Skocz do zawartości

Rap z USA


Tony_Starks

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Altair1404

Zmienię temat, pochwalę się, a co? :D Jak zapowiadałem, tak zrobiłem. Mój nowy nabytek. Niecałe 20 zł, wszystkie możliwe bonus tracki. Jestem zadowolony, bo to kawał świetnego rapu.

IMG_0675.jpg

I tym samym mam już debiut Game'a i 50 Centa. :D

EDIT. Myślałem na początku, że faktycznie DominikBanys sądzi tak jak mówi, nawet odpisałem, ale po zapodaniu linku do Eldo freestyle stwierdziłem, że to nie może być prawda. :P

A tak swoją drogą, co sądzicie o

Wiem, że płyta Khaleda wyszła już dość dawno, ale tak teraz wkręcił mi się ten track i chciałbym się dowiedzieć, co wy, szanowni bywalcy tego tematu myślicie o tej współpracy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w EMPiKu i po 19,99zł widziałem "Tha Blue Carpet Treatment" Snoopa, "Get Rich or Die Tryin'" i "The Massacre" 50 Centa. Skuszę się chyba tylko na tą pierwszą pozycję, ale pierwszy album od Pół Rubla też kusi i miałbym okazję się do niego w końcu przekonać. Jutro jak wrócę i przesłucham to podzielę się wrażeniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, płyta przesłuchana. Muszę przyznać, że album prezentuje naprawdę nierówny poziom, bo jest tam kilka kawałków, które można słuchac w kółko, a także takie, gdzie musiałem się powstrzmywać od zmiany na następny numer. Jednak w ostatecznym rozrachunku tych dobrych utworów jest więcej, a co za tym album będący miejscami "powrotem do korzeni" można uznać za dobrą robotę. Jeśli u kogoś w mieście jest też po 19,99zł to brać bez zastanowienia.

EDIT. Przesłuchałem jeszcze jeden raz i zmieniłem zdanie. Album jest bardzo dobry, a tym razem tylko 1, czy 2 kawałki mi nie podeszły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 sierpnia pojawi się nowy album Wiza zatytułowany "O.N.I.F.C.". Dziś pojawił się singiel promujący to wydawnictwo (w jakości studyjnej). Do współpracy Stargate i Wiza jestem zawsze przychylnie nastawiony, więc nie ukrywam, że czekałem na nowy wspólny track. Oto kawałek

. I mimo, że od razu pojawiły się opinie, że to nie aż tak dobre jak Black & Yellow ( i z tym się zgodzę) to mi się mega podoba. Refren elegancki, zwrotki trochę gorsze, ale całościowo owy utwór podsyca moje oczekiwanie na płytę. Niech Wiz dalej nagrywa w stylu Rolling Papers i będzie naprawdę dobry materiał ( i masa hejtów, że to słabe, popowe zawodzenie jest).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiz nie zawiedzie.

Tymczasem Nas rozpędza się z "Life Is Good".

Klip do "The Don"

i nowy kawałek "Daughters"

http://www.hiphopdx.com/index/singles/id.2...ters-prod-no-id

Ten pierwszy jest dość dziwny, sam nie wiem co o nim myśleć, na początku odrzuciłem ten dziwaczny podkład, teraz z kolei po którymś tam przesłuchaniu... coś może z tego być.

"Córki" to za to świetny track.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Tech N9ne powiedział coś cieakwego. Mianowicie, na jego następnym albumie mają się pojawić produkcje od Kanyego West i Dr. Dre. Ciekawe, czyżby powtórka z mainstreamowego i genialnego All 6's and 7's? :D

Wcześniej kiedyś informował o współpracy z DMXem, też fajnie. Słyszało się też o kolejnym remixie Strange Clouds, B.o.Ba z udziałem N9ny.

A tak z innej beczki - nowy singiel Rzeźników: My Life. Tym razem juz z udziałem Royce'a. Coś zrobione bardziej pod radio. Spoko track nawet.

No i jeszcze coś od Rzeźni.

do Hammer Dance. Jaram się tym trackiem, tylko szkoda, że Nickel nie ma zwrotki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hiphopdx.com/index/news/id.1954...slams-daughters

Tej pani "Daughters" się nie podoba, hehe.

W Hammer Dance też mi brakowało zwroty od Rojsa.

Co do Techa - może być ciekawie.

P.S

Ostatnio mi się przypomniał NFS: Uderground 2, a razem z nim:

Zawsze mnie jarał ten track, potrafiłem specjalnie siedzieć w menu i słuchać. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili moja kolekcja liczy 32 płyty w tym 8 z Ameryki ("Doggumentary", "The documentary", "The Eminem Show", "Get rich or die tryin' ", "Reasonable dubt", "Vol.2... Hard knock life", "2001" i składanka Run DMC), a reszta to polskie płyty :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie liczyłem swojej kolekcji, ale zdradzę, że w ankiecie na ilość płyt zaznaczyłem tę opcję z 500. Ostatnio trochę zwolniłem więc pi razy oko 520-525.

W każdym razie najnowszy nabytek:

61-xhSvnF8L._SL500_AA300_.jpg

na pewno kupię B.o.B- Strange Clouds.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcja nie jest duża. Wklejałem tu dość regularnie małe update'y, więc jak się komuś chce poszukać to się zapozna z moimi płytami. Teraz w planach B.o.B naturalnie, MBDTF w wersji Deluxe i Brand Nubian: Foundation ( jak ktoś chce sprzedać w rozsądnej cenie to kupie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Taaa, i napis w 6-tej sekundzie 'This movie is fake' i kadr w 23-ciej sekundzie pochodzący z intra starego filmu z Nasem i DMX'em, pod tytułem Belly -.-. Szuakmy więcej dowodów? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba buba buba buba. Chociaż tego się właśnie obawiałem, odkąd dowiedziałem się kilka lat temu, że zmaga się z nowotworem. To jednak podstępna i zdradliwa cholera i zawsze trzeba się z tym liczyć. Wielka strata dla muzyki, jedna z legend odeszła... To może mieć też swoje pozytywne strony (chociaż głupio o tym mówić), bo ktoś może się zainteresować tym żydowskim graniem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fenomenalny utwór który nawet dziś da się słuchać.

Płyty BB w ogóle się nie starzeją, nawet te z lat 80tych, mają więc sporą przewagę nad równoległymi rapowymi wydawnictwami, które dziś z racji swojej surowości mogą być bardzo ciężkie do przebrnięcia.

Ogólnie- nie znasz Beastie Boys, nie powinieneś się nazywać fanem rapu z USA, wracaj do Ostrego i Tedego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...