Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Z tego co mi sie wydaje ;) to tylko już na allegro. No i innych tego typu serwisach Click

EDIT; Swoją drogą dziś kupując The Marshall Mathers LP (2x winyl) otrzymałem dwie płyty, przy czym są to odpowiednio płyta nr2 i ... płyta nr2. Dobry nastrój poszedł już w zapomnienie. Zanim znów będę w Warszawie to trochę minie. :rolleyes: Musiałem się wyżalić.

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrix,

Dead Space 2 EK w tej cenie?! Jak najbardziej się NIE opłaca. Słabe gadżety, a grę wyrwiesz w wersji cyfrowej za 25 zł przy obniżkach (ostatnio była taka na Origin).

Jeśli już masz brać jakąś EK to polecam Duke Nukem Forever, bo zawartość bogata, a cena na muve śmiesznie niska. Bioshocka 2 już zamówiłeś, więc celowo nie polecam - takie cudo za 50 zł grzech nie brać. Jeśli Twój apetyt nadal nie jest zaspokojony to bierz EK F3AR - cena w granicach stówki, a gierka zacna, no i figurka Almy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kupię pakiet kolekcjonerek: DNF, Cartel i F.3.A.R.

Przypomniało mi się, że mam kod rabatowy -30% na zakupy w muve (obejmujący tylko produkty Cenegi, w tym przypadku pozycje 1 i 3.) Razem wyjdzie ok. 210zł, lecz jest jeden problem: EK F.3.A.R.'a jest już niedostępna :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DS 2 ma super gadżety. Słabe to ma EK Starcrafta 2, na dodatek Blizzard za crap liczy sobie jak za złoto. Dobrze że gra tanieje bo nie była nigdy warta 200 zł (mimo że całkiem fajna kampania). Co dopiero EK za 400... NC. Skyrima EK już lepiej kupić, bo przynajmniej się nie żałuje gdy paczka dojdzie :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Book of Cain,

Nie mogę się już doczekać, kiedy będzie opcja składania zamówień. Brak polskiego przekładu mnie trochę boli, ale i tak kupię. Co więcej, spodziewałem się ceny w granicach 160 zł, a tutaj taka pozytywna niespodzianka. Fajnie, że premiera w styczniu, bo nacieszę swoje oczy lekturą na parę miesięcy przed premierą trzeciej części gry. Co do gry, również poważnie myślę nad kolekcjonerką, jeśli jej cena nie będzie wyższa od 400 zł. Premiera pewnie koło lipca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic z nadchodzących pozycji nie interesuje, może kupię sobie na święta jakąś kolekcjonerkę za ok. 200zł.

Zastanawiam się nad nowym Batmanem i Dead Space 2, lub Cartel + DNF na muve. Jest jeszcze coś wartego polecenia w tej cenie?

Bierz Batmana. Dzisiaj widziałem EK w empiku i wygląda to całkiem fajnie, figurka świetnie wykonana. Po za tym gra o wiele lepsza niż przeciętne/strawne DNF i Cartel. Sam na pewno sprawię sobie tę edycję, kiedy już skończę Skyrima(a mam dopiero 14 godzin na liczniku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cartel i "Jaja ze Stali" za 2 stówki to bardzo dobry zakup - 2 bogate kolekcjonerki w cenie jednej.

Jeśli Twój apetyt nadal nie jest zaspokojony to bierz EK F3AR - cena w granicach stówki, a gierka zacna, no i figurka Almy.

Dla 11-latka :>? Choć może przesadzam :tongue: ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo robi Blizzard więc cena minimalna to 400 zł. Jednak Diablo 3 będzie wart tych pieniędzy :D Co jak co ale to pewna seria.

Nigdy nie bądź tego taki pewien :)

Od grających w betę słyszałem, że trochę skopali i będzie to najsłabsza część serii.

Ale miejmy nadzieję, że to się zmieni :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Tak, pewnie. A ja słyszałem że Starcrafty to super gry a WOW to w ogóle super gra... Prawda jest taka że:

-WOW to tylko i wyłącznie pijawka na pieniądze, przeciętne MMO

-Starcraft to przeciętna pseudo strategia, na dodatek tylko dla fanów super szybkości.

Jak dla mnie jedyne co im wyszło to Diablo. Trzecia część nie będzie gorsza. Ale to nie temat na to.

Mam nadzieję że Thief 4 będzie miał EK. Było by super dostać czarną pelerynkę XD Mogliby się pokusić o jakieś super wydanie zawierające poprzednie części jak i garść gadżetów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...