Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szafer

Telefon dotykowy dla kumpla

Polecane posty

Witajcie , forumowicze!-powitał czytających.

Ale do rzeczy. Mój kolega , chce zmienić telefon. Na multimedialny , dotykowy. Chciał sobie wziąść LG Cookie KP501 . CZy dobrze wybrał? Ja sądzę , że nie. Może przeznaczyć tak +/- 300 zł. W gre wchodzi jeszcze Samsung delphi , który byłby lepszy? Ja mu doradziłem , żeby wziął Delphi , bo ekrany mają takie same , ( oporowe ) ale za to delphi maa klawiaturę... Jest jeszcze opcja , że dozbiera troche grosza i poszuka samsunga monte., Ale pytanie dla was: Cookie kp501 czy delphi? a jeśli inny , to jaki? ( koniecznie dotykowy do , tak 350zł)

Z góry dzięki , kolega każdemu kto da dobrą rade postawi piwo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze niech poszuka HTC Touch Diamond.

Nowy Diamencik to wydatek rzędu 750 do 900 zł.

Jeżeli chce mieć coś "ekstra" za niską cenę to Nokia 5230. Na Allegro można już wyrwać nówkę od 420 zł. Ew. HTC Smart. Nówka również ~420 zł na Allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uzbierał to ~50zl i kupił używanego Samsunga Monte. Nokia 5230 nie ma Wi-Fi, co jest sporą wadą. Samsung Monte natomiast nie posiada systemu i wirtualnej klawiatury QWERTY, ale symbian muli (Bawilem się nokią 5530... chodzi 2x wolniej niż mój monciak), a klawiatura alfanumeryczna z T9 na monte jest b.dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam Samsunga Avile i muszę powiedzieć, że działa bez zarzutów. Nie muli, ma przyzwoity aparat, fajny interfejs, szybkie pisanie smsów(Pierw trzeba się przyzwyczaić dotykowej klawiaturki QWERTY)Mam już ten telefon rok i bardzo mi się podoba. Jeśli zależy ci na aparacie mogę ci pokazać próbki zdjęć jakie robi.

Pozdro ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do polecenia Monciaka, choć ma jeden irytujący bzdet - nie blokuje ekranu po rozłączeniu, co oznacza możliwość naciśnięcia czegoś w kieszeni, jeśli kolega jest pasjonatem słuchawek. Które, swoją drogą, dają od razu dokanałowe, więc kolejny plus dla telefonu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...