Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Dzięki ojcze dobrodzieju Rafi za cynk!

Co prawda, F3AR'a EK nie kupiłem, bo inne kolekcjonerki zamknęły mi buzię :ohmy: 'Arkham City' EK za 50 zł w wersji PS3? No ludzie! Wziąłem ekspresowo! :laugh: :laugh: :laugh: Grę już mam na PC, ale na lato kupuję PS3, więc będzie jak znalazł! Do zestawu dołozyłem EK 'Kings Bounty' - wow, jeszcze mają kolejne sztuki! :D, oraz edycję Jaj ze Stali Duke'a. Z deala cieszę się jak diabli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba załapałem się na ostatnią sztukę FEAR-a, bo jak na maila przyszła wiadomość z potwierdzeniem to status w sklepie był "Niedostępny".

@Yaper

Nie ma sprawy, jak widać opłaca się uważnie przeglądać oferty największych polskich sklepów, bo zawsze można trafić na coś grubszego :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite. Nakład zarówno 'Arkham City' w wersji PS3, jak i 'Kings Bounty' został wyczerpany. Dobrze, że zastanawiałem się tylko 5 minut, ale chciałem skompletować zamówienie. Fuks jak nic! :> Trzeba podpiąć muve.pl do ulubionych stron i wertować co jakiś czas, bo naprawdę niezłe kąski się tam trafiają. Teraz składam modły, żeby zestawy były pozbawione bubli, typu pogniecione pudełko, czy artbook do góry nogami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Bijesz do mojego artbooka do góry nogami? Coś ci się w nim nie podoba? Może mam cię zgłosić do bana na forum za obrażanie mojego artbooka? W czym on jest gorszy od innych? Czy nie ma kolorowych stron z grafikami? Czy przez to że jest do góry nogami uważasz go za gorszego, upośledzonego? Twoja nienawiść do inności mnie rozwala i obraża mojego artbooka...

:trollface:

Jak widać Muve.pl na które tak narzekacie to jednak super sklep (ja o tym wiem od zawsze) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minutę temu dostałem jednak reklamę od Muve na maila. "Edycje Kolekcjonerskie po 49 zł tylko w muve.pl". Ktoś kto będzie szukał tych EK trochę się zdziwi :)

Ale nie ma co się dziwić, w końcu za "grosze" puścili na prawdę smakowite kąski.

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX,

Nic nie mam do Twojego artbooka, ale jednak wolałbym mieć wszystko jak Bozia przykazał, czy to takie niepojęte? Przykład Twojego egzemplarza budzi tylko moje delikatne obawy, że tak tanie sztuki tej EK mogą mieć wady ukryte i tyle. Bardzo mnie cieszy, że Tobie taka sprawa nie robi problemu. Jestem perfekcjonistą i wolałbym mieć bez wad, ale jeśli to samo mi się przytrafi to rozpaczał nie będę - nie za 50 zł. Nie doszukuj się w moich postach wycieczek osobistych i prób ubliżania, bo to daremne próby.

Na muve.pl miałem prawo narzekać, bo w dwóch moich pierwszych zamówieniach mi podpali. Pierwszego wogóle nie zrealizowali, a mailowałem do nich przez miesiąc. W drugim nie wysłali wszystkiego. Później na szczęście wszystko było OK, a zamawiam u nich przede wszystkim kolekcjonerki i wszystko zostało wysłane następnego dnia od złożenia zamówienia. Tak więc ich reputacja odbudowała się w moich oczach, co nie zmienia faktu, że swoje mają za uszami :>

@Kaczek93,

Obserwuję Twoją aukcję z EK 'Mass Effect' i jak na obecne stadium licytacji masz już całkiem niezłą sumkę. Jak widać i Ty wzbogacisz się na hajpie, jaki ostatnio szaleje wokół gry.

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza informacja o promocji ukazała się na forum koło 18, tymczasem ja dostałem newsletter o 18:57, a przeczytałem go o 19:20, kiedy to wszystkie interesujące mnie EK zostały wyprzedane. Co za paskudny zbieg okoliczności :dry:

Na pocieszenie zamówiłem Jajca ze Stali, które swoją drogą ciągle są dostępne. 50zł to naprawdę dobra cena.

A EK Batmana za pół stówy (i to jeszcze na konsole o_O) nawet nie będę komentował, bo to chyba growa okazja roku :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub,

Największa nawałnica na muve.pl już przeszła, ale nadal można znaleźć naprawdę ciekawe pozycje. Wspomnę chociaż ultra wypasioną kolekcjonerkę Bioshocka 2 na PS3 za 50 zł. Epicka okazja, ale ludzie mają jakieś uprzedzenia do wydań konsolowych - choć tutaj grę można traktować jako dodatek... za tą cenę?

Poza tym cudeńko Ferrou, czyli kolekcjonerka 'Twierdzy 3' staniała do 50 zł. Nie powiem, trochę mnie kusiło, ale raz, że mam ograniczony budżet i nie chcę szaleć, a dwa, że spieszyłem się z zaklepaniem Batmana i KB:L.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Batmana to mam nadzieję, że wrócą kiedyś do tych 100 zł albo nawet 150 zł, bo i tak to będzie świetna okazja.

PS

Co najlepsze, ja cały czas nie dostałem wiadomości z tą promocją :icon_smile: .

