Jump to content

PeterG

Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

644 profile views
 1. PeterG

  CD-Action 12/2018 zawartość

  Dziękuję za odpwiedź Coenn. Przy okazji tylko dodam, że nawet gdyby było po terminie wskazanym w CDA, raczej nie miałoby to większego znaczenia. O ile się orientuję, data ta dotyczy wygenerowania kodu na stronie, co uczyniłem już jakiś czas temu. Same kody steam raczej nie mają terminu ważności, przynajmniej ja jeszcze się z takim przypadkiem nie spotkałem. Jak wskazują dotychczasowe doświadczenia, gry bez blokady regionalnej w CDA stanowią przytłaczającą większość, więc nie masz racji. A co do drugiego akapitu - czy napisałem, że to czyjakolwiek wina lub w inny sposób zasygnalizowałem, że mam do kogoś pretensje? Po prostu przy okazji pisania posta wtrąciłem luźną uwagę o takim akurat zbiegu okoliczności. Zalecam więcej dystansu do postów innych piszących.
 2. PeterG

  CD-Action 12/2018 zawartość

  W związku z faktem, iż od dłuższego czasu CDA prowadzi politykę dodawania gier, które już mam na Steam , chciałbym ponownie zapytać o ewentualne blokady regionalne w ostatnio dołączonych grach: The Night of the Rabbit, SEUM Speedrunners from Hell i Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Co prawda nieco wyżej już ktoś zadał podobne pytanie lecz konkretnej odpowiedzi nie było. Nawiasem mówiąc (pisząc) Shadow Tactics trzymałem na Humble Bundle przez parę miesięcy. Gdy w końcu zdecydowałem się aktywować, tydzień po fakcie okazało się, że będzie w CDA .
 3. PeterG

  CD-Action 11/2018 – zawartość

  Może ktoś sprawdzał czy ostatnio dodane: Pixel Heroes: Byte & Magic, SKYHILL, Zanzarah: The Hidden Portal, nie mają blokady regionalnej?
 4. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Jak na razie nikt z komentujących nie trafił na region locka Wydaje mi się, że darmowe gry z HB mają raczej ograniczenie terminu "odkrycia" klucza, nie aktywacji na steam. Byłbym wdzięczny gdybyś mógł napisać, które gry z mojej listy aktywowałeś.
 5. Dlaczego mój post z pytaniem o region lock w grach dodawanych do CDA, w założeniu zakładający nowy temat, został przeniesiony do "Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2018"?
  Pytanie jest ogólne, dotyczy gier z kilku numerów (nie tylko 01/2018), a w miejscu gdzie się teraz znajduje, nie ma praktycznie szans na odpowiedzi.

 6. W związku z faktem, że przez ostatnie kilka miesięcy trafiło do CDA sporo gier, które już posiadam, chciałbym uzyskać informacje w następujących kwestiach: 1. Od pewnego czasu pojawia się formułka "kod można pobierać do..." ostatnio zmieniona na "kod można realizować do...". O ile się orientuję kody steam (nie wiem jak uplay) raczej nie posiadają terminu ważności - czy ograniczenie dotyczy więc realizacji na stronie kody.cdaction? 2. Czy wymienione gry dodawane do CDA posiadają region locka? - Deponia, Chaos on Deponia, Goodbye Deponia - Eurofighter Typhoon - Holy Potatoes! A Weapon Shop?! - Hostile Waters: Antaeus Rising - A New Beginning - Final Cut - Blackguards - Edna & Harvey: Harvey’s New Eyes - Resident Evil 6 3. Czy na uplay również istnieje odpowiednik region locka? Jeżeli tak, to jak wyglądają pod tym względem poniższe gry z CDA? - Prince of Persia: Piaski czasu, Prince of Persia: Dusza wojownika, Prince of Persia: Dwa trony - Assassin's Creed Chronicles: China, Assassin's Creed Chronicles: India, Assassin's Creed Chronicles: Russia - Beyond Good & Evil - The Settlers: Dziedzictwo królów 4. Tutaj w zasadzie nie mam wątpliwości, ale skoro już tworzę tego posta, zapytam również o Layers of Fear na GOG.
 7. Gdyby był Wiedźmin, to po raz pierwszy poważnie zastanawiałbym się nad niekupieniem pisma . Przecież każdy, kto choćby w minimalnym stopniu był zainteresowany tą grą, już powinien ją kupić. Podobna sytuacja była z dołączonym do, nieistniejącej już, konkurencji Painkillerem - jak można było nie mieć gry, która w dniu premiery kosztowała niespełna 20 zł?
 8. PeterG

  Przecieki do CD-Action numer 09/2009

  śluza Porty we/wy, aby wejść do statku w kosmosie korzysta się ze śluzy.
×