Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Metal Gear Solid (seria)

Polecane posty

Gość oviraptor

Na PC to może nie jest i taka wspaniała... dlaczego? Hm... nielicznę błędy w grafice (zresztą grafika na PS2 była o niebo lepsza) oraz to sterowanie... niestety fatalne sterowanie. Jednym słowem bez pada ani rusz! Ogólnie gra bardzo dobra... żeby nie powiedzieć, że kultowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście mogli wypisać mi plusy i minusy tej gry - Ci co grają lub już grali w nią - chciałbym poznać waszą opinię bo mam zamiar kupić albo Splinter Cell albo właśnie Metal Gear2. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że trafiła na PC! Teraz przynajmniej nie musimy grać tylko w Splinter Cella, chociaż ten depcze MGS po piętach! A gierka jest super, ale ma bardzo duże wymagania sprzętowe! :( Ale reszta jest po prostu wspaniała! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość | fido bezczelny |

Jedynkę przeszedłem kilka razy. Była to chyba najlepsza gra, z jaką spotkałem sięw moim krótkim życiu. Chyba nie powinno być dla Was zagadką, na jaką w najbliższym czasie grę wydam część swoich pieniędzy? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę Metal Gear Solidid 2 Substance i jest świetna!!!

Ale mam pytanko czy wiecie gdzie dostać MGS :?:

Bardzo mi na niej zalezy !!!!

Może ktoś chce sprzedać?????????

Mój adres kicowy@wp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheeh ja juz MGSa przeszedlem (10h) tylko teraz pozostaje zdobycie dodatkowych pierdulek typu stroj ninja i stealth narazie sie mecze zobaczymy co bedzie potem poruwnujac ja do splinter cella to zaduzo w splinter motywow filmowych jak np. szpagat A'la Vandame oraz przeskakiwnie na wyzsze ondygnacje A'la Jackie Chan nie ma rownierz motywu zeby trupa schowac do szafki jak przejde cella to wtedy bede porownywal do MGS. MGS jest bardziej arcade niz symulation ale podoba sie bardziej :lol: (Miejmy nadzieje ze dostaniemy do dyspozycji PC MGS3) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość masterrjedi
Heheeh ja juz MGSa przeszedlem (10h) tylko teraz pozostaje zdobycie dodatkowych pierdulek typu stroj ninja i stealth narazie sie mecze zobaczymy co bedzie potem poruwnujac ja do splinter cella to zaduzo w splinter motywow filmowych jak np. szpagat A'la Vandame oraz przeskakiwnie na wyzsze ondygnacje A'la Jackie Chan nie ma rownierz motywu zeby trupa schowac do szafki jak przejde cella to wtedy bede porownywal do MGS. MGS jest bardziej arcade niz symulation ale podoba sie bardziej :lol: (Miejmy nadzieje ze dostaniemy do dyspozycji PC MGS3) :D

też wole MGS2 niż Splintera (przeszedłem); niedługo bede miał własna oryginalną pełną wersje (w czerwcu :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marszał

Dlaczego gry takie jak Baldurs Gate 2 lub The Longest Jounery nie wychodzą tylko na DVD-kach?Bo mało ludzi ma jeszcze takie napędy(m.in. ja).Lepiej było by wydać tą gre na 3-4 płytach CD.I kto by na tym stracił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kreghman

Aber warum this is only na DVD? Denn tak malo osob posiada czytniki DVD. Wedlug mnie to jest bez sensu. Nie moge sie rozkoszowac gra tylko z tego powodu, ze zostal on wydany na innym czytniku niz CD. Zaloze sie , ze tworcy tej gry maja jakies kontakty z producentami tychze napedow. Zgroza!!! :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Batman

Bardzo żałuje MGS 2 nie jest wydane na CD. DVD sobie kupie dopiero jak będe miał nowy komp , a niestety nastąpi to dopiero po wakacjach :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ufolek

Giera mogłaby sie ukazać na kilku cd ale pomyślcie co wtedy:

Co kilka misji włóż cdnumerX ,do menu pewnie jeszcze jakaś inna płyta,

instalka minimalna by była z 3 płyt. W baldursach itp to żądało innej płyty po zakończeniu jakiejś długiej misji lub rozdziału a tu pewnie do każdego bonusa. Ja mam dvd ale i tak nie stać mnie na gierke za 149zeta,do tego nie mam pada, wiec se nie kupie.Zresztą to tylko konwersja ! To chyba pierwsza giera tylko na dvd. Raczej teraz bedzie coraz wiecej takich gierek i za jakieś 2-4 czytnik dvd może się okazać standardem.

Ps:. Podobno piraci przerobili gierce z 1dvd na 6cd -ciekawe jaka cena zbliżona do oryginału ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ufolek

Nie chodzi tylko o dooży telewizor. Większość ma mały 14-17 calowy monitor nie liczni powyżej 21cali. Do tego pad i czytnik dvd nie jest w wiekszości kompów. Dokupywanie tych rzeczy to mała zmianka pc-a w pleja 2. Są gry dla których niektórzy kupują psa2 xboxa czy coś podobnego. Tylko największe hity są przenoszone ale czasem liczne bonusy nie zniwelują wielu błędów. Mam nadzieje że thps4 na pc będzie lepiej zrobiona od MGS2:S. Dziwi mnie to że takie halo miało być tylko na pc 3,4lat temu .wyszedł xbox i teraz jest na nim od dawna a na naszym blaszaku pewnie za pół roku wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kalmar

Ja was ludzie nie rozumiem. Dobry napęd DVD można kupić już za 200 zł, sam mam DVD już od 3 lat. A MGS to coś więcej niż gra, to coś co się nie da opisać słowami, w to trzeba po prostu zagrać. Pierwsza część to prawdopodobnie najlepsza gra w jaką w życiu grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fargasse

Metal Gear Solid 2 - gra genialna pod każdym względem według mojej opinii. W pierwszą zagrywam się do tej pory czasem przechodząc sobie wybrane misje.

Nagle dowiaduję się, że MGS Substance wychodzi na PC. Hulaj duszo- ale co tylko na DVD.

A juz zaczynałem zbierać hajs - a teraz najpierw musze sobie kupic napęd DVD - no ale dla tej gry warto.

Rozważałem nawet dla niej kupno PS 2 - czytnik DVD wyjdzie taniej.

Za jakiś miesięc się zagram w nią na śmierć!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paya

AAAAAA, to sterowanie, AAAAAAAAAA napęd DVD, AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA te wymagania, AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, moje serce, nie wytrzymam tego! Taka zajefajna gra, a tak okaleczona przez konwersję, AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

PS.[dr. Devil]-Niejaki Piotr W. w półświatku przestępczym znzyjako "paya" zmarł dzisiaj w Szpitalu _____________ w Krakowie, z powodu zawału serca. :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...