Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Ano temat przycichł, ale nie ma też o niczym szczególnym pisać. Wszystko na nowo ruszy we wrześniu, kiedy to rozpocznie się prawdziwy napływ kolekcjoerek: 'Driver: San Francisco', 'Call of Juarez: The Cartel', 'Dead Island'(?), 'Might & Magic: Heroes VI', 'Gears of War 3'... a już pod koniec sierpnia EK 'Deus Ex: Human Revolution'.

Co u mnie nowego? Doszła wreszcie EK King's Bounty i dołączyła do zaszczytnego grona reszty kolekcjonerek. Na sierpień planuję zakup jednej z tych EK: The Settlers 7, Batman: Arkham Asylum, Bioschock 2, Starcraft 2 lub Halo: Reach. Oczywiście jeśli finanse pozwolą, bo czaję się również na 'DE: Human Revolution', zwłaszcza dla fajnej figurki Jensena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, temat przycichł, a nie należy bezsensownie bić piany, jeśli nie ma o czym.

EK Men of War ciekawa, ale tylko dla fanatyków. Mnie nie rajcuje płacić 3x tyle za grę, by 4free dostać kurtkę, nieśmiertelnik i worek. Jak już ktoś wspomniał - pasuje do kolekcji wraz z EK Metro 2033.

@Yaper

Jak Ci się podoba wykonanie pudła, bukłaka i przede wszystkim sztyletu? Imho bardzo starannie go wykonano w porównaniu do dodatków do innych EK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę tylko zdradzić, że szykuję coś naprawdę ekstra na październik. Skala zakupów jest na tyle poważna, że musiałem wyciągnąć dodatkowe fundusze i założyć tymczasową spółkę z kumplem, mimo, że zawsze kupowałem sam!

Co, jak i gdzie na razie nie będę zdradzać, żeby nie zapeszyć ;)

BTW: W sierpniu nie oczekujcie postów ode mnie: Krym nie wie co to jest internet ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z EK dopiero zaczynam.Jak narazie mam 5 takowych,ale 4 następne już zamówione :D.

Zamawiał ktoś z was przez Amazona?

Bo chciałem zamówić kilka gier cena wyszła by 25+funtów i miał bym darmową dostawę,ale podzieliło mi to na kilka paczek, niektóre gry są jak super Save Delivery,ale inne są jako standard Delivery, ile wynosi przesyłka do Polski 1gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ UP

Na Amazon średnio 6 funtów za paczkę do PL, co do podziału na paczki pytają czy chcesz podzielić na paczki czy nie

Lepiej brać SSD, sprawdzaj jakich dostawców masz i którzy mają dla danego tytułu SSD :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś to zainteresuje:

Alone In The Dark V Edycja Specjalna

zdjcie0096n.th.jpgzdjcie0098n.th.jpgzdjcie0099s.th.jpgzdjcie0100j.th.jpg

zdjcie0101z.th.jpgzdjcie0102n.th.jpgzdjcie0103j.th.jpgzdjcie0104r.th.jpg

Dragon`s Age Collectors Edition

zdjcie0105d.th.jpgzdjcie0106w.th.jpgzdjcie0107d.th.jpgzdjcie0108t.th.jpg

NIe wiem dlaczego ale zdjęcia zaczęły zapisywać mi się w formacie .nrw którego nie mogę otworzyć na kompie.

Edytowano przez chemikKKS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, szykuje się jedna z najfajniejszych kolekcjonerek ever. Druga 'Red Orchestra' zapowiada się na kawał dobrego, wysublimowanego strzelania. Bez świadomości o ewentualnej EK rozważałem zainteresowanie się tą grą. Teraz jestem zdrowo zachęcony i pobudzony. Stylizowane pudełko zbiorcze?, model czołgu? Jestem za, bo i cena nie jest absurdalna za takie bogactwo dodatków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, ale tylko z drugiej ręki np. na Allegro. Wyraźnie jest napisane, że jest to EK na zamówienie i trzeba zrobić od razu przelew. Ja się mocno zastanawiam, jeśli będzie się dało za dwa tygodnie to jestem skłonny wziąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pat661

Przeciez jest napisane ze tylko na zamowienie. Bedzie mozna szukac na allegro ale podejrzewam ze ceny takich unikatow pojda mocno w gore.

Sam bym zamowil, ale gra mnie jakos nie interesi. Poprzegladam zapowiedzi i podumam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, ale tylko z drugiej ręki np. na Allegro. Wyraźnie jest napisane, że jest to EK na zamówienie i trzeba zrobić od razu przelew. Ja się mocno zastanawiam, jeśli będzie się dało za dwa tygodnie to jestem skłonny wziąć.

Uwaga!

edycja kolekcjonerska będzie robiona tylko pod zamówienia, prosimy o dokonanie płatności z góry(eprzelew, karta kredytowa)

zamówienia na edycje kolekcjonerską będziemy przyjmowac do 21 sierpnia

Więc chyba będziesz mógł kupić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo tak to bym kupił.

Na allegro nie kupuie bo mam "złe odczucia" związene z tą stroną aukcyijną (dobrze napisałem?:D)

EDIT:

Ale EK CoJ'a ważniejsza:D

A przy okazij

Super Meat Boy UK

http://polygamia.pl/Polygamia/1,112157,999...ecej_miesa.html

W zestawie:

?specjalne pudełko

?czterdziestostronicowy komiks i szkice z gry

?plakat

?soundtrack do ściągnięcia

Edytowano przez pat661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epicki T-Shirt :trollface: Chyba sobie zamówię!

Sama gra też genialna - ściągnąłem ją pewnego niedzielnego ranka z XBL i wsiąknąłem aż do wieczora, także polecam. Coś jak N+, tyle że bardziej z jajem (czy też mięsem, jak kto woli ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... może na imieniny. Ładny T-shirt. Na razie nic już nie kupię. Mam upatrzonych Settlersów i Alien vs Predator.

Far Cry 2 też kusi niezłą ceną. Facehugger naprawdę ładnie się prezentuje. Słodkie zwierzę. :smile:

Sam SMB jest świetny. Kupiłem w wakacje na steamie. Świetna gra. Jedyny minus (a zarazem plus) to wysoki, naprawdę wysoki poziom trudności. Dla mnie 10-/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wiecie może czy w którymś sklepie w polsce takim jak np. empik uda mi się jeszcze kupić EK Fallout New Vegas (Na PC lub Xbox 360) ? Pytam się ponieważ rok temu kupiłem w Empiku kolekcjonerkę Fallout 3 po okazyjnej cenie 70 zł . I czy wiecie może które gry w wersji EK są teraz sprzedawane w polsce (Nie koniecznie nowe premiery, mogą też być gry z 2007 itd.) i czy znajdę gdzieś jeszcze EK GTA 4 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Fallouta NV była niedawno na allegro, w żadnym sklepie już jej nie kupisz. Pozostaje drugi obieg.

Co do EK GTAIV - można tylko pomarzyć. Z tego co mi wiadomo, edycja z zamykaną na kluczyk skrzyneczką i torbą podróżną nie była nawet sprzedawana w żadnym sklepie. 2-3 lata temu jeszcze pojawiały się takie perełki czasami na allegro. Dziś jest już praktycznie nie do zdobycia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...