Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mendriks

earth 2160

Polecane posty

Ja sam gram na Athlonie XP 3000+ 256 mbRAm GF FX-5200 128mb i chć grafika jest zminimalizowana wyciągam sporą przyjemność z gry!!!

Ale mam problemik:

Jestem w misji "Jeden przeciw wszystkim" po stronie ED i nie bardzo wiem jak ją ukończyć. Bazy nie da rady rozbudować bo ufoki pilnują złóż i do tego non stop mnie atakują, próbowałem już na wiele sposobów i nie moge dać rady, czołgi uszkodzone i nie strzelają, jednym słowem przechlapane. Jeżeli ktoś już ukończył tę misję to prosiłbym o pomoc. Z góry dzięki wielkie!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosta misja wbrew pozorom :)

zloza : wysylasz michaela z dobrym gunem zeby pilnowal Volg wydobywajacych metal, a przy wydobyciu wody gdy juz raz tam oczyscisz teren to bedziesz mial spokoj. Wybierz sie tez ludzmi na prawy gorny rog mapy, tam jest zdrajca ktory popsul dziala w czolgach. Gdy go zabijesz to po chwili dziala w czolgach wracaja do stanu uzywalnosci i misja staje sie dziecinnie prosta. BTW : ja polecam atak grupka czolgow + jakies latajace z ciezkimi rakietami (x6) + latajace przeciwlotnicze (x10), i to powinno spokojnie wystarczyc jesli poruszasz sie powoli i ostroznie. Powodzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosta misja wbrew pozorom :)

zloza : wysylasz michaela z dobrym gunem zeby pilnowal Volg wydobywajacych metal, a przy wydobyciu wody gdy juz raz tam oczyscisz teren to bedziesz mial spokoj. Wybierz sie tez ludzmi na prawy gorny rog mapy, tam jest zdrajca ktory popsul dziala w czolgach. Gdy go zabijesz to po chwili dziala w czolgach wracaja do stanu uzywalnosci i misja staje sie dziecinnie prosta. BTW : ja polecam atak grupka czolgow + jakies latajace z ciezkimi rakietami (x6) + latajace przeciwlotnicze (x10), i to powinno spokojnie wystarczyc jesli poruszasz sie powoli i ostroznie. Powodzenia

Ja szczerze mówiac ta misje ukonczylem uzywajac tylko bohatera (na najwyzszym poziomie doswiadczenia) i rakiet balistycznych. Szedlem Michaelem, który bez problemów radzil sobie z jednostkami obcych, a kiedy trafilem na ich baze i dzialka wysylalem rakiety, tak samo z LC (chociaz ponekalem ich tez bombowcami) A zloza surowców zabezpieczylem kilkoma Amurskami (chyba tak one sie nazywaja). Swoja baze zabezpieczylem snajperami i piechota rakietowa, która umiescilem na wzgórzu na wschód od bazy. I, szczerze mówiac, ta misja byla za latwa dla mnie jak na finalowa. Bo bohater to juz niemal pólbóg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkońcu kupiłem tą gre

Uradowany zainstalowałem włączyłem załadowało mi sie menu i...

załamka tło w menu strasznie sie tnie no jakoś zdołałem w ustawieniach zmniejszyć ilość szczegółów ale nie mam dostepu do wszystkich ustawień grafiki.

Podczas filmików u góry ekranu miga tak jakby tło i przenika sie tak samo jest podczas gry ale w mniejszym stopniu przenikajś sie zdjecie bohatera itd.

Co zrobić zeby to sie taak nie robiło, konfiguracje sprzętową podawałem pare postów wyzej!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grając ED w potyczke ze średnim przeciwnikiem rozbódowałem baze do 2 baraków i 3 fabryk wojennych(tam gdzie się prodókuje pojazdy)miałem sporą armijke i zaatakowałem ich.Już praktycznie mogłem ich zniszczyć ale nie chciałem bo to był początek gry więc wycofałem wojska ale one same wróciły do bazy wroga!!!Wycofywałem one wracały itd w końcu zmieniłem tryb na "trzymaj pozycje" i "wstrzymaj ogień" ale one cały czas jechały do bazy wroga tak jak nie miał bym nad nimi sterowania ale to jescze nie wszystko jednostki same mi się produkowały co 3 gagariny ale z wyrzutnią rakiet a w panelu konstrókcyjnym nie zbódowałem takiej jednostki i wychodziły też 2 jednostki piechoty same a ja nic takiego nie klikałem aby cały czas się prodókowały.Co o tym myślicie dlaczego tak sięmogło stać.

PS.Oczywiście wygrałem i to szybko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitam :)

Mój sprzęt to:

Radek 9600Ultra

Ram 512 na szynie 333MHz

2,6GHz celka

Windows XP prof (bez SP)

120GB na HDD (ale to już nie ważne :P )

Pomijam już fakt iż gram na Low Detalis (na takim sprzęcie :o ) ale podejrzewam, że jest to spowodowane dawno (2 miesiące) nie formatowanym dyskiem.

