Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

47

Rozwiązany: Chrome, Opera - youtube

Polecane posty

Od wczoraj na Chromie i Operze filmy na YT itp. zatrzymują się w jedenastej sekundzie. Buforowanie leci dalej. Jak kliknę na przykład na 13. sekundę, to film leci dalej, ale po 11 sekundach znowu się zatrzymuje.

Czyściłem cache itd., ale zdaje się, że nic nie pomaga... Jakieś pomysły? Używam windowsa xp sp3 (professional)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Chrome, Opera, jak i flash player - najnowsze wersje. :) FP aktualizowałem dzisiaj, a problem pojawił się wczoraj, więc nie jest to chyba jego wina. Jakbyście mieli jakieś inne pomysły, to śmiało.

Mam nadzieję, że problem samoistnie minie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na operze portable masz to samo??

Miałem tak ze buforowało mi na yt 1 sekunde, odtwarzalo i buforowalo nastepna. Wywalilem przegladarki i zreinstalowalem jave i flash player, pomoglo wylaczenie html 5 moze tez to masz :http://www.youtube.com/html5?hl=pl

a jak nie to moze miejsca braklo? albo pamiec podreczna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIc z tych rzeczy. Przed chwilą myślałem, że to COMODO, bo strasznie dużo pamięci zżerał podczas oglądania filmów, ale to jednak nie to. Odinstalowałem tego antywira i firewalla w jednym, i nic. confused_prosty.gif Może coś z dyskiem twardym?

EDIT: Na tym całym opera portable też tak mam. Html5 miałem wyłączony. Przy włączonym jest jeszcze gorzej. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...