Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

W empiku nie ma, a na gram.pl 240 zł :rolleyes: ciut braknie, jeszcze Warhammer 40,000: Space Marine - Edycja Specjalna + bonus DLC! może Homefront Edycje Specjalną też tam wezmę. A poczekam aż ciut stanieje jeszcze Batman. Ale gra sama przyciąga, tak jak sama edycja kolekcjonerska :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę to aż grzech nie wziąć! - Żałuję, bo nie było na Wirtusie, gdy kupowałem i jestem kilkadziesiąt złotych do tyłu. A tak z własnego doświadczenia to polecam - figurka jest świetna, dla każdego fana to wręcz epicki artefakt.

I szybkie pytanie - Orientujecie się pewnie w gadżetach kolekcjonerskich, więc jak myślicie - Czy medalion ze specjalnej edycji Wiedźmina 2 stanieje, czy może pójdzie w górę? Jestem wielkim fanem sagi i gier, lecz dawać ~100 zł za kawałek metalu to lekka przesada :)

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, teraz żałuję, że niedawno kupiłem ER Wiedźmina w Platynowej Kolekcji :( Dopłaciłbym 2 dyszki i miałbym premierówkę oraz świetną figurkę.

Co do medalionu to mam podobne zdanie jak bleub. Myślę, że za jakiś rok będzie można go już wyrwać ze spokojem za mniej niż 50zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bleub - A możesz podać jakieś namiary na te nowe edycje Wieśka z Medalionem? Przyjaciel także chce nabyć Wiedźmina 2, lecz wciąż ma nadzieję że rzucą jeszcze kiedyś partie gry z wisiorkiem, a ja zawsze powtarzam mu, że jego nadzieje są złudne :), sam też chętnie bym nabył, a grę po prostu odsprzedał, gdyż posiadam swój egzemplarz.

Dzięki za pomoc z medalionem, w takim wypadku cierpliwie zaczekam.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - Cena Medalionu cały czas rośnie, i boję się, że nie przestanie..

Zauważyliście że rośnie też cena Kolekcjonerki Wiedźmina 2? Niedawno można było kupić nową na gram.pl, z gratisową przesyłką, a teraz nówki są do wyrwania na allegro za ~300 zł. Masakra, szkoda że dopiero teraz się przebudziłem.

A jak wygląda sytuacja z Metro 2033? Skoro mówicie że pojawiały się EK za 60zł, to może jeszcze stanieje. Przyznam że to chyba jedna z najlepszych Edycji Kolekcjonerskich, jakie widziałem - Same świetne dodatki, żadnego zbędnego elementu, książka, zasobnik, tylko nie wiem jak z grą, co prawda klimaty fajne, lecz wciąż mam wątpliwość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że ceny tych medalionów stoją teraz zaskakująco wysoko. Jeszcze pół roku temu dało się wyrwać je na aukcjach za 30-50zł. Breloków z jedynki w ogóle nie widać, pomimo, że jeszcze niedawno miało je w ofercie paru sprzedawców. Mimo wszystko - to tylko kawałek metalu.

Co do Ek Metro - gdyby była za 60zł to wziąłbym z pocałowaniem ręki - książką nie pogardził, i gadżety przyznać trzeba oryginalne. Póki co jednak, napinki na niej dużej wystarczająco nie mam, by płacić za nią 90zł. Jak ktoś już wcześniej wspomniał - taka promocja była parę miesięcy temu.

@Crix

ME1 - trzeba trafić na dobrą falę, poszłaby nawet za 350-400zł ;) Więzy Krwii natomiast poprzedniego lata widziałem kompletne za 100zł i nie było chętnych, więc nie bardzo wiem nawet, ile tak naprawdę jest warta ta gra. Co ciekawsze, od tamtej pory nie zauważyłem, by ktokolwiek wystawił taką edycję na sprzedaż.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zodiak

Jeśli wg ciebie EK Metro 2033 to jedna z najlepszych EK jakie widziałeś to musiałeś ich widzieć bardzo mało... To jest co najwyżej dobra jeśli nie przeciętna EK. Anie tego nie postawisz na półce żeby fajnie wyglądało ani nic. Nawet byś nie rozpoznał że to EK. Co do samej gry to jest rewelacyjna. Książki nie oceniam na razie bo jeszcze nie przeczytałem ale ludziom się podoba.

