Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mendriks

earth 2160

Polecane posty

OK MP.... Ale multi przez internet i IP jednoczesnie jest. Oto cytat z instrukcji:

"Wybranie połączenia: Gracz decyduje, czy chce grać przez jakiś specjalny serwer, np.

EarthNet, czy chce łączyć się z innymi graczami bezpośrednio przez protokół TCP/IP.

Adres IP: Dzięki tej opcji możesz bezpośrednio wybrać serwer internetowy lub sieci lokalnej.

Kliknij na okno Inicjalizacja. Przechodzisz do ekranu Wybieranie sesji. Za pomocą okna

Powrót przechodzisz do menu głównego."

I tu jest zonk, no bo jesli chce grac NIE przez siec lokalna to jak mam wybrac ten server internetowy jesli tam nic nie ma o_O A jesli nie ma bo najpierw musze go zalozyc to JAK mam go zalozyc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy będe mógł przy rozbudowanej bazie, nawet na średnich, czy niskich detalach płynnie (PŁYNNIE!) pograć ?

Mój sprzęt:

Procesor: AMD Sempron 2200+@1.5GHz

Grafika: GF 6600 128MBRAM (8 jednostek Pixel Shaders i 3 Vertex Shaders)

Pamięć: 768 DDRAM 400 MHz

Płyta główna: ASRock K7VT4A Pro (chip VIA KT400A)

Nad wszystkim kontrolę sprawuje zasilacz Chieftec 350W

Proszę o pomoc !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK MP.... Ale multi przez internet i IP jednoczesnie jest. Oto cytat z instrukcji:

"Wybranie połączenia: Gracz decyduje, czy chce grać przez jakiś specjalny serwer, np.

EarthNet, czy chce łączyć się z innymi graczami bezpośrednio przez protokół TCP/IP.

Adres IP: Dzięki tej opcji możesz bezpośrednio wybrać serwer internetowy lub sieci lokalnej.

Kliknij na okno Inicjalizacja. Przechodzisz do ekranu Wybieranie sesji. Za pomocą okna

Powrót przechodzisz do menu głównego."

I tu jest zonk, no bo jesli chce grac NIE przez siec lokalna to jak mam wybrac ten server internetowy jesli tam nic nie ma o_O A jesli nie ma bo najpierw musze go zalozyc to JAK mam go zalozyc?

Odpowiedz jest bardzo porsta.Najpier musisz się połączyc z kanałem EarthNet o ile sie nie myle,wchodzisz tam i dopiero tam mozesz dołączyc do gry myśłe ze sobie poradzisz teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...