Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

remulak

Xbox 360 czy PS3

Polecane posty

Mam dylemat, ponieważ zamierzam zakupić konsolę Microsoft Xbox 360, ale dręczą mnie myśli , że zaraz wyjdzie nowy model, albo że na PS3 wyjdą lepsze gry.(tak wiem trochę przesadzam). Planuję kupić X'a arcade i dokupić dysk twardy na allegro.na razie mam 400 zł, ale do świąt dojdzie do około 1000 jak będę miał szczęście :icon_rolleyes: Mieszkam w Zamościu i dobrze by było , aby można było kupić gdzieś w pobliżu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro.pl Nowy xbox będzie w 2012 roku a jakieś sensowne gry będą dopiero potem ok 2013 lub po prostu 4 miechy po premierze. Najlepiej kupić Premiuma, ale już na Allegro zostały ostatnie sztuki po chorych cenach a najbardziej opłaca się kupić Arcade poniżej 800zł i do tego dysk za 200.

PS. Nie kupuj okrojonej wersji elite w białym pudełku. nie ma nawet kabla hdmi ani HD Av (posiada zwykły av) i nie ma kabla internetowego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz jako takiego PCta to IMO lepsza będzie PS3. Większość gier z X0 na PC jednak wychodzi ze wzgledu na zbliżona architekturę. Jak nie masz PC to bogatszą bazę tytułów ma X0 choć to trzeba sobie samemu ocenić.

Co do samych gier to wygląda na to że PS3 zaczyna się rozpędzać a (i tu podkreślam moim zdaniem) gry na X0 dużo lepiej wyglądać już nie będą.

Chyba bardziej podoba mi się tez Xbox Live z jego gamers scorem i możliwościom kupowania za niego rożnych małych gierek. Wielki minus że nie dla Polaków... trzeba się rejestrować jako jakiś Anglik fikcyjny.

PSN za to jest darmowy. Sam mam PS3... X0 kupię jak Gears2 i dodatki do GTAIV nie wyjdą na PC :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio microsoft coś się z tymi exclusive'ami opamiętał. O gowie2 i fable2 na pc nic nie słychać. W sumie szkoda, wiem, że na tym tracił ale ja jestem za zniesieniem jakichkolwiek exów. Grajmy na czym chcemy w co chcemy.

Rzeczywiście teraz ps3 przeszedł do ofensywy i to takiej solidnej. K2, U2, Heavy Rain. Ciekawie się robi. Chyba pójdę do jakiejś wakacyjnej roboty i sobie sprawię. Na razie za dużo tytułów wychodzi (borderlands, cod, brutal legend, nowy marvel) jest w co grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to chyba zdecyduję się na Xboxa 360 tylko nie wiem jakiego. Ja nie będę oglądać na nim filmów, kupuję go dla gier, ponieważ to jest pierwotne przeznaczenie konsoli. Mam PC-a, ale już niedługo nowsze gry będą się nieźle wieszać na małych ustawieniach grafy. I się zastanawiam nad kupnem call of duty: Modern Warfare 2 na PC-a czy Xboxa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X360 miał lepszy start. jest bardziej popularny, ma większą bibliotekę gier, a co za tym idzie - prawdopodobnie będzie dłużej wspierany.

Jednak ja bym wybrał PS3: Darmowa gra przez internet, BluRay, możliwość zainstalowania Linuxa (co daje większe możliwości jako Media Center oraz możliwość przeglądania internetu). No i nie występuje RRoD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwość zainstalowania Linuxa (co daje większe możliwości jako Media Center oraz możliwość przeglądania internetu). No i nie występuje RRoD.

Linucha już nie odpalisz na PS3 Slim. Zamiast RRoD'a jest YLOD, więc prawie na jedno wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale YLOD jest bardzo rzadko... chociaż RROD również przestał tak doskwierać. Jak masz kupować Xbox'a to poczekaj na jakąś promocję z Elite (Konsola + gra), jednak ja bym polecił PS3. Głównie ze względu na coraz lepsze exclusivy (które wg. mnie zostawili konsolę Microsoftu daleko za plecami) oraz napęd BD. No i PlayStation 3 nie jest już tak drogie, 100-150 zł droższe od X0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry zaznaczam:

Nie mam ani X0, ani PS3.

Mogę za to powiedzieć, że gdybym JA miał kupować to PS3 (fat).

Czemu?

-Linux

-Dysk w każdej wersji

-DARMOWY net

-praktycznie każda klawa na USB będzie Ci działać

-Blu-Ray (Rage na X0 jest np. na dwóch płytach, bo się nie mieści,a minimalna pojemność Blu-Ray to 25GB;do tego filmy, ale to dopiero czuć przy HDReady)

-lepsze sprzętowe możliwości (budowa procesora)

-brak piractwa

-na ceneo najtańszy fat jest już za 1066zł, a przez jakiś czas była promocja i był za 999zł. Zaś na allegro już za 800zł masz PS3...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...