Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Przez kilka ostatnich tygodni rozmyślałem :rolleyes: nad zakupupem Edycji Kolekcjonerskiej Afterfall: Insanity od kiedy ją ogłoszono, ale z rożnych względów nie podejmowałem decyzji.

Dzisiaj w końcu zadecydowałem iż zakupię grę dla samego kalendarza :cool: ,który to głównie mnie interesował. Wchodzę więc po różnych sklepach i co co widzę :huh: ?

Albo strony przekierowują mnie z zakładki gry na główną stronę sklepu :ohmy: ,albo widniej informacja o dostępności: Brak - nie potwierdzona została data wydania :huh: .

I tutaj rodzi się pytanie: Czy mam takiego pecha iż już nie zakupię tejże edycji,ponieważ główny dystrybutor CD Project zrezygnował :dry: ze sprzedaży, czy też komuś udało się edycję zakupić ale nie pochwalił się do tej pory zdjęciami? Jestem niezwykle ciekaw jak ona wygląda jeśli ktoś ją posiada.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo CoJ:The Cartel powinien powoli znikać ze sklepów. Bo cena jest dość atrakcyjna. Gra może ma małe niedociągnięcia, i odrywa się fabułą od poprzednich części, nawet znacznie. To warto tę grę w tej edycji posiadać.

:tongue: Chociażby dla tych wypasionych okularków :cool: *xD*

Przy okazji, teraz Bioshock 2, dokładnie jutro wpadnie w moje ręce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo CoJ:The Cartel powinien powoli znikać ze sklepów. Bo cena jest dość atrakcyjna. Gra może ma małe niedociągnięcia, i odrywa się fabułą od poprzednich części, nawet znacznie. To warto tę grę w tej edycji posiadać.

:tongue: Chociażby dla tych wypasionych okularków :cool: *xD*

Przy okazji, teraz Bioshock 2, dokładnie jutro wpadnie w moje ręce.

No nie wiem, edycja jest dostępna również w tych mniej znanych sklepach. Po najeździe na tą grę ze strony recenzentów wiele osób chyba w ogóle zrezygnowało z zakupu. Chociaż z kolekcjonerkami nigdy nic nie wiadomo :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę przyznać, że zastanawiam się nad kupnem EK Saints Row The Third, w Media Markcie widziałem za 159 złoty i nawet mnie kusi :P Nie wiem tylko czy czasem nie poczekać do końca tego roku bo na gram.pl mogą być wyprzedaże i spuszczą tę grę taniej ponieważ mają dużo egzemplarzy na stanie, ale z drugiej strony sama gra już kusi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę przyznać, że zastanawiam się nad kupnem EK Saints Row The Third, w Media Markcie widziałem za 159 złoty i nawet mnie kusi :P Nie wiem tylko czy czasem nie poczekać do końca tego roku bo na gram.pl mogą być wyprzedaże i spuszczą tę grę taniej ponieważ mają dużo egzemplarzy na stanie, ale z drugiej strony sama gra już kusi ;)

Poczekaj do wakacji, a jest duże prawdopodobieństwo, że będzie to można dostać za około 70 złotych. Podobne 'kartonowe' wydania 'Homefronta', 'Red Faction: Armageddon', czy 'Disciples 3: Wskrzeszenie' szybko staniały i to samo pewnie czeka 'Saint's Row: The Third' oraz 'Warhammer 40k: Space Marine'. Zresztą, słabe to wydanie, jedynie kartonik cieszy. Wypasiona edycja z lanserskimi słuchawkami to jest to. Specyficzne gadżety pod wąskie gusta, ale jakościowo OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem EK 'Ded Spejsa 2'. Co o niej myślicie, czy jest warta swojej ceny? ultima.pl - Dead Space 2 Edycja Kolekcjonerska

Mnie tu brakuje porządnego artbooka, jakie jest Wasze zdanie?

P.S. Co to są te litografie? Wikipedja (;)) mówi, że to obraz na gładkim kamieniu, ale trochę mi się to nie zgadza z wizualizacją i zdjęciami CriX'a :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrix312 Z tego co ja wyczytałem na wikipedii litografia to technika graficzna w której obraz wykonuje się na kamieniu a następnie odbija na papierze. Czyli dostaniesz obrazek nie rysowany, czy drukowany a właśnie wykonany w takiej technice. Co do kolekcjonerki DS 2 to ja bym nie brał. Ten cały "Plasma Cutter Gun" jest strasznie malutki. To jest drogie ale myślę że jest lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litografia z Dead Space 2 EK - to raczej bardziej jak pocztówka wygląda. Po za tym ja miałem (nie pamiętam czy tak miało być) 1 sztukę. Nic wypukłego nie ma. Co do samej Ek to bardzo fajna - polecam. Co do gry to radzę najpierw zagrać w część pierwszą. Cała seria jak narazie jest genialna.

@MAtusiak

Może i gun mały ale fajny. A LotH się nie opłaca, może i EK nawet fajna to gra crap i całość droga.. Suma sumarum - nie opłacalne.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co jechać kolekcjonerki Wojny na Północy. Jeśli ktoś jest fanem LoTR to przełknie, każdą, nawet najgorszą grę z tego uniwersum, a taka EK to dla niego prawdziwe cudo. Poza tym, po zapoznaniu się z opiniami i obeznaniem się z filmikami wnioskuję że ta gra, to nie crap lecz przeciętniak. Kolekcjonerka ma wszystko co powinna zawierać - artbook, figurkę, materiały dodatkowe i fajne pudełko, bez zbędnych elementów. Gdyby gierka była sama w sobie lepsza, zastanowiłbym się nad zakupem tejże edycji.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...