Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pointer669

Rozwiązany: Wymiana karty graficznej na Zotac GTX460 AMP!

Polecane posty

Witam.

Bardzo dobrze że znalazłem ten temat i ktoś mi pomoże. Miesiąc temu dałem do naprawy (na gwarancji) mojego starego dobrego GeForca GTX275 AMP! Edition od Zotaca jak narazie nie widzę żeby wracał niestety mają jakiś wybitny problem z nim, ale nie o tym mowa. Chcę go zmienić na GTX460 AMP! Edition również od Zotaca i teraz pytanie do specjalistów mój GTX275 w gach miał wiecej FPS'ów ale GTX460 ma DX11 i 1GB DDR5 i lepsze zegary. I niewiem czy opłaca mi się zmieniać na tego GTX czy jak już zmieniać to na GTX470?

Nie podczepiaj się pod cudze tematy.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa zasada - nie podpinamy się pod cudze tematy.

GTX460 jest nieco wydajniejszy od GTX275. Ale jak Ci mają wymienić w ramach gwarancji to nie zaszkodzi powalczyć o kartę o podobnej wartości, którą (jak zakładam) jest GTX470.

Podstawowa zasada-raportujemy posty niezgodne z regulaminem.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe no ja przepraszam ale myślałem że to temat właśnie o czymś takim więc sory jak przerwałem, po prostu widziałem że od 2 dni nikt tu się nie udzielał a co masz na myśli powalczyć?? Nowej GTX275 nie dostane bo juz nie produkują a było ich bardzo mało na rynku kart a kolejna sprawa, to fakt że trzymają już ja trochę ponad miesiąc ale to już sprawa na inny temat czuje że robią mnie w balona a sklepie w którym kupiłem grafe mówią mi że producent nie ma określonego czasu na naprawe .

Teraz zauważyłem że wszyscy tu właśnie ostatnio o Zotacach rozmawiają mój zjarał sie równo rok po zakupie nawet w ten sam dzień ;)

Co do ceny ja z swojego dałem 1200zł GTX470AMP! Ediotin jest za jakieś 1500 minimum niestety więc chyba odpada. Licze na zwrot gotówki no ale zobaczymy ważne że dostałem od was pomocą oraz informacje w sprawie GTX460.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent ma określony czas, a to że karta tyle jest na gwarancji prawdopodobnie oznacza że nie mogą jej naprawić, bądż dopiero wraca pocztą z serwisu ( nie muszę mówić jak paczki długo idą). O firmie Zotac nie mam pozytywnego zdania. Wersje AMP są chyba za mocno "wyżyłowane" i padają jak muchy. Co do sklepu zależy gdzie kupiłeś znaczy czas realizacji może się przeciągnąć w zależności z jakiego serwisu korzysta i jak daleko się on znajduje. Muszą dać Ci taki sam model ( takie same pamięci i taktowania ) jeżeli go nie posiadają muszą dać model wyższy.I nie ma innej opcji. a druga sprawa że jeżeli będą proponowali wymianę to powinni zaproponować kartę w tym samym przedziale cenowym za którą kupiłeś owego GTX 275. Jeżeli proponowana przez nich karta będzie tańsza w zakupie niż ww gtx ale wydajnościowo go przebija, to tylko od twojej woli zależy czy ją weźmiesz. Jeżeli nie to masz prawo żądać zwrotu kosztów zakupu. ( nie daj się omamić sprzedawcy że takiej możliwości nie ma :tongue: ). :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGRESIV super dzięki za takie przydatne info nie mam stażu w takich sprawach, dlatego niewiedziałem. Więc poczekam cierpliwie i mam nadzieje że wszystko pójdzie tak ładnie jak napisałeś. Wywnioskowałem z tego też że nie warto brać AMP! w końcu widzę co sam miałeś z tymi kartami oraz co ja mam, jeszcze żadna grafa nie padła mi po roku. A tak na marginesie to co byście polecali tylko coś od GTX460 w górę. no i nie radki jeśli można miałem radki i nie ufami im.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od tego, jak zakończy się sprawa z grafiką. Jeśli dostanę całą kwotę to kupię coś do 1500zł a i podkreślam że gram na 22'' w Full HD.

Tak się zastanawiam co lepiej wybrać jakiegoś GTX460 z dobrymi zegarami czy lepiej jakiegoś GTX470 czy jest znaczna różnica w wydajności?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was ponownie.

Niestety sprawa z grafiką nie wypadła korzystnie. Dostałem wiadomość że serwis naprawił kartę i odesłał do dystrybutora który przeprowadza test jeśli wypadnie korzystnie jutro powinienem mieć ja spowrotem. Z tego tytułu jeśli się znacie możecie mi napisać ile karta graficzna jest warta w tym przypadku GeForce GTX 275 AMP! Edition po roku użytkowania i jeszcze 2 latacch gwarancji?

W tym sklepie w którym zawsze kupuję i naprawiam części to oni odbierają ode mnie stary sprzęt i wystawiają mi za niego cenę i odejmują od ceny noweego. A w tym wypadku zależy mi na jak najlepszej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...