Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mendriks

earth 2160

Polecane posty

Mam jescze jeden problem otóż gra trche się przycina ale na średnich detalach i rożdzielczości 800/600 mam kopa GeForce 5600 128mb P4 2,4 776ramu win XP Profesional 2giga wolnego mjejsca.Myśle że powinno mi dobrze chodzić a tu lipa co myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja mówi tak:

Do instalacji wymagane jest przynajmniej 950 MB wolnego miejsca na twardym dysku. Podana ilosc dotyczy tylko wolnego miejsca dla samego programu. Do zapisywania stanów gry, filmów, zrzutów ekranowych, itp. potrzebne jest dodatkowe miejsce. Zaleca sie wiec dodatkowo posiadanie 3 GB lub wiecej wolnej przestrzeni na dysku twardym, zwlaszcza, ze Windows XP wymaga równiez jeszcze wolnego miejsca do zapisu pliku wymiany

Chyba wszystko jasne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jescze jeden problem otóż gra trche się przycina ale na średnich detalach i rożdzielczości 800/600 mam kopa GeForce 5600 128mb P4 2,4 776ramu win XP Profesional 2giga wolnego mjejsca.Myśle że powinno mi dobrze chodzić a tu lipa co myślicie?

Nie wiem czy wiesz, ale panowie z Krakowa zawsze robili engine wyprzedzajacy dosc poteznie komputery. Sam pamietam - gdy wyszedl 2150 malo ktory komp uciagal go w pelnej krasie. Tak tez jest z 2160. Sam mam athlona 2200xp+, gb ramu, fx 5600 128 mb i gra chodzi wrecz smiesznie wolno w 800x600 na srednich... Ciekawe czego trzeba zeby odpalic eartha w 1024, z pelnymi detalami, antyaliasem itp - tak zeby miec powyzej 30 klatek... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jescze jeden problem otóż gra trche się przycina ale na średnich detalach i rożdzielczości 800/600 mam kopa GeForce 5600 128mb P4 2,4 776ramu win XP Profesional 2giga wolnego mjejsca.Myśle że powinno mi dobrze chodzić a tu lipa co myślicie?

Nie wiem czy wiesz, ale panowie z Krakowa zawsze robili engine wyprzedzajacy dosc poteznie komputery. Sam pamietam - gdy wyszedl 2150 malo ktory komp uciagal go w pelnej krasie. Tak tez jest z 2160. Sam mam athlona 2200xp+, gb ramu, fx 5600 128 mb i gra chodzi wrecz smiesznie wolno w 800x600 na srednich... Ciekawe czego trzeba zeby odpalic eartha w 1024, z pelnymi detalami, antyaliasem itp - tak zeby miec powyzej 30 klatek... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jescze jeden problem otóż gra trche się przycina ale na średnich detalach i rożdzielczości 800/600 mam kopa GeForce 5600 128mb P4 2,4 776ramu win XP Profesional 2giga wolnego mjejsca.Myśle że powinno mi dobrze chodzić a tu lipa co myślicie?

Nie wiem czy wiesz, ale panowie z Krakowa zawsze robili engine wyprzedzajacy dosc poteznie komputery. Sam pamietam - gdy wyszedl 2150 malo ktory komp uciagal go w pelnej krasie. Tak tez jest z 2160. Sam mam athlona 2200xp+, gb ramu, fx 5600 128 mb i gra chodzi wrecz smiesznie wolno w 800x600 na srednich... Ciekawe czego trzeba zeby odpalic eartha w 1024, z pelnymi detalami, antyaliasem itp - tak zeby miec powyzej 30 klatek... :lol:

Ja mam Athlona 2500+, 768 MB RAM, Radeona 9200 i mi w 800x600 w srednich detalach chodzi 15-30 fps...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idziesz na sam lewy dolny rog, potem w prawo az do takiej barykady i miejsca gdzie jest taka zielona mgla. Jesli tam pojdziesz Falkner Ci powie o materialach wybuchowych, idziesz po nie i przy okazji bierzesz tam karabin maszynowy. Wysadzasz te zabudowania obcych i idziesz dalej w prawo i lekko w gore.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już przeszłem tą misje.

Chciałem sobie pograć przez sieć ale nie mogłem nigdzie dołączyć i podobno muszę ściągnąć patha.Mam teraz wersje 1.2 a muszę 1.3.Czy to oto chodzi?ALe dobra zaużmy że ściągnąłem patha a jak go zainstaluje to save będą,nie będe musiał odinstalować zainstalować i przechodzić od nowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czego trzeba zeby odpalic eartha w 1024, z pelnymi detalami, antyaliasem itp - tak zeby miec powyzej 30 klatek... :lol:

Cieniutkiego R9000PRO 512ramu i athlona 3200+...

Wydaje mi się, że gra jest mocno wyczulona na sprzęt, dlatego różnie chodzi zależnie od... zasilacza :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem. Jak mam zmienić ustawienie bramy. Mam ją zawsze w jednej pozycji i nie mogę jej przypasować do murów bo jest ustawiona w poprzek ich. Przewertowałem całą instrukcję i nigdzie nie mogę znaleźć jaki klawisz za to odpowiada.

Chodzi oczywiście o ED 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...