Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Na necie wyczytałem o instalacji F4 na łoniaku , ok 29 gb. Prawdopodobnie więc , że albo tam nic nie ma, albo kawałek instalatora. Nie zapominaj , że zwali Ci się na głowę patch na start, więc płytka i tak by niczemu nie posłużyła.

Od kiedy to właśnie te gry ważą tyle to wybieram wersję konsolową jeśli istnieje. Z graniem i tak się wstrzymam, przez 2 mce wyjdzie kilka patchy i zmienią 30% jak nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na necie wyczytałem o instalacji F4 na łoniaku , ok 29 gb. Prawdopodobnie więc , że albo tam nic nie ma, albo kawałek instalatora. Nie zapominaj , że zwali Ci się na głowę patch na start, więc płytka i tak by niczemu nie posłużyła.

Od kiedy to właśnie te gry ważą tyle to wybieram wersję konsolową jeśli istnieje. Z graniem i tak się wstrzymam, przez 2 mce wyjdzie kilka patchy i zmienią 30% jak nic.

Wiesz, mówili, że samego instalatora nie będzie, więc oczekiwałem czegoś więcej:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=94681

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, jedna sprawa brak blu ray na pc to tragedia, druga te pasożytnicze wypożyczalnie dożywotnio ala steam.

Kupuję co prawda daną kontynuację na danej platformie gdzie miała swój początek , ale dawno przestałem wspierać te wypożyczalnie gier. Kupujesz na konsole odpalasz i przed premierą bo wysyłają preordery wcześniej, niektóre gry to kilka dni wcześniej i można już było bez przeszkód grać. Gry obecnie są tak rozbudowane i zajmują tyle miejsca, że zastanawiam się jak długo będą się opierać rynkowi płyt blu ray. Internet niczego nie tłumaczy mamy go od lat jak wchodziło dvd, wydawali przez jakiś czas na cd i dvd te same gry. Koszt napędu to ok 150zł , nagrywarki po 250. O ile rozwój takich firm dla leni którzy chcą cyfrę i by gra instalowała się bez jego wiedzy jak i patche .To nie wiem o co tu chodzi - co dvd wciąż w ogóle robi na rynku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ewentualnie niech zaczną robić 2 wersje do wyboru i tym samym sprawdzą, ile osób wybiera BD. Tak chyba kiedyś robili, gdy wchodziło DVD. Wersje na 1 DVD było lub kilku CD. Wtedy mogli, więc czemu teraz nie? Jeszcze mogliby zachęcić tym, że na BD jest całość, a na DVD właśnie ścięte i zaraz by przegoniła sprzedaż wersji BD :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, w końcu by szaraki patrząc niezrozumiale w marketach na blu ray zrozumieliby co to jest mając w domu napęd w kompie . Podgoniłoby to i sprzedaż filmów i wyparło z rynku ten zasyfiały i przestarzały format dvd. Obniżyło bo to tym samym ceny filmów i samego nośnika. Ten internet chyba ogłupia, cd bezwzględnie wyparło dyskietki, z dvd już robiono przymiarki badając sprzedaż i sprzedając te same gry w różnych formatach. Blu ray nowa generacja konsol , a na pc dalej żonglerka i będzie jeszcze gorzej. Gry nie będą się stawać mniejsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda że steelbooki z F4 już skończyły i teraz muve do gry dodaje album (po angielsku) - 80 stron w twardej oprawie

https://muve.pl/skle...pl-album,179021

a grymel pochwalił się że maja już przepustki sezonowe na stanie

a i żeby nie było cały czas o F4 - za granicą do Battleborn'a w preorderze dodają mini figurki z postaciami z gry

https://battleborn.com/en/news/view/en-exclusive-bonus-pre-order-battleborn-figures-at-select-retailers/

a w Czechach do Battlefronta takie fajne foremki do lodów :)

http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=3744

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo z was nie powinno dziwić , że gra ma 30 gb do pobrania.

Mnie to denerwuje. Nie po to się kupuje pudełko żeby ciągnąc tyle po sieci - dodanie dodatkowych płyt to nie problem.

Nie dziwi natomiast bo to efekt walki z piractwem... i niewykluczone, że powolne przyzwyczajanie klienta do dystrybucji elektronicznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten artbook jest ciekawszą opcja niż ten steelbook. Widziałeś go jak wygląda?

Chyba , aż zadzwonię do muve jutro, bo chce też do mojej kolekcjonerki

To potem od razu pisz, czy ci się udało, bo też bym go chciał biggrin_prosty.gif

Na amazonie.uk go dają:

http://www.amazon.co.uk/Fallout-Franchise-Soundtrack-Amazon-Exclusive/dp/B013B6H7R8/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1446661472&sr=8-2&keywords=fallout+4

Edytowano przez NWWStation
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RoZy

Jakiej walki z piractwem?:) Moi znajomi piraci z xbox 360, mieli gry na dłuuuugo przed premierą. Fallout 4 jak i inne są już lub będą scrakowane. Im lepsze zabezpieczenia tylko wzmagają chęci crakowania przez hakerów. Widzi młodziak na imprezie fajna laskę to przejdzie obojętnie? To samo z dobrze zabezpieczoną gra. To walka Tylko wyłącznie z klientami , którzy pamietają czasy przed tymi syfiatymi platformami wypożyczającymi nam gry. Szanuje gog, dają inna możliwość, nawet scany starych instrukcji i reszty dokumentacji za niewielka kasę. Pamietasz czasy zabezpieczeń w postaci karte kodów takich czarnych? Komu to szkodziło? Tylko i wyłącznie klientowi bo gra dawno była spiracona. Polityka wydawcza gier pc sięga dna, nic nie tłumaczy braku blu ray , o którym pisałem. To żaden wydatek dla kogoś kto kupuje takie gry. Stąd kiedy mogę kupuję i gram tylko na konsoli , bo do dystrybucji wypożyczania gier nie przywyknę nigdy. Mam mieć prawo odsprzedania niechcianej gry, a nie dożywotnio kiszenia jej na koncie.

Napiszę jutro w sprawie artbooka , bo widzę , że to coś większego niż pudełko dvd. Nie będę już pytał, dlaczego go nie ma w środku edycji ek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to powinni tego artbooka dodawać do każdej zamówionej kolekcjonerki - popytaj dobrze i spraw, żeby każdy dostał, to i ja może się załapię. Czemu my, którzy wydajemy więcej, mamy być gorsi?

Swoją drogą, sam nie mogę pojąć, dlaczego w tak drogiej EK, gdzie głównym daniem jest plastikowy do bólu PipBoy (a raczej prawiePipBoy, bo przecież trzeba jeszcze mieć odpowiedniego smartfona, a nie każdy takowego posiada), nie znalazło się miejsce dla artbooka (chociażby w tak nielubianej przeze mnie wersji mini)? Sam steelbook i kawałek plastiku to w moim odczuciu trochę za mało... Ich ostatnia imponująca kolekcjonerka, czyli Skyrim, za podobną cenę miała jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, artbook w historii edycji kolekcjonerskich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem już dziś do Muve, dostałem informacje , że o tym co ma być dokładane jest zależne od Bethesdy. Wydawca im dał to preorderów zwykłej edycji. Tłumaczono mi , że ek ma steelbook , a zwykłe też go dostawały, skończyły się one to dokładają artbook. Wyjaśniłem , że steelbook jest w środku, niestety sprzedawca się zmieszał i nie miał żadnych argumentów.

Pozostaje, kto ma konto napisać tutaj do Marcina, śledzi na bieżąco i informuje

https://forum.muve.pl/index.php?/topic/2849-nowe-muvepl-wersja-beta-opinie/page-13

Zakładam, że wszyscy macie konto tam, więc napiszcie

Dostałem od info z Cdp, lodówka za 6 paczek w drodze. Ogarnęli temat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko im zeszły bo dzisiaj już ich nie mają

PS. lodówka z COD też już do mnie jedzie :) z napojem Monster

tu nawet fajny unboxing edycji - ogólnie zawartość miażdży cenowo EK Fallouta 4

z ciekawostek odnośnie premiery COda na cdp.pl zabrakło kodów do tej bonusowej mapy Nuketown, zabrakło kodów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...