Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Napisano (edytowany)
Pytanie do znawców tematu...

Pisząc coś takiego to na kogo liczyłeś innego? :3 Po za tym masz szczęście, akurat mam dzisiaj wolne :D

Najgorsze jest tylko to że ceny są na nasze warunki w większości wypadków nierealne. Bo w końcu kto się zdecyduje na EK za 600 zł? Szczególnie że za tą cenę nie raz chodzą uboższe EK niż te europejskie. Po za tym nie raz wysyłka do nas z US to coś ok 150zł.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub,

Jeśli chodzi Ci o TĄ AUKCJĘ EK DEAD ISLAND (sam ją obserwowałem myśląc, że uda mi się ją zdobyć za jakieś 50 zł) to nie jest to kompletna kolekcjonerka. Na samym dole wyraźnie pisze, że dostajesz samą zawartość, a klucz steam został zarejestrowany na prywatne konto, zatem dostajesz same płyty i kij pograsz. Tym bardziej opadoszczenna jest cena końcowa... masakra! Ja i tak liczę na jakieś czystki magazynowe w okresie letnim i cenie poniżej 100 zł - nie jest to kolekcjonerka marzeń, a grę już mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, to mnie zaskoczyłeś. Dokładnie o tej aukcji pisałem, przyjrzałem się jej dokładnie ze 3 razy, ale przyznam, że nie doczytałem kwestii passów do konta steam. Coś czuję, że na 90% zwycięzca tejże aukcji również nie miał o tym pojęcia (przecież klucz kosztuje co najmniej 5 dyszek, a dla samych dodatków nikt dzisiaj, parę miesięcy po premierze, nie byłby skłonny zapłacić takiej kwoty). Sprzedawca musi być bardzo zadowolony z osiągniętej kwoty końcowej ;)

@Crix

Ceny ogólnie dostępnych kolekcjonerek rzeczywiście są wysokie, mi natomiast chodziło o niedostępne w Europie wydania, np. kolekcjonerka Warcrafta III czy Fallout New Vegaz CE. Lecę na wakacje do USA i planuję pościągać z tamtejszego ebay'a m.in. te, nie do dostania na naszym rynku, tytuły. Jestem gotów dać sporo, byle tylko mieć je w kolekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Sporo? Czyli 600 zł za tytuł i wzwyż? Jeśli tak to powodzenia. Ja bym chciał tylko EK właśnie New Vegas. Jednak na pewno nie dam za nią 600 zł, a po tyle nie raz ją można znaleźć, mimo że licytacje bywały od 1zł ($, E itd.)

A TERAZ Z OSTATNIEJ CHWILI

POSTAL 2 1:1 Replika portal gun

Już w tej chwili bardzo mocno rozważam jej zakup. 10-tego pewnie się zdecyduję albo i nie.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX

Fallout New Vegas CE stoi w okolicach 80$, Warcraft III CE 100$, EK Cataclysma można dostać za 60 dolców, a Battle Chest'y Starcrafta czy Diablo jeszcze taniej. A więc nie są to jakieś kosmiczne kwoty. Nie szukam premierowych unikatów hitów sprzed nastu lat, jak AiTD czy Lemmings, aż takich hardkorem nie jestem ;)

Co do repliki - wygląda superancko, ale cena adekwatna jest do wyglądu - kosmiczna ;)

PS. Mała prośba do Ciebie, lub innego posiadacza SE Bioshocka 2 - prosiłbym o zdjęcia. Zajrzałem na Twój blog, ale tam - pusto. Unboxing unboxingiem, ale tradycyjne zdjęcia też chętnie bym obejrzał (jej kupno nachodzi mi na myśl codziennie, rozsądek jednakże na razie zwycięża :P).

@Zodiak

Szczerze, to ta EK nie jest jakaś bardzo szałowa, nie ma w niej żadnego konkretnego dodatku, żadnego "kaboom", po czym zbieralibyśmy szczękę z podłogi. Miałem zamiar ją kupić, bo już od dawna dostępna jest w pobliskim sklepie w mojej miejscowości za skromne 49zł. Nie skusiłem się głównie ze względu na brak jakiegoś konkretnego dodatku (samą grę też już obczaiłem zresztą). Jednakże - jeśli jesteś fanem serii i z Sacredem 2 nie miałeś jeszcze styczności to czemu nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jako początkujący kolekcjoner chciałbym podzielić się z wami niezłą okazją. Ostatnio w katalogu nagród Kompanii Graczy pojawiły się dalsze części EK Fallouta 3!

Mianowicie:

-Fallout 3 - pudełko śniadaniowe (300 p)

-Figurka Vault Boy z Fallout 3 (500 p)

Razem 800 p.

Jescze niedawno można było wziąść sobie artbook z bonusową płytką. Więc Ci, którzy to zrobili mogą teraz skompletować EK. Sam sobie zamówiłem. :smile:

Jedyny haczyk jest taki, że trzeba zapłacić za kuriera 15 zł.

Tu jest link: http://kompania.cenega.pl/nagrody.php?catId=3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

@Zodiak'us i Bleub'us

Tutaj znajdziecie swoje EK KOLEKCJONERZY (Moje niedocenione foróm które mimo wszystko jest skarbnicą informacji)

Moim zdaniem warto i dlatego je mam. Tak więc odpowiedziałem na pytanie i również to które jeszcze nie padło :D

Bleub w razie czego nim pojedziesz to pogadam z tobą na temat EK New Vegas bo też będę pewnie chętny :D Oczywiście interesuje mnie TYLKO KOMPLETNE i w IDEALNYM STANIE.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, zapomniałem o naszym jakże zacnym forum.

Obejrzałem

szanownego i jakże znanego finngamer, obejrzałem zdjęcia Crixa i kurde - piękna ta EK. Wszystkie elementy wysmakowane, porządny artbook, nawet pudełko zbiorcze ma stylizowany środek.

@Crix

"No problem" dziabniemy sobie zafoliowane nóweczki ;) Muszę tylko ogarnąć, czy bezproblemowo z takimi "prezentami" przekroczę kontrole lotniskowe. Do czerwca tak czy inaczej jeszcze sporo czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła jedna kolekcjonerka Fallouta New Vegas ;) Tu przykładowa aukcja - klik!

Yep, Igor. Zaraz napiszę do niego w sprawie tejże EK, może wystawi od razu 2 sztuki na allegro dla nas obu.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie nabyłbym to EK New Vegasa, gdyż jest ona na pierwszym miejscu w moim osobistym rankingu :)

Wydanie także bezbłędne, same wspaniałe elementy, została ona kiedyś wydana w naszym kraju? Czemu jest tak unikatowa?

Pewnie nabędę to EK Sacreda 2, myślałem że część pierwsza jest w kopercie albo coś, a tu ładne osobne wydanie - podoba mi się to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

New Vegas był w Polsce ale w ilości bardzo limitowanej. Ja przez cholernego wydawcę EK Two Worlds 2 przegapiłem NV, historie tej EK znacie.

Macie tutaj NV EK - jeśli macie konsolę, cena niezła. I to na kup teraz.

New Vegas EK X360

@Bleub

Będziesz sprowadzał wersję PC NV? Bo mnie taka interesuje a ty nic o wersji nie pisałeś. Oczywiście jeśli nie będzie PC to konsolowa też może być. Na dobrą sprawę byle było tanio :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A kolega czytał co gość pisze?

Zamieszczam zdjęcia poglądowe zawartości z mojej osobistej kolekcji (jedynie gra nie jest na PS3 jak przedstawia zdjęcie, a na konsolę XBOX):

Tak więc wcale nie przekręt, a okazja dla tych co by chcieli ją mieć. Ja bym kupił gdyby nie obecny brak gotówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że tak czy inaczej jest to dobra oferta dla kogoś, który grę już posiada. 80 dolarów to też w sumie ponad 250zł dzisiaj, a za parę złotówka znów może spaść na twarz. Minus jedynie taki, że to już używany egzemplarz.

Co do Twojego pytania Crix dot. wersji - oczywiście chodzi mi o PC ;) Konsolówki są tańsze o te 10$, ale w przypadku takich kolekcjonerek bardziej opłacalne na dłuższą metę jest zaopatrzyć się w edycję PC.

Poszperałem, czy jest możliwość ściągnięcia tejże CE Fallouta do Polski, ale niestety żaden konkretny sprzedawca takich luksusów nie udostępnia, a jak już takowy się zdarzy, to bierze sobie za przesyłkę 30$...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...