegro i cena szybko pójdzie w dół. Kto wie, czy w kolejne wakacje nie będzie można tego wyhaczyć za 50 zł w kolejnej absolutnej wyprzedaży

I na to liczę, bo gra jako taka przestała mnie interesować, a chętnie kupiłbym EK dla samych dodatków, które dalej bardzo mnie interesują. A w takim wypadku nie widzi mi się wydawać na taką zabawę 160zł, bo same dodatki absolutnie nie są tyle warte.

Kupiłem sobie za to Warcraft III Battlechest po bardzo okazyjnej cenie. Swoją kopię z PK sprzedałem parę miesięcy temu na "fali" Warcrafta III, kiedy Platynowa Kolekcja tejże chodziła na allegro za nawet 100zł (istne szaleństwo). Także czekam na paczuszkę która do końca tygodnia powinna do mnie trafić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to tylko ja i Crix będziemy się cieszyć EK Cartela tuż po premierze. Swojego pre-ordera nie mam zamiaru anulować i czaić się na jakąś wyprzedaż czy aukcję. Choć ciekawi mnie kto na tym lepiej wyjdzie kupujący teraz czy czekający na okazję zgarnięcia jej za niższą cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub,

Podobają mi się te wydania BattleChest od Blizzarda. Widziałem wersje dedykowane StarCraftowi i Diablo II i muszę przyznać, że są naprawdę bogate i warte posiadania. Zastanawiam się na ich kupnem, na eBay jest tego trochę i można wyszukać atrakcyjne ceny. Ważne klucze mnie nie interesują, bo takowe posiadam, ale mieć takie prawie kolekcjonerskie wydania to wręcz obowiązek dla fanów marki Blizzard. Niestety, wersji pod WarCrafta III nie widziałem, zatem zarzuć foto jak już będziesz miał. Nacieszę oko i może kiedyś kupię, ale obecnie jestem spełniony moimi dwoma premierowymi boxami podstawki i TFT ^^

PS: Sam pamiętam ten szał na Platynę 'WarCrafta III'. Chyba do dziś można dobrze sprzedać to wydanie na Allegro. Podobna sprawa jest z Platyną do starej antologii Blizzarda, czy z dowolnym polskim wydaniem 'Age of Empires III' :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...