Pierwsza sprawa:

Jeśli kogoś wnerwiają 4 intra na początku gry no to wchodzimy w folder główny z grą i wywalić w kosmos folder Video (lub zmienić mu nazwe)

Druga sprawa:

Ktoś już tu pisał o bonus packu zaweirającym mapy, mi natomiast automatycznie rozpakowały się nie do folderu moje dokumenty a do gł folderu z grą w folderze "WD Files"

Trzecia sprawa:

Gdy zapada noc w Erfie to jestem ślepy, nic kompletnie nie widze :!: :o tylko ledwo co działające światła swoich jednostek... jest na to jakiś sposób :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z aktywacją produktu:/ Otóż za pierwszym razem elegancko sie zarejestrował dostalem hasla i inne duperele ale sfajczyl mi sie dysk i musialem kupic nowy. W kazdym badz razie gdy mam zainstolwanego Eartha na nowym dysku to on mi woła o ponowną aktywacje:/ Tzn ze mam zarejestrowac sie jeszcze raz?? Nie moge skorzystac z loginu ktory został mi przydzielony za pierwszym razem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak ze na jeden numer seryjny przypada jedna rejestracja?? Albo nie bede mogl sie zarejestrowac bo email jest jzu uzywany(przez mnie)??

Dostałeś mejla gdy się wcześniej rejestrowałeś :?: Jak tak to zajrzyj tam przepisz kod który Ci wysłali i zalgouj się, a jeżeli nie dostałeś mejla no to postraja się ponownie zarejestrować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś mejla gdy się wcześniej rejestrowałeś Question Jak tak to zajrzyj tam przepisz kod który Ci wysłali i zalgouj się, a jeżeli nie dostałeś mejla no to postraja się ponownie zarejestrować.

Maila dostalem i jest tam tylko link z ktorego moge sciagnac jakie mapki + kod aktywacyjny. I gdzie mam sie zalogowac z tym kodem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z 3 misją w kampani ED, czy ktoś jest w stanie mi pomóc :) :?: Po prostu juz nie wiem czym ich szturmować :?: Zwerbowalem wpierw mase czołgów i pusciłem je w ruch - klęska, następnie zwerbowałem rocketmanów z 500 wwrzuciłem na statki i desant, także akcja zakończyła się fiaskiem... :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszkol sobie sporo jednostek latających i piechotę rakietową. Potem buduj czołgi w ilości sporej i także Gagariny.

Przypuść atak i pamiętaj aby Twoja armia dotarła na miejsce przeznaczenia w miarę w kupie. Zwracaj uwagę na to czy czołgi nie zostały gdzieś po drodze.

Ja w czasie szturmu nonstop budowałem jednostki latające bo to one służyły mi wraz z piechotą do niszczenia jednostek wroga i osłaniały ciężki sprzęt.

Czołgi i te lżejsze pojazdy (Gagariny??) niech atakują budynki i wieżyczki (są chyba dwie, jak je rozwalisz to problemem może chyba tylko być zbyt duża ilość jednostek wroga:).

Dobra rada na przyszłość. Nic Ci nie da zbudowanie nawet 100 czołgów jeśli mają one działać w pojedynkę. Staraj się zróżnicować armię bo to jest kluczem do sukcesu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszkol sobie sporo jednostek latających i piechotę rakietową. Potem buduj czołgi w ilości sporej i także Gagariny.
Ale jak zbudować lotnisko :o
Ja w czasie szturmu nonstop budowałem jednostki latające bo to one służyły mi wraz z piechotą do niszczenia jednostek wroga i osłaniały ciężki sprzęt.
No zależy mi się tam woda szybko skończyła :)
Czołgi i te lżejsze pojazdy (Gagariny??) niech atakują budynki i wieżyczki (są chyba dwie, jak je rozwalisz to problemem może chyba tylko być zbyt duża ilość jednostek wroga:).
Gagariny są super :)
Dobra rada na przyszłość. Nic Ci nie da zbudowanie nawet 100 czołgów jeśli mają one działać w pojedynkę. Staraj się zróżnicować armię bo to jest kluczem do sukcesu.
Tak też robiłem - czołgi z rocketmanami łazili :) ale zjechali mi wszystkich równo gdy podszedłem im pod baze, bronią laserową :roll:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zbudować lotnisko

Dawno w Eartha nie grałem, ale latawce produkuje się albo w tym samym budynku co czołgi albo buduje się dodatkowy budynek tak jak pozostałe...

