Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

artooD2

Rozwiązany: Blacksite Area 51 - błąd przy uruchamianiu.

Polecane posty

no ja mam to samo

na tylnej okładce od pudełka płyty #1 jest coś o SM3.0 . Szukałem i znalazłem na jakimś forum że to Simple Sharder ( nie wiem co to xD ) . To chyba z lepszych kart jakiś " programik " . Pomóżcie bardzo ładnie proszę =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SM 3.0 to Shader Model wykorzystywany jest do oprawy graficznej. Wpisz se w google Shader Model 3.0 i poczytasz o tym dużo.

Dobrze by było jakbyście podali konfigurację komputera (swojego). Z reguły ta gra nie jest aż taka nowa by potrzebować nowych modeli kart graficznych a z Simple Sharder nigdy się nie spotkałem w grach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie występuje dokładnie ten sam problem. Po włączeniu gry czarny ekran, po dłuższym oczekiwaniu - niebieski i do widzenia..

Jak u kolegi wyżej Radeon HD 4650.

Reszta parametrów mało ważna jak sądzę.

Pewnie w karcie graficznej tkwi problem.

Ktoś ma pomysł jak to rozwiązać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch jest, ale działa tylko z wersją angielską. Wydaje się więc, że gra ma problem z Radeonami, ale nie znalazłem nic o tym. Ale z tego co widzę nawet po odpaleniu ta gra dziwnie się zachowuje :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Mam Radka 4850 i po chwili wyskakuje "blue screen" z błędem. Dokładnie chodzi o coś związanego z ATI2DVAG, próbowałem 7 wersji sterowników i dalej to samo. Wymiękam, a zależało mi na tej grze :P Mam nadzieję że znajdzie się jakiś skuteczny sposób żeby to naprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Mam Radka 4850 i po chwili wyskakuje "blue screen" z błędem. Dokładnie chodzi o coś związanego z ATI2DVAG, próbowałem 7 wersji sterowników i dalej to samo. Wymiękam, a zależało mi na tej grze :P Mam nadzieję że znajdzie się jakiś skuteczny sposób żeby to naprawić.

Bedziemy szukac ale dziwnym jest, ze nigdzie wczesniej takich problemow nie zglaszano...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh myślałem, że jestem jedyny z takim problemem. Jeśli to coś da to dam swoją konfigurację PC.

Manufacturer: Gigabyte Technology Co., Ltd.

Processor: AMD Phenom II X4 940 Processor (4 CPUs), ~3.0GHz

Memory: 4096MB RAM

Hard Drive: 1 TB Total

Video Card: ATI Radeon HD 4800 Series (1GB)

I mam wrażenie, że chodzi tutaj o karty ATI Radeon (jakiś błąd mi wyskoczył związany właśnie z tym). Wcześniej było to samo czarny ekran a potem blue screen (1szy raz mi się przytrafił w życiu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc problem ten sam tyle że mam wyłączony blue screen i czarny ekran mógłby stać miesiąc gdybym nie resetował więc posiadam kartę graficzną o pseudonimie: Radeon HD 2600XT stery najnowsze więc tak to może być problem z kartą no i jeżeli wpiszemy w google hasło Blacksite Area 51 Black screen ewentualnie czarny ekran wyrzuci nam tego dużo głównie na Polskich stronach fixy tam są ale niepewne więc chciałbym poprośić o przetestowanie ich ( jestem leniwy tak wiem) i podanie tego magicznego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziemy szukac ale dziwnym jest, ze nigdzie wczesniej takich problemow nie zglaszano...

A jednak zgłaszano...

http://forums.midway.com/tech_issues/b10720/30409799/p1/?5

A także:

http://forums.midway.com/tech_issues/b10720/30359939/p1/?7

http://forums.midway.com/tech_issues/b10720/27784339/p1/?23

I w paru innych miejscach też. Do tej pory również nie znalazłem rozwiązania tego problemu, który i mnie dopadł. W powyższych tematach znalazłem jednak taką ciekawostkę:

Joel D. at Misc - Warner Brothers Customer Support posted:

Unfortunately your ATI Radeon HD4870 video card did not exist when the game was developed and tested, and is not supported by the game.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joel D. at Misc - Warner Brothers Customer Support posted:

Unfortunately your ATI Radeon HD4870 video card did not exist when the game was developed and tested, and is not supported by the game.

Moja istniała mam to samo :P brak związku :) ale to przykre ze strony producentów że nic z tym nie robią ( przejrzałem strony angielskie problem występował fix ze zmianą rozdzielczości zadziałal u mnie nie ;/)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre jest to że właśnie zostawiają taką grę i żadnych patchy ani nic. Spróbuję może jeszcze jakieś sterowniki z okresu premiery gry, może coś zadziała. A jeśli nie to i tak zostają jeszcze inne pełne wersje.

BTW. Z tego co pamiętam to CD-Action testuje gry na komputerach, które mają na pokładzie 4870-4850, nie wiem czy wtedy też tak było ale jeśli było i nic nie pisało o problemach to pewnie wystarczy wziąć stare sterowniki, przejść grę i znowu zmienić na nowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję może jeszcze jakieś sterowniki z okresu premiery gry, może coś zadziała.

Zadziała ale jakoś nie chce mi się zmieniać konfiguracji karty ( od ostatnich sterowników MW2 śmiga mi na full) tylko żeby w to zagrać więc jak ktoś chce powodzenia :)

A jeśli nie to i tak zostają jeszcze inne pełne wersje.

A takie właśnie myślenie lubię :) !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się wywala przy próbie uruchomienia. Pojawia się black screen, po chwili komunikat o błędzie ("jakiś tam moduł graficzny z jakiegoś tam powodu nie działa") a ekran blokuje się w rozdzielczości 640x400 przy 4bitowej palecie kolorów (nie można tego zmienić w zakładce ustawień ekranu), wymagany jest restart.

Mój sprzęt:

Intel Pentium Dual Core 2180 @ 3.00 GHz

4GB Ram DDR2

Asus 4770 crossflashowany do wersji TOP

Windows XP SP3

Na podstawie tego co piszą przedmówcy odnoszę wrażenie że gra "nie lubi się" z kartami Ati z rodziny 4850 (a więc w sumie i z moją), ale może to być zarówno problem driverów karty jak i wersji gry która dostała się do CDA. Na chwile obecną zostaje mi Drakensang na otarcie łez :)

Joel D. at Misc - Warner Brothers Customer Support posted:

Unfortunately your ATI Radeon HD4870 video card did not exist when the game was developed and tested, and is not supported by the game.

Czyli w zasadzie można o tej grze zapomnieć... Cóż... Dosyć spore przeoczenie ze strony CDA, skoro taka informacja (podobno) wisi na oficjalnych forach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety i mnie tyczy się, ten problem. Po kliknięciu na iknę pojawia się następujący komunikat:

C:\Games\BalckSite Area 51\Binaries\Blacksite.exe

Niemożna uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfigracja jest nie właściwa. Problem ten może rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji.

Nie mogę zrozumieć, jak można wypuszczać grę na ryne... ah to i tak bez z naczenia... A tak czekałem na tą grę.

Pozdrawiam serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...