Skocz do zawartości

"Niezniszczalni" (seria), Stallone, West, Hughes


PiEcIA_17

Polecane posty

Niezniszczalni 2 to genialny pastisz - kultowe teksty i nawiązania do takowych postaci są tu na porządku dziennym. Sequel, który podobał mi się bardziej niż pierwsza część. O obsadzie chyba nie muszę wspominać... Ooooj wrócę do tego filmu, wrócę :) Świetna odmóżdżająca rozrywka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wiem jak Wy, ale bardzo czekam na trzecią część filmu. Ostatnio obejrzałem trailer filmu i zapowiada się powtórka z rozrywki. Jak dla mnie, niech utrzymają poziom z dwóch części filmu.

Jestem ciekaw jak wypadną np. Banderas czy Snipes.

Stara gwardia na pewno jak zawsze będzie w formie.

Niezniszczalni to jeden z filmów, na który pójdę do kina w pierwszych dniach po premierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na trójkę. W żadnej innej serii nie mamy możliwości zobaczyć takich aktorów jak Stallone, Willis, Jet Li, Schwarzenegger, Statham, Van Damme, Chuck Norris (i jego genialny tekst o wężu) w jednym filmie, a w kontynuacji pojawią się jeszcze właśnie Banderas, Snipes i zdaje się, że również zaszczyci nas swoją obecnością sam Han Solo... Indiana Jones... Ford. W dodatku podejście aktorów do samych siebie i postaci które w przeszłości odgrywali jest niesamowite. Typowe lekkie, stare kino akcji. Idealne na popołudniowe posiedzenie z kumplami :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jakby co to zawsze można stworzyć temat dla nadchodzącej trzeciej części, bo niby można równie dołączyć już dwa istniejące w jedną serię/sagę, ale w samym dziale mógłbym znaleźć jeszcze z kilka przypadków gdzie można by zrobić podobnie... a mi się nie chce ;] Tak czy inaczej nikogo nie wyganiam, rzucam tylko imo sensowną sugestię. Niemniej posty szanownych przedmówców pozwoliły mi się zorientować, że nie wyraziłem jeszcze swej opinii na temat dwójki - którą widziałem naprawdę spory czas temu - co teraz nadrabiam. Ogólnie Stallone i spółka poszli ścieżką dania tego samego co wcześniej, ale w większej ilości co mi zdecydowanie odpowiadało. Od pierwszych trailerów Niezniszczalnych widziałem jako klasyczne kino akcji klasy B z "historycznymi" dla gatunku postaciami gdzie fabuła jest prosta, ekipa badassowa, wybuchy są ogromne itd. Jedynie co mi zgrzytało w dwójce to momentami humor, jakoś nie do końca mi podchodził, w każdym razie nie tak samo jak w poprzedniej części... Mimo to scena z wejściem Chucka Norrisa i zniszczeniem armii mnie zniszczyła i jest bodaj moją ulubioną z całego filmu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ogólnie seria ta jest bardzo fajna, bo dziadki doskonale wiedzą, że są dziadkami i wcale tego nie kryją, a wręcz przeciwnie - naśmiewają się z tego. Poza tym to typowe nawiązanie do kina akcji lat 80., gdzie testosteron wręcz wylewał się z ekranu. Z niecierpliwością czekam na trzecią część, choć osobiście jedynka była najlepsza i już raczej jej nie przebiją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Będę jako pierwszy który pójdzie do kina na 3 część:-)

Ostatnio obejrzałem wszystkie trailery oraz informacje o filnie i już przekonuję moich znajomych na ten film. Większość uważa że formuła filmu może się wyczerpała, ale nie nie dam tak łatwo się pokonać :-)

Mam tylko nadzieję, że film spełni moje oczekiwania. Teraz będą nowe gwiazdy, nowe wątki, więc pozostaje czekać na premierę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Już niedługo premiera 3 części. Niestety film wyciekł już do internetu. Mam nadzieję, że nie odczują tego aż tak bardzo twórcy trzeciej części. Liczę na kolejne części. Jestem pewien że będę dobrze się bawić na premierze filmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Byłem w kinie i nie zawiodłem się na trzeciej części.

Bardziej przypadła mi do gustu druga odsłona serii, ale Niezniszczalni 3 jest bardzo dobrym filmem

Podobał mi się pomysł z odmłodzeniem składu drużyny Stallone i odstawieniem starych weteranów. Dzięki temu zabiegowi był powiew świeżości. Scena finałowa z udziałem "nowych i starych" najemników przykuła mnie do fotela.

Podobały mi się efekty specjalne jak i zwroty akcji

Moja ocena to 8+/10 Serdecznie polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się zgodzę z treścią spoilera w poście grz to nie jestem pewien czy polubiłem młodzików

Ale powiem tak, pośmiałem się, humor nie odstawał od pozostałych dwóch części, akcja to samo. Dobre kino, jeśli ktoś oczekuje akcji, strzelania, wybuchów, wtrąconych żartów i żarcików, oraz utrzymanej szalonej atmosfery z poprzednich części filmu.

Polecam fanom serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójkę widziałem i z całej serii to "dwójka" zdecydowanie najlepsza, potem część pierwsza i świeżynka na końcu.

Nie wiem czemu, ale efekty wydawały my się strasznie przestarzałe, ilość celnych żartów spadła względem poprzedniej części dość mocno.

Na plus fajny versus młodych ze starymi, no i oczywiście pasujący jak pięść do nosa Banderas. Ale kreacja mogła zdecydowanie rozbawić. Szkoda że szybko przyszło znudzenie jego tekstami.

Dalej jest to film który z uwagi na całą historię warto zobaczyć, ale nie robi tak pozytywnego wrażenia jak poprzedniczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Bo najnowszej 3 części Niezniszczalnych dużo nie oczekiwałem, chciałem zobaczyć po prostu dobry film w klimacie z lat 90. Powiem szczerze, że jestem trochę rozczarowany nie samą fabuła co aktorami... Tych młodych to ja w ogóle nie znam :] Dlatego 2 dla mnie była zdecydowanie najlepsza częścią, 3 jest dużo słabsza ale i tak warto zobaczyć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Tak ja wspomniał @JediMati trójka jest słaba, ale nie najgorsza. Obejrzeć można choć trochę jest sztywna. Mnie bardzo podobała sie pierwsza część druga była spoko a trojka w miarę. Sylwester Stallone razem z resztą starych bardzo dobrych aktorów, dobrze zagrali swoje role, a reszta to była jakaś mdła. Zaskoczyła mnie trochę rola Antonio Banderasa trochę mi nie pasował, zbyt taki wymuskany jak na twardziela z linii frontu. Film oceniam na 6/7 nie był zły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...