Gagariny są super

Wole Rasputiny.:P

No zależy mi się tam woda szybko skończyła

To zawsze można poszukac nowych źródeł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszkol sobie sporo jednostek latających i piechotę rakietową. Potem buduj czołgi w ilości sporej i także Gagariny.
Ale jak zbudować lotnisko :o

W tej misji lotnisko jest niedostępne ale pojazdy latające mozesz budować w fabryce pojazdów a nazywają sie KA-74 AMURSK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No misje już tą przeszedłem - naprodukowałem z 90 Amurów i wjechałem ich na baze, nikt nie przeżył :lol:

Teraz misja na z rebeliantami... w sumie dali małą przstrzeń dla gracza - nie moge wziąść trasportowca i lądować przy każdej napotkanej wieży AA :P

A takie rozwiązanie było by ciekawsze niż błąkać się po całej mapie w poszukiwania drgoi do jednej wieży AA :evil: przynajmniej można wziąść chłopaków z bazy i znimi zasuwać :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problemik z tą genialną grą: równie "mądrą" aktywację. Jakiś czas temu aktywowałem ją (bez rejestracji) i wszystko pięknie chodziło. Aż do teraz- gra dostała sklerozy i najwyraźniej zampomniała o aktywacji i domagała się ponowienia jej. Udało się, ale mam pytanko: czy komuś zdarzyło się coś podobnego i czy to wynika z braku rejestracji? Obawiam się, że zacznie się to powtarzać, i nie starczy kluczy aktywujących = nowa gierka... Żeby uprzedzić pytania : nie przeprowadziłem żadnych, najmniejszych zmian w konfigu kompa, bez reinstalki gry czy też windy, żadnego format c:...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problemik z tą genialną grą: równie "mądrą" aktywację. Jakiś czas temu aktywowałem ją (bez rejestracji) i wszystko pięknie chodziło. Aż do teraz- gra dostała sklerozy i najwyraźniej zampomniała o aktywacji i domagała się ponowienia jej. Udało się, ale mam pytanko: czy komuś zdarzyło się coś podobnego i czy to wynika z braku rejestracji? Obawiam się, że zacznie się to powtarzać, i nie starczy kluczy aktywujących = nowa gierka... Żeby uprzedzić pytania : nie przeprowadziłem żadnych, najmniejszych zmian w konfigu kompa, bez reinstalki gry czy też windy, żadnego format c:...

5 rejestracji i gra do kosza :? Popatrz na Cda a piractwo tam jeden gostek żali sie na ten system.Aha a wiesz co mu doradził konsultant NIech kupi nową gre.Wydawca przewidział tylko 5 kodów na gre więdz bądź ostrożny nie zmieniaj konfigu kompa itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem przyczyny z jakiej moderator zamknal moj topic wiec ponawiam pytanie:

Albo gra przez IP w Earth 2160 zwalona albo ja taki glupi jestem :| Mianowicie chodzi o to ze nie mam pojecia jak z kumplem sie polaczyc przez IP (nie przez LAN) bo te servy na EarthNET sa zwalone - lagow tyle ze zal pupcie sciska. Dobra, nie pisze wiecej, tylko prosze zeby ktos mi DOKLADNIE KROK PO KROKU wytlumaczyl jak zalozyc serva i jak sie kumpel ma dolaczyc (jescze tylko powiem, ze nic nie zrozumialem z tego, co dotyczylo gry sieciowej w instrukcji ;/ ).

PS: OPCJI SZUKAJ UZYWALEM !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem przyczyny z jakiej moderator zamknal moj topic wiec ponawiam pytanie:

Albo gra przez IP w Earth 2160 zwalona albo ja taki glupi jestem :| Mianowicie chodzi o to ze nie mam pojecia jak z kumplem sie polaczyc przez IP (nie przez LAN) bo te servy na EarthNET sa zwalone - lagow tyle ze zal pupcie sciska. Dobra, nie pisze wiecej, tylko prosze zeby ktos mi DOKLADNIE KROK PO KROKU wytlumaczyl jak zalozyc serva i jak sie kumpel ma dolaczyc (jescze tylko powiem, ze nic nie zrozumialem z tego, co dotyczylo gry sieciowej w instrukcji ;/ ).

PS: OPCJI SZUKAJ UZYWALEM !!

Takie informacje co mi podałeś wołają o pomste do nieba, że jak takie istotki dreptają po świecie... Mam zgadywać jakiego masz Neta? Czy masz zew IP i odblokowane porty też mam zgadywać?

A co do EarthNeta to jest on na wysokim poziomie, a lagi to tam możesz mieć z powodu chodzenia na modemie lub innym wymienionym wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze prosze bardzo: mam neo 128, zewn. IP, porty odblokowane, i firewall wylaczony

Po drugie i najwazniejsze: MI NIE CHODZI O TO ZE MAM KLOPOTY Z POLACZENIEM, tylko o to ze nie wiem w jakie menu wejsc, i gdzie ma kumpel wpisac moje IP itd. itp. Wydawalo mi sie ze wyrazilem sie jasno w poprzednim poscie o_O. Jak widac do niektorych nie dotarlo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...