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Szczerze mówiąc to myślałem że będzie lepiej. Wystawiłem od 100zł także szału nie ma. Kika dni do końca i obserwuje około 16 osób. Ciekawe co z tego będzie :)

Ktoś kto kupił EK Batka za 50zł, pomyślnie będzie je mógł opylić na allegro nawet za 150zł. Tym bardziej wersję konsolową.

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Ani B2 SE, ani zadnej innej EK procz Duke'a juz nie bylo, gdy wchodzilem na stronke. Tersz chyba jedyna godna uwagi kolekcjonerka to ta Twierdza 3, ale to kompletnie nie moje klimaty. Najbardziej boli to, ze omijaja mnie najlepsze promocje akurat wtedy, gdy znalazlaby sie kaska na ewentualne zakupy. BACEK ns PC za 100zl? Mega. Za 50 i to na konsole? Its over 9000 ;) Mowi sie trudno :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaczek93,

Trochę osoba, do której się odnosisz Ci się pomyliła :D Skoro tego ME obserwuje kilkanaście osób to spodziewaj się zacnego podbicia przy samej końcówce. Zaiste niezbadane są motywacje fanatyków marki 'Mass Effect'.

Z odsprzedażą kolekcjonerki Batmana nie powinno być problemu, skoro wszędzie stoi ona w cenach 250-300 zł. Ja mimo wszystko swojej pozbywać się nie zamieszam. Kupuję ją przede wszystkim dla gadżetów, zatem ewentualnie może opchnę grę, jeśli desperacko będę potrzebował kasy. Nawet bez opakowania powinna pójść za te 70 zł. Kuriozo, tym bardziej nie mogę się doczekać dostarczenia paczki i sprawdzenia, czy aby na pewno będzie tam ta kolekcjonerka :D Aha, jeszcze jedno. Próbowałem w zamówieniu wpisać 2 szt. ale wyskoczył error. Okrutnicy się zabezpieczyli, bo po zatwierdzeniu zamówienia próbowałem i można było jeszcze kupić kolejne sztuki BACKA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx

Za 50zl mozna kupic, powyzej stowki jednak za ten zestaw bym nie zaplacil, mimo szacunku do postaci, jaks jest Ksiaze. Gra co najwyzej srednia, a humor tak niewyrafinowany, ze az przyciaga do ekranu :) EK niemniej jednak warta tych 5 dyszek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O DNF już się wypowiadałem i uważam, że to niezła, grywalna gra, ale oczywiście dużo brakuje jej do tytułów z najwyższej półki. Kolekcjonerka DNF jest spokojnie warta wydania nawet tych 100 zł, a za 50 to już jest naprawdę idealna cena. Warto było czekać ten niecały rok. O ile się dobrze orientuję, to w czasie, gdy kraven robił swój unboxing to stała ona na muve za 70-80 zł, zatem i tutaj lekko poluzowali cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o "jajkach ze stali" jak z grą i samą ek?

Sama kolekcjonerka - za 50 zł to jedna z ciekawszych ofert - świetna figurka i artbook, oprócz tego masa innych gadżetów. A sama gra ? Co kto lubi. Dla mnie nawet dawała rady, choć wybitny twór to nie jest. Takie 7/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaper lubi S2 więc się nie zna :P:trollface:

DNF BoS to bardzo fajna i bogata EK. Co do samej gry to już każdy musi sam zobaczyć. Ja się bawiłem świetnie i nie żałuję zakupu w dniu premiery. Ode mnie 7/10 spokojnie daję. EK to też 7/10.

@Yaper

Perfekcja to pojęcie względne. Pogódź się z niedoskonałościami bo inaczej nigdy nie będziesz szczęśliwy.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie obaw,że te mocno przecenione kolekcjonerskie edcyje będą miały jakieś mankamenty? Miałem tak w przypadku EK Batmana Arkham Asylum. Dostałem grę ze zniszczoną, przezroczysta obwolutą, bez płyty dodatkowej, bez kodu DLC i z batrangiem pomazanym niebieskim markerem. Nie chcę straszyć, ale taka sama sytuacja była ostatnio z moim Batmanem Arkham City gdzie połamane było pudełko, w którym była umieszczona figurka ( mały szczegół, ale warty odnotowania). Na Muve.pl nie mogę narzekać, ale te mega przeceny są nie do końca fair w stosunku do klienta bo jak się okazuje dwa razy zamówiłem i dwa razy coś było nie tak. Mam nadzieję, że wasze zakupy będą w stanie idealnym ( żebyście nie pomyśleli, że przyszedłem tutaj siać zamęt ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ryba2111,

Twoje obawy są uzasadnione i ja również je podzielam, dlatego tak bardzo ciekawi mnie, w jakim stanie będą pozycje, które zamówiłem. Swoją drogą muve.pl powinno w opisie przedmiotu napisać, że to buble bądź leżaki magazynowe z widocznymi uszczerbkami. Tając te informacje zachowują się nieuczciwie wobec klienta. Poczekamy, zobaczymy.

Tak, uwielbiam StarCrafta 2! :> Jeśli ktoś chce uzupełnić tą grę o same gadżety z edycji kolekcjonerskiej to zapraszam TUTAJ Zestaw naprawdę zacny, bo brakuje tylko gry i peta.

Z kolei TUTAJ EK Cataclysma, tylko niestety bez podkładki pod mysz, ale za to cena powinna być niższa. Nawet bez podkładki ten zestaw niszczy system. Zatem chłopaki jeśli wielibicie Blizzarda to licytować!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...