Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Na media markcie znowu jest Edycja Kolekcjonerska gry Far Cry 2 za 39,99 zł . Ja zamówiłem . Zobaczymy czy odwołają . Kiedyś odwołali . Żeby przyszło xD . Macie link : http://www.mediamarkt.pl/gra-cenega-far-cry-2-edycja-kolekcjonerska,id-100067

Promocja na ES Max Payne 3 już się zakończyła, nie wyprzedali wszystkiego .

P.S : Czy ten kod na kompani graczy -40% na gry pc zadziała na Edycje kolekcjonerskie ? Tam pisze że nie ale ktoś próbował ? Czy zadziała na pre-order Crysis 3 Hunter Edition ? Z góry dzięki za odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemek1231

Kod nie działa na edycje czysto kolekcjonerskie, wydaje mi się jednak że na te preorderowe pseudo limitki z pożal się boże DLC powinno zadziałać.

@TTTr96

Artbook ma miękką oprawę i tylko 40 stron, z tego żadne argumenty go nie usprawiedliwiają. Wygląda na dodany na siłę, byle by tylko powiększyć liczbę elementów zestawu (podobnie jak brelok i litografie w Max Paynie swoją drogą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek1231 - nie ma co się cieszyć miałam tą edycję z Media Markt, i zwróciłam ja. Wiec wystawili ponownie. Miała być wersja na Xboxa, przyszła na PC. Teraz widać że dobrze ją wystawili, ale pudełko zbiorcze jest uszkodzone, ma wielkie wgniecenie, co dało dziurę.

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołali zamówienie po raz 3 nigdy u nich nic nie kupie przez internet ... Podoba mi się ta edycja nie wiem czemu confused_prosty.gif chce ją mieć xD Ma ktoś na sprzedaż ??? Hehe

@sergeron

Pozwól że zacytuje :

Kod działa na wszystkie tytuły dystrybuowane przez firmę Cenega z katalogu dostępnego na www.sklep.muve.pl/cenega z wyjątkiem gier firmy Ubisoft i Edycji Kolekcjonerskich.

A więc powinien zadziałać . Jak nic do 3 stycznia nie będzie to wezmę -40% i zobaczę tego Crysis 3 Hunter biggrin_prosty.gif

P.S : Są gdzieś jakieś dobre promocje na EK ? Mam do wydania troszkę PLN i można coś kupić za tanią kasę.

Edytowano przez przemek1231
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sergeron

Pozwól że zacytuje :

Kod działa na wszystkie tytuły dystrybuowane przez firmę Cenega z katalogu dostępnego na www.sklep.muve.pl/cenega z wyjątkiem gier firmy Ubisoft i Edycji Kolekcjonerskich.

Pogrubiłem to co jest ważne w tym cytacie. Crysis 3 nie jest dystrybuowany przez firmę Cenega tylko przez EA Polska. Specjalnie do tego jest w wyszukiwarce pole "Cenega" do zaznaczenia, żeby pokazało jakie gry są przez nich dystrybuowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ przemek1231: sprawdź na allegro, wpisując frazę ,,edycja kolekcjonerska".

Po taniości (40 - 70 zł) można tam znaleźć AC Revelations, Afterfall: Insanity, SC: Contivision, zbiorczą specjalkę PoP, Sacreda 2, DNF,

Troszkę drożej - King Arthur II, CoJ: Cartel, ME 3.

Sprawdź też ofertę sklepu muve.pl - znajdziesz tam EK Alana Wake'a za 3 dyszki.

Mam nadzieję, że pomogłem? smile_prosty.gif

EDIT.

@ Marek: na allegro, za stówkę.

Edytowano przez Gabriele
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając Ultimę w jej kategorii gadżetów z serii Assassin's Creed, natrafić można się na pewien portfel. Gdyby ktoś zastanawiał się, czy warto go nabyć, oto jak prezentuje się on w realu:

[ciach] Zapoznaj się z zasadami pisania postów - część o wstawianiu obrazków do postów. - Turambar

Poza tym, wreszcie udało mi się zdobyć Edycję Szaleńca. W wersji na Xboxa360, nową, w folii, wylicytowałem właśnie na Allegro za 202 zł. Nie wiem, czy to prezent od Mikołaja, bo również dzisiaj dotarło do mnie ponaglenie o uregulowanie długu (108 zł) za nieopłacone parkingi w Poznaniu. Wesołych Świąt, ludziska smile_prosty.gif

P.S

Internety sadzą dzisiaj u mnie takie wiksy, że po prostu nie mogłem wgrać więcej zdjęć. Nadrobię na dniach!

