Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacked

Zostań Game Designerem!

Polecane posty

Polskie forum projektowania gier!

Witajcie, mam zaszczyt poinformować was o nowy forum projektowania gier! Nauczysz się jak dobrze projektować gry, poznasz absolutne podstawy, przedstawisz własne projekty które oceniać będą mogli inni użytkownicy! oprócz tego, w przyszłości, jeśli na forum kwitnąć będzie życie wystartują różne konkursy dla game designerów, w których będzie można wygrać nagrody!

Za aktywność na forum dostajesz dodatkowo punkty, które w przyszłości wymienisz na różne drobiazgi!

Forum jest całkiem nowe, jeśli będzie taka potrzeba - to być może zrobimy nabór na moderatorów dla najaktywniejszych na naszym forum. :)

Oprócz game designu, będziesz mógł porozmawiać o grach i... nie tylko :)

Żeby przeglądać zawartość forum należy się zarejestrować!

Portal forum na którym znajdziesz nowości z życia forum i branży Game Designu jest pod adresem: http://www.gamedesign.com.pl | Aby wejść na forum, kliknij na "forum" w navigation barze na portalu, lub wejdź na http://www.gamedesign.com.pl/forum

Zapraszam serdecznie wszystkich entuzjastów gier i tych, co mażą, o projektowaniu gier zawodowo lub jako hobby!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co z tego wyjdzie. Jeżeli mogę coś doradzić, to daj możliwość przeglądania bez zalogowania. Aktualne pustki + baner na Twoją reklamę już za 1pln/dzień + musisz być zalogowany mnie zniechęcają.

Największe Polskie forum projektowania gier
No ja wiem, że warsztat to nie skupia się tylko na projektowaniu, ale mam wrażenie, że póki co to tam jest więcej postów w takiej kategorii.

Stronka ładnie zrobiona.

Powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie przeczytałem 1 toutorial i wydaje mi się , że mnie to wciągnie. Tylko te toutoriale powinny być bardziej szczegółowe . O tyle ja coś tam łapie to niektórze mogą mieć z tym problem.

Tak apropo. JAk na tym twoim forum jacked mozna dodać nowy temat. Bo nie moge znaleźc. Może to okienko ( Zareklamuj się tutaj!!! Tylko 1 zł za dzień!!! ) zasłania przycisk. NIe chce się czepiać , ale jako 1 z pierwszych :P może moge co? :) Radziłbym to albo usunąc albo przesunąc trochę w inne miejsce bo zasłania sporą ilość rzeczy.

O już znalazłem. Tylko jeszcze nie we wszystkich dfziałach jest przycisk dodaj temt. W dziale aktualności jest , ale jak chciałem dodać w dziale help to nie ma tego przycisku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... ja widzę dokładnie przycisk do zakładania nowego tematu:

http://ubplanet.pl/forum/uploads/images/UB...2333-U15373.jpg

Nie ma go tam u Was? Może mam jakiś błąd na forum :) Piszcie czy on tam jest, u mnie jest wszystko Ok...

Co do napisu "Największe Polskie forum projektowania gier" to racja przesadziłem, ale ja zawsze planuję przyszłość, i czasami po po prostu zdarza mi się moją wizję przyszłości przenieść do teraźniejszości. :) To nic, można poprawić.

Okienko z "Zareklamuj się tutaj!!! Tylko 1 zł za dzień!!!" będzie usunięte, sprawdzam czy w ogóle to działa, dodam je potem jeśli forum urośnie. ;)

Linki lub miniaturki. Obrazek poprawiłem.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO bardzo ciekawe. W szkole uczą samych głupot. JAkieś głupie wordy , excele . JA mam trochę większe ambicje niż pisanie i edytowanie tekstów , więc myslę, że ta stronka mnie zainteresuje.

Heh, się mi przypomina sytuacja z moich studiów (Informatyka w zarządzaniu):

scena 1 - początek pierwszego roku, studenci marudzą, ze czemu Excel i Word są w programie, oni chcą programować - cóż - zrobiono test weryfikujący umiejętność obsługi obu na poziomie podstawowym (teksty, formatowania, tabelki, korespondencja seryjna, wykresy - żadnych makr czy szablonów) - mało kto przekroczył 50%...

scena 2 - końcówka 2go roku, zaliczenie programowania w C++ (egzamin - banalny PRAWDZIWE PODSTAWY, bez szablonów - co najwyżej proste wskaźniki) - nawet 20% studentów (na 160 osób na roku) nie zaliczyło egzaminu...

Ja, będąc programistą zawodowym od ponad 10 lat (a jeszcze dłużej amatorem - będzie już ze 20+) - często w swojej pracy korzystam z Excela :) Więc "głupotą" bym go nie nazwał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...