Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qualtin

Jaki Antywirus?

Polecane posty

Witajcie :)

Tak jak mówi nazwa tematu chciał bym znaleźć sobie nowy program antywirusowy.Dotąd korzystałem z Avira Free AntyVirus,ale wyskakujące reklamy zaczynają mnie powoli denerwować więc postanowiłem zainstalować sobie coś nowego,ale niestety nie znam się na tym temacie i postanowiłem zgłosić się do was :)

Ps.Do czego jest FireWall i jaki możecie mi polecić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avasta to sobie możesz wsadzić w oko.Dobrym wyborem będzie ESET IS lub Kaspersky IS.Ja obecnie korzystam z TrusPort Internet Security, a gdy wygaśnie mi licencja, przerzucę się na Nortona 360 (antywiry z PC Format)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowe:

- Microsoft Security Essentials

- Avira AntiVir Personal

Płatne:

- BitDefender

- Kaspersky

Firewall:

W windows 7 firewall windowsowy jest ok, w XP comodo. W win7 comodo też możesz zainstalować.

Miej zainstalowany tylko jeden program antywirusy i jeden firewall.

Firewall służy do filtrowania połączeń przychodzących do komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avasta to sobie możesz wsadzić w oko.Dobrym wyborem będzie ESET IS lub Kaspersky IS.Ja obecnie korzystam z TrusPort Internet Security, a gdy wygaśnie mi licencja, przerzucę się na Nortona 360 (antywiry z PC Format)

W oko to możesz sobie wsadzić taki post. Może rozwiniesz czemu avast jest taki kiepski?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grumpy - Avast jest de facto dziurawą atrapą antywirusa. Gryzie się z większością programów/gier, często zdarzają mu się fałszywe alarmy i przepuszcza sporo syfu.

Prywatnie korzystałam z Aviry, AVG Free i Norton 360. Avirze też zdarzają się "false positive" i spamuje reklamami, AVG potrafi przymulić, a Norton... Tu jakoś nie mogę narzekać, choć wciąż podchodzę doń jak pies do jeża. Niby nowsze wersje przestały mulić, ale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby autor przypadkiem nie zainstalował darmowego antywira Comodo.Potrafi on nieźle zamulić komputer

Bez przesady. W stanie "spoczynku" 5 - 7 MB. Przy dość starym netbooku cały pakiet CIS śmiga porządnie. Komputer stacjonarny nie będzie miał z nim żadnego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...