Edytowano przez Turambar
Dopisek moderatora. - Turambar
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello, witam Was z nowego laptopa, niedługo zawita do mnie nowy komputer, zatem byda mógł zacząć ,,prawdziwe" granie.

Nawet nie wiecie jak trudno jest ogarnąć Win 8 tongue_prosty.gif.

Nazbierało mi się duużo rzeczy do aktualizacji, a że mam czas wolny, to się za to zabrałem. Oczywiście nie chodzi tu o zwykłe gry (choć oczywiście też), bo nie pisałbym tutaj, lecz również steelbooki, EK, figurki, poradniki i inne kolekcjonerskie dobra.

Dziś, na rozgrzewkę, dwie małe figureczki. Little Sister dostałem gratis do Bioshocka 2 na gry-online.pl, notomiast Nathan jest z KG.

Zapraszam:

http://s1073.beta.ph.../Little Sister#

http://s1073.beta.ph...Nathan Spencer#

@ Hellspaw: dzięki za zdjęcia, całkiem fajny ten portfelik, wygląda nieźle.

Prototype 2 w edycji Blakwatch jest ok, ale boli brak steelbooka, o czym sam już wspomniałeś.

Możesz powiedzieć, ile arbook liczy stron, bo nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat?

EDIT: Och, zapomniałem. Hoł hoł hoł hoł! Wesołych! :).

Edytowano przez Gabriele
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że opłacało się kupić Mass Effect 2 Edycje Kolekcjonerską za 80 zł razem z wysyłką oczywiście kompletną. Jak przyjdzie zapodam foto.

Down:

Chociaż by artbook , steelbook . Przecież nie produkują takich osobno , jest tylko w tej ek .

Edytowano przez AtanazY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jeszcze nie ma Call of Juarez The Cartel Edycji Kolekcjonerskiej to można nabyć za 77zł na sklepie merlin.pl , na allegro schodzą po 120zł więc myślę że warto kupić na promocji za 77zł biggrin_prosty.gif

Link : http://merlin.pl/Cal...l?place=suggest

Dodam że zamawiałem w tym sklepie nie raz i nigdy się nie zawiodłem ani na jakości produktów jak i czasie dostawy .

P.S : Sory że zboczyłem z tematu confused_prosty.gif

Jeżeli istnieje taki post to przepraszam !

Edytowano przez AtanazY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o promocjach mowa to nie jestem pewny czy już był podawany ten link, jeśli tak to sorry. Na wirtku jest Hitman w edycji zawodowca za 130 zł bez grosza w edycji PC.

LINK :http://sklep.wirtus.pl/produkt/760536

Jeszcze pytanie do was. Czy będziecie zamawiali Pre-order nowego Splinter Cella ?? Ja się chyba skuszę , gdyż steelbook prezentuje się naprawdę ciekawie , pozatym przy zamówieniu gry i tak odliczana jest cena tego zamówienia przedpremierowego, więc wychodzi się na zero :D.

Edytowano przez krzycho89
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że opłacało się kupić Mass Effect 2 Edycje Kolekcjonerską za 80 zł razem z wysyłką oczywiście kompletną. Jak przyjdzie zapodam foto.

Nie sądzę... Co w tej EK jest takiego "kolekcjonerskiego"?

Chociażby to, że jest to edycja kolekcjonerska? :o Jak zwykle wszystko sprowadza się do dostępności. Gdy była duża podaż to ceny zaczynały się od 50 zł w renomowanych sklepach. Teraz, gdy seria Mass Effect osiaga apogeum popularności w Polsce, tak nędzny zestaw kolekcjonerski potrafi osiągać całkiem miłe dla oka sumy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj można nabyć Dead Island Edycja Kolekcjonerska Survival ! Zdziwiłem się gdy to zobaczyłem biggrin_prosty.gif Może ktoś z was jest zainteresowany , ja akurat jestem spłukany , więc nie skorzystam xD

http://sklep.gry-onl..._campaign=sklep

Edit: Ma ktoś z was może Halo Reach Edycje Kolekcjonerską Legendary Edition ? Jestem ciekaw czy warto wybulić 180zł

@bleub

Tak napisałeś tego posta , że załapałem że śmiejesz się z tej EK xD Nie wiem czy dobrze rozumiem

Edytowano przez AtanazY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam zwykłą limitkę Halo Reach i coraz bardziej żałuję, że nie dopłaciłem tej stówki więcej, bo ta figurka miażdży. Z okazji, udało mi się dzisiaj wyrwać CoDa MW3 w edycji Hardened za 50 zł biggrin_prosty.gif Chyba niezła oferta jak na fakt otrzymania ładnego steelbooka, dziennika i fajnego pudła zbiórczego, no i oczywiście w komplecie gra na xboxa :]

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...