Jestem ciekaw ile bym wydarł za takie perełki jak EK:

Mass Effect 1

CoJ Więzy Krwi

Podobno ludzie się o nie zabijają, a ja mam kompletne :D Wszystko w sklepowym stanie + trochę kurzu na pudełkach gratis :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohohoh Crix'u. W tym przypadku jestem przekonany o swojej racji, a ponieważ wszystko zależy od gustu, to nie sposób tego rozstrzygnąć. Wedle mnie Metro jest piękne w swojej prostocie, a wszystkie elementy są mniej, lub więcej przydatne. Mam świadomość, że maskę, zasobnik, książkę i grę można skompletować taniej, ale zawsze ma się tą satysfakcje, że kupiło się EK. Według mnie temu wydaniu nic nie brakuje, a że jestem zwolennikiem prostoty i nie-przepychu, to stąd mój zachwyt nad tym przedmiotem. Z tych wielu właśnie powodów nie mam za dużo EK, mimo, iż myślę, że mógłbym sobie na nie pozwolić. Ja muszę być sturpocentowo przekonany o dokonywanym zakupie. Fallout 3 także nie miał za dużo elementów, ale za to każdy był wspaniały, wciąż stoi u mnie na półce. KoW Heroes to klasa sama w sobie, i jako fan serii nie mogłem się oprzeć. Wiedźmin z figurką Geralta także był świetnym wydaniem, i miał wszystko, czego trzeba. Inne, tak zwane współczesne Ek, przyciągają mnie tym, że są w dużych kartonowych pudełkach, i jeśli tylko gra jest dla mnie dobra, to rozważam zakup. Nie jestem kolekcjonerem podobnym do większości z was, ale także mogę się nim określić. Ostatnio bardziej skupiłem się na starych wydaniach w big boxach, i trochę już ich skompletowałem. Nie chciałbym także mieć całego pokoju zawalonego pudełkami z gier, biorąc pod uwagę że ma on małe rozmiary - Według mnie to taka sama sytuacja, jak, kiedy mamy choinkę i wieszamy na nią każdą ozdobę jaka wpadnie nam w ręce, oczywiście, ktoś kto ma talent będzie potrafił sprawić, że wygląda to pięknie, ale najczęściej efekt jest odwrotny od zamierzanego. Tak samo z niektórymi EK, czasem producenci myślą, że napchają jak najwięcej elementów do dużego pudła i każdy będzie happy, otóż nie. To też jest jakaś spójna całość i wszystko musi ładnie ze sobą współgrać. Takie jest moje zdanie. Amen.

@Edit Down - A w mojej opinii to także jest zaleta - Gdyby na plecaku widniał wielki napis "Metro 2033", to raczej bym go nie założył.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Okazja! - Czegoś takiego nie można przegapić :P

A czyż to nie jest czasem dobra oferta?, mimo iż brakuje kilku elementów, to chyba się opłaca. (Sam nie lubię tej serii)

A tak btw zauważyliście nagły wzrost cen EK Wiedźmina 2? Myślałem że kolekcjonerka stanieje jeszcze bardziej, a tu zonk.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zodiak

Jak na gram.pl poszła wyprzedaż kolekcjonerek za te jakieś 180 zł to ceny na allegro były też w miarę przyjazne. Teraz gdy tę EK można tylko na allegro znaleść. Wszyscy chcą na tym zarobić. Sam się temu nie dziwię.

Co do ME, samo uszkodzenie pudełka od dołu. Jak dla mnie eliminuje to jako towar warty uwagi, nie wspominając o braku 3 elementów. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...