Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@Matrix

Po pierwsze - nie czytać na na tym "gównianym" metacritic piszą (no chyba że zależy ci na czytaniu spamu i hejterstwa). Po drugie obie EK są bardzo fajne więc musisz się zastanowić jakie elementy bardziej do ciebie przemawiają. Co do gier to obie są bardzo fajne więc tutaj, też musisz się zastanowić jaki klimat bardziej wolisz.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już mam doradzić, to proponuję nabyć kolekcjonerkę 'Duke Nukem Forever'. Co prawda, nie grałem w 'Cartela', ale pod kątem gadżetów to DNF jest bardziej klimatyczny. Sama gra również niczego sobie.

Naprawdę szkoda @matrix, że nie udało Ci się dostać EK Bioshocka 2. Ja zareagowałem natychmiastowo, nie tak jak w przypadku EK Skyrima i dostałem swoje zamówienie bezproblemowo. Jeśli to nie kłopot, to często na allegro widzę nowe egzemplarze po ok. 80-100 zł - dla zdeterminowanego nic trudnego. Poza tym, zarówno gra jak i kolekcjonerka jest lepsza od tej z DNF.

---

BTW. Dzisiaj pani listonoszka przyniosła mój przedwczesny prezent gwiazdkowy.

IMG_1016.JPGIMG_1023.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrix312

Naprawdę ciężko coś doradzić, wolisz popiersie Duke'a czy okularki przeciwsłoneczne? Osobiście zdecydowałbym się na Stalowe Jajca, gęba Duke'a na biurku nie wyglądałaby źle ;)

@Yaper

Nice, ile dałeś za kolekcjonerkę Deusa :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cartel to coś więcej niż okulary, to walizka zamykana na kluczyk, koszulka w rozmiarze L, plakat, zapalniczka,naklejki ( coś w tym stylu ), fałszywki, dowód w sprawie, nieśmiertelniki, smyczka, bandana, odznaka... no i gra. W porównaniu do DNF, jest ona bogata i o wiele ciekawsza. Samo popiersie jest nawet fajne, ale powinno być trochę wieksze :cat2:, poza tym nic ciekawego tam nie ma. Widziałem to wiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX

Ehh, to samo mógłbym napisać odnośnie Jajec - Balls of Steel to nie tylko popiersie Duke'a... Podałem tylko przykład, a i chyba okulary są najbardziej charakterystycznym i oryginalnym dodatkiem do EK Cartela, stąd akurat ten element kolekcjonerki wpadł mi do głowy jako pierwszy. I bynajmniej nie nazwałbym Jajec ze Stali biedniejszą czy bogatszą EK od Cartela - jest po prostu inna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych świąt!

Nie mam za dużo czasu(jestem na bankiecie, piszę z iPada) więc zdjęć jedynie się pochwalę:

1. Otrzymałem już Encyklopedię AC. Powiem jedno:SKARB!!! Mamy tam OGROMNĄ ilość ilustracji i jeszcze więcej informacji. Dużo ciekawostek i opisów. S-K-A-R-B! Ocena:11/10

Carte Blanches: Jest to 8 dużych printów z ilustracjami Asasynów z różnych epok i części świata. Między innymi mamy tu:

A. Kowboja

B. Eskimoskę

C. Francuza

Wszystkie są bardzo ciekawe i mogą przedstawiać bohaterów następnych części. Cudo. Ocena: 10/10

I opakowanie, a mianowicie torba z zapięciem. Świetnie wykonana- w stylu opakowania na coś ważnego w Abstergo. Mamy tu logo Abstergo.

najciekawsze jest to, że logo Ubi jest małe i jest ledwo dostrzegalne, co dodaje klimatu. Ocena:10/10

Ocena ogólna 10/10.

Poza tym najpóżniej do połowy Stycznia otrzymam EK GTA IV (jeśli dobrze pójdzie będzie jeszcze w tym tygodniu). Na pewno doszła, bo mój kuzyn, który mi to zamówił, przyjechał i powiedział, że nie dał rady tego przywieźć, więc wysłał tydzień temu pocztą. Paczka idzie 8 dni+ dojście do mnie=10-12 dni. Jutro zamówię EK MK. Zdjęcia oczywiście zamieszczę. Pozdrawiam wszystkich!!! :smile:

Edytowano przez hellghaasst
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić EK WoW:WotLK (bez kodu na peta)+WoW+WoW:BC za 200zł. Cd-Keye zużyte, ale samego WoWa mam więc jedynie nie będzie Peta. Tak czy siak: warto kupić pakiet za 200zł?

Up: Jeśli umiesz mówić po francusku to możesz kupić French Version.

Jeśli pomysł z WoWem nie wypali to kupię to:

http://allegro.pl/figurka-wow-world-of-war...1981112477.html

http://allegro.pl/fallout-3-artbook-making...2016994203.html

Ludzie, brać, póki jest!!!!!!!

http://allegro.pl/bioshock-2-edycja-kolekc...2018268127.html

Jak ktoś nie ma-niech bierze, bo drugiej okazji nie będzie.

Edytowano przez hellghaasst
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w właśnie przyszła paczka z GTA IV EK ! jadę na pocztę i zaraz napiszę co tam było.

Tak! To EK GTA IV ! I powiem jedno: Boska edycja! Ocena 10-/10

Ten minus za średnią(w wielkości) torbę-myślałem, że będzie większa.

Edytowano przez hellghaasst
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Cofam ocenę 10-/10 dla GTA IV. To musiało być pod wpływem emocji.

2. Daję zdjęcia AC:Encyklopedii i GTA IV EK. Sorry za słabe zdjęcia, ale dziś nie mam lepszego sprzętu.

http://imageshack.us/photo/my-images/843/dsc03696w.jpg/

Na razie pomyślę nad oceną dla GTA.

Edytowano przez hellghaasst
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...