Skocz do zawartości

Siedziba Deregulacji

  • wpisy
    119
  • komentarzy
    672
  • wyświetleń
    148390

Koniec gry #33 - The Binding of Isaac

SerwusX

691 wyświetleń

maxresdefault-2.jpg

The Binding of Isaac

Czas rozpoczęcia: 11 listopada 2016 r.

Czas ukończenia: 11 listopada 2016 r.

Czas gry: 0 dni.

Ile to godzin w grze: ok. 0,5h, ale łączny czas gry wyniósł ok. 7h.

Liczba osiągnięć w momencie ukończenia gry: 11/99.

Link do osiągnięć: CLICK

 

Jak na mój gust trochę dużo (za dużo) czasu zajęło mi ukończenie tej gry. Generalnie posiadam ją już od kilku lat, ale jakoś nigdy nie miałem parcia, żeby ją przejść, okazyjnie instalowałem, grałem raz czy dwa i wywalałem z dysku. Tym razem się udało i mimo, iż nie było to planowane przejście gry, to warte jest odnotowania (jak każde z resztą :)).

Pojęcia nie mam jakie mógłbym tutaj podać statystyki. Niektóre z przedmiotów, jakie posiadałem (nie naraz): buty mamy, zgniła głowa Boba, teleport, Mr. Boom, cytrynowe nieszczęście, magiczny muchomor, na zawsze sam, dolar, siarka, brat Bobby, kilka kart tarota (m. in. teleport do sklepu), 2 pigułki i parę innych, o których pewnie zapomniałem.

isaac1_zpsjtvgvvkl.png

isaac3_zpstrc5yctv.png

isaac2_zpsyirbx5ni.png~original

EDIT: Dzisiaj, tj. 15.01.2017 odblokowałem osiągnięcie "Judas's Fez - Complete the full game", więc chyba można uznać, że tym razem gra została ukończona. Oczywiście można grę "wymaksować", przejść 10 razy oraz na hardmodzie, ale tak czy siak gra została ukończona. Czy wszyscy malkontenci są teraz zadowoleni? 4 komentarze


Rekomendowane komentarze

Dnia 16.11.2016 o 23:16, Mordoku napisał:

SerwusX, nie wiesz o tym, że pierwsze przejście gry nie jest jej końcem? Nie odblokowałeś większości przedmiotów i dalszych pomieszczeń.

Wiem o tym, ale w przypadku gier, które trzeba przejść n razy żeby zdobyć/zobaczyć wszystko przyjąłem, że jednokrotne przejście uznaję za jej ukończenie  - por. wymaksowanie, patrz: 

 

Edytowano przez SerwusX

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Tylko w tej grze po zabiciu mamy to nie jest jednokrotne przejście, bo jest jeszcze sporo innych plansz dalej. Skoro nie chcesz gry maxować, to wg mnie ew. przejście to min. zabicie serca matki (ale i tak potem jest jeszcze szatan lub isaac i na końcu ???). Jak zabiłeś mamę, to można to porównać do skończenia samouczka.

Edytowano przez sergeron

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

EDIT: Dzisiaj, tj. 15.01.2017 odblokowałem osiągnięcie "Judas's Fez - Complete the full game", więc chyba można uznać, że tym razem gra została ukończona. Oczywiście można grