Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

A na nasze? Bo nie wiem po ile obecnie funty chodzą... I też czekam na zdjęcia.

69 zł wychodzi

co prawda można kupić już od 55,6 ale się wtedy majątek wybuli za przesyłkę.

Obecnie niektóre produkty z niektórych sklepów na Amazon pozwalają na darmową wysyłkę do PL przy zamówienie za min. 25 funtów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerkę Darksiders widziałem też w Niemczech, w Saturnie była po około 25euro. Nawet zastanawiałem się na kupnem,ale stwierdziłem,że trochę żal kasę wydawać. Zresztą ceny tam były takie,ze metro 2033-5euro, tekken 6(PSP)-5euro, section 8-4euro, borderlands Goty-5euro. Kupił bym wtedy połowę z tego gdyby nie to że już to mam :D

Co do kolekcjonerek to kupiłem ed.półkolekcjonerską http://allegro.pl/crysis-pl-edycja-specjal...1691497563.html za 18zł chyba całkiem opłacalne.

@matrix

Całkiem fajna kolekcjonerka Homefronta :D

Edytowano przez chemikKKS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolekcjonerek to kupiłem ed.półkolekcjonerską http://allegro.pl/crysis-pl-edycja-specjal...1691497563.html za 18zł chyba całkiem opłacalne.

cholernie opłacalne szkoda ze ja o tym nie wiedziałem bo sam bym kupił świetny zakup za małe pieniądze

Darksiders Hellbook Edition :)

http://www.amazon.co.uk/Darksiders-Hellboo...mp;sr=1-1-spell

Metro trzeba szukać już na aukcjach

ile średnio dochodzą gry z amazona

ciekawe co będzie w kolekcjonerce metro 2033 last light chciałbym oby była to plastikowa replika zmodyfikowanego ak-47

oraz jakiś pocisk na łańcuszku czy coś takiego było by super

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba biorę ek bioshocka 2 i tym oto sposobem wybulę 340 zł na kolekcjonerki 1 dnia ah te życie

Nie martw się. Tu takie kwoty to standard... Kolekcjonerki to bardzo drogie zajęcie. Ciekawi mnie czy kiedyś będą coś warte. Bo jak na razie to rzadkie egzemplarze można czasem kupić za grosze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba biorę ek bioshocka 2 i tym oto sposobem wybulę 340 zł na kolekcjonerki 1 dnia ah te życie

http://allegro.pl/bioshock-2-edycja-kolekc...1715289463.html Przecież tu masz za 140zł.

Ja jeszcze nigdy nie wydałem na EK więcej niż 120zł. :D

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jedno czemu z okazji wydania Dead Island nie dostaniemy w PL takiego wydania

http://www.game4game.at/shop/catalog/image...sureedition.jpg

No właśnie, sam jestem niedoinformowany w tej kwestii, ale liczę na rehabilitację Techlandu, w końcu to firma, która potrafi zrobić dobre kolekcjonerki, o czym świadczy seria Call of Juarez. Obecnie można zamawiać jedynie edycję Gore, która tak na dobrą sprawę jest gołą premierówką. Czekam na ujawnienie polskiej edycji EK z 'pokrwawionym' ręcznikiem, bądź torbą na ramię z motywem z gry - właśnie takie EK ujawniono w sieci. Jak widać jest jeszcze trzeci wariant, który zaprezentowałeś, ale IMO jest on najmniej ciekawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam:

Shogun 2: Total War Edycja Kolekcjonerska

Rajd Polski Edycja Specjalna

Batman: Arkham Asylum Collectors Edition

Fallout 3: Collector's Edition

Disciples III: Hordy Nieumarłych

Assassin's Creed: Brotherhood Codex Edition

I zamówiłem z bratem:

Call of Juarez: Cartel EK

Heroes of Might and Magic VI EK

Drakensang EK

A za 3 miesiące kupuję EK Wiedźmina 2 (bez gry), już odłożyłem pieniądze. ^^

Assassin's Creeda sprzedaję i zależnie od tego ile zostanie mi pieniędzy chciałem kupić parę EK (nie wszystkich z nich) - Duke Nukem Forever: Balls of Steel Edition, The Settlers 7 EK, Assassin's Creed Revelations EK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creeda sprzedaję i zależnie od tego ile zostanie mi pieniędzy chciałem kupić parę EK (nie wszystkich z nich) - Duke Nukem Forever: Balls of Steel Edition, The Settlers 7 EK, Assassin's Creed Revelations EK.

a ile byś chciał za assassina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mister Shortyy gra ostro, ale takie jest jego prawo jako sprzedawcy. Codexu z dnia na dzień będzie coraz mniej, a chętnych nadal sporo. Wszystko dlatego, że w Polsce ukazał się śmiesznie mały nakład tejże edycji i jedynymi osobami, które normalnie ją otrzymały byli wcześni pre-orderowcy (w tym skromny ja), a cena była równie śmiszna, bo 160 zł za wypaśną edycję, która mogła być spokojnie sprzedawana po 250 zł. Nie wątpie, że znajdzie się jakiś desperat, który wyłoży tak poważną kasę, ale to wymaga cierpliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...