Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@UP

Zdjęcie imponujące jednak jest to przykład na kupowanie chyba wszystkiego jak leci... no ale co kto lubi.

Po dokładniejszym obejrzeniu dochodzę do wniosku że to tylko i wyłącznie gry na konsole i konsolki wszelkiego rodzaje. Gier na PC nie uświadczyłem.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś ma podpiętego psxa :happy:

@UP

EK pewnie nie będzie wcale a jak już to o figurce zapomnij. Artbook i ew. DLC to jedyne na co można liczyć.

oby nie, chciałbym mieć tą figurkę detha strasznie podoba mi się jego design a te durne dlc zaczynają mnie denerwować

niedługo w grach będą kolekcjonerki typu- pudełko płyta karteczka z dlc a w nim broń- wibrator +5 do ataku

zbroja- kaftan bezpieczeństwa

jeżeli to będą kolekcjonerki zacznę kupować na steamie :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka Arkham City dużo lepsza od Arkham Asylum - trzeba będzie przemyśleć zakup.

Dziś wyciekła również EK sieciowego The Old Republic:

post-18522-1311099291_thumb.jpg

Wstępnie kupuję, bo zamierzam w toto regularnie grać, soundtrack w klimatach SW to jest to, a do fajnych figurek mam słabość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odwrotnie, uwielbiam uniwersum Star Wars, a Batman i reszta amerykańskich superbohaterów made by Marvel mnie mało interesują, ale odnośnie nowego Batmana: interesuje mnie konkretnie gra, która wydaje się naprawdę dopracowana i mająca fajny system walki. Najpierw będę chciał nadrobić grając w AAsylum, by później ewentualnie zaopatrzyć się w ACity.

Ostatnio zapanowała w tym wątku moda na wklejanie linków do ciekawych aukcji Allegro, toteż i ja się jedną z Wami podzielę, bo regularnie śledzę stronę.

KLIK

IMO cena jest konkretna, ponadto niekonsolowcy mogą później odsprzedać grę, bądź uzgodnić ze sprzedawcą, że jej nie chcą i dostać niższą cenę (w opisie jest taka możliwość). Gdybym nie był tak spłukany jak obecnie to bym poważnie rozważył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym kupił ale po dzisiejszym dniu jestem kompletnie spłukany za wiedźmina 2 wybuliłem 250 zeta za kilka dni troszkę kaski wpadnie z bioshockiem 2rozmyśliłem się później kupie rapture edition bo teraz szkoda mi kasy

ale mam zamiar kupić Batmana AA opłaca się kolekcjonerkę za 120 zł nową z przesyłką

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jeśli gość proponuje że sprzeda to EK New Vegasa bez gry to mniej więcej ile by to kosztowało?

A czy w ToR ma być Abonament? Jeśli nie, to jako wielki fan Star Wars biorę od razu Edycje Kolekcjonerską. Będzie to pierwsze MMO w które zamierzam zagrać :)

Remix, używaj proszę znaków interpunkcyjnych - w ten sposób lepiej będzie się czytać twoje posty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ubolewam, że ME 3 ma słabą kolekcjonerkę. Bardzo szkoda, że "spece" od EA zajęli się składaniem Edycji Kolekcjonerskich. Pierwsza część została złożona przez CD-Projekt i jak wszyscy pamiętamy była warta każdej złotówki.EK jedynki bardzo różniła się składem w zależności od kraju. Dwójka była niestety już "internacjonalna" i wszędzie wyszła z takim samym wyglądem. Nie była zła, ba, do tej pory jestem pod wrażeniem jakości wykonania, ale boli, że nie była już tak bogata jak jedynka.

A jak widzę trójkę, to robię dobrą minę do złej gry, bo kupić to to kupię bo chcę w ten sposób podziękować BioWare za doskonałą grę :cat2:, ale wielka szkoda, że nie może to być porządny produkt w którym zamiast DLC jest np podkładka pod myszkę ;)

Edytowano przez DUSTDEVIL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie Zodiak z wielką chęcią ale jestem zajęty i robię to na szybciora bo jestem zajęty, i proszę tylko o odpowiedź

Jedyny Twój post z postawionym przecinkiem. Użyłeś go w złym miejscu :rolleyes:

A używanie znaków interpunkcyjnych w ogóle nie wpływa na szybkość pisania. Zaoszczędzisz 0,1 sekundy? Gratuluję.

@ToR

Tego nie kupię nawet w podstawce, nie kręcą mnie takie gry. ;)

http://muve.pl/pc/pc/batman-arkham-asylum-...erska-pc-pl/120

Kiedy cena tej EK tak spadła? Może nawet bym kupił, gdyby ten batarang nie był z takiego tandetnego plastiku :P

Edytowano przez brzoln
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jeśli gość proponuje że sprzeda to EK New Vegasa bez gry to mniej więcej ile by to kosztowało?

A czy w ToR ma być Abonament? Jeśli nie, to jako wielki fan Star Wars biorę od razu Edycje Kolekcjonerską. Będzie to pierwsze MMO w które zamierzam zagrać :)

Remix, używaj proszę znaków interpunkcyjnych - w ten sposób lepiej będzie się czytać twoje posty.

1. Pewnie około 200 złotych, w porywach 180 zł, ale nie radzę nastawiać się tak optymistycznie.

2. TOR będzie miało oczywiście abonament - ok. 50-60 złotych miesięcznie. EA i BioWare tyle kasy utopili w ten projekt, że wręcz konieczne są opłaty abonametowe. Poczytaj newsy i zapowiedzi związane z tym tytułem, a wszystko stanie się jasne. Gra zawiera 30 dniowy abonament na start, a to jest sporo grania i czas na zdecydowanie, czy chcemy brnąć w tą matnię dalej. Do tego ta fajnie wykonana EK. Kto grywał w WoW'a i za to płacił pewnie nie jest przestraszony. Tutaj fabuła odegra wielką rolę, co jest ewenementem jeśli chodzi o gry MMO. IMO warto dać grze szansę. Jedno mnie zastanawia: wydawcą gry jest EA i EK jest bogate, tzn. zawiera figurkę. Oby był to pierwszy sygnał do ożywienia giganta w kwestii wydań kolekcjonerskich (ja również nie mogę zdzierżyć kolejnej EK z serii Mass Effect bez ikonicznej figuriny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma X360 lub PS3 w wersji NTSC, to są na ebayu EK Catherine za 300 zł, z darmową wysyłką.

http://cgi.ebay.pl/Catherine-Love-Is-Over-...=item3369b12400

http://cgi.ebay.pl/Catherine-Love-Is-Over-...=item4aac57a5c6

Ja bym kupił, ale nie mógł bym zagrać, więc się nie opłaca, chyba że ktoś by odkupił grę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i panie) wiecie coś o kolekcjonerce guild wars 2?

Co do kolekcjonerki CoJ-a jest BARDZO dobra. Jak na tą cenę to bym brał gdyby nie to że... Gra wydaje mi się cieniawa. Trailer multiplayer pokazał że raczej nie wzbije się to nawet na poziom słabego Homefronta. Kupić kolekcjonerkę i sprzedać grę.

Edytowano przez Wrex327
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie o to zapytać, ale zastanawiam mnie jedna rzecz: czy ktoś kiedykolwiek widział figurkę Liary (z ME) do kupienia? Aliens group na allegro mają tylko Tali, Thane'a i Grunta (Shepard wyprzedany). Lipa. Może z okazji ME3 będzie jej figurka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...