Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stasza

Fable The Lost Chapters - pytania odnoście gry

Polecane posty

Mam kilka pytań odnośnie gry:

1. Wiadomo blizny = nieudolność w walce, ale czy one znikają?

2. Jak można skutecznie walczyć z Hobbesami? Jak jest ich więcej to nie wyrabiam.

3. Jak w grze mija czas? Wiadomo, że ze starości się nie umrze, ale czy jeżeli się nie pospieszę to mój bohater w początkowych misjach może zostać dziadkiem?

4. W jakie umiejętności najlepiej inwestować?

Z góry thx za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Próbuj szarży lub pchnięcia, cokolwiek, co je ogłuszy, i bij raz za razem. Jako broń polecam lekką.

3. Chyba raczej na pewno nie. Jeśli sobie nie przysporzysz siwizny u fryzjera, starość ci nie grozi.

4. Ja osobiście polecam inwestycję głównie w magię, budowę ciała tylko dla najlepszych mieczy i pancerzy, i to dopiero jak znajdziesz z wymogami. Warto też inwestować co nieco w zręczność, żeby dobrze radzić sobie z łukiem. Co do Woli - podobno Magiczna Tarcza to praktycznie game breaker, podbijający łatwo mnożnik doświadczenia Woli do maksimum w łatwy sposób (sam nigdy nie próbowałem), co w połączeniu z dużą ilością many powinno skutkować niezłymi korzyściami z korzystania z tegoż. Sam osobiście najbardziej polegałem na takich czarach jak Spowolnienie Czasu, Wiele Uderzeń i Wiele Strzał, które były dość skuteczne w połączeniu z łukiem (kusza troszkę zbyt wolna). Nie zawadzi też zainwestować z lekka w Szarżę, czasami nieźle potrafi pomóc.

Co do blizn się nie wypowiem, jakoś nie kojarzę nic takiego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, ale co do tych blizn, to nie byłam zła, a i tak się pojawiały. Chyba to jednak przez dostawanie w walce albo bug po mojej stronie.

W walce bezpośredniej można ich się sporo nabawić. Ponadto pozostają już na zawsze - jak to blizny - więc jeśli chcesz pięknisia, to inwestuj w Spowalnianie Czasu, broń dystansową lub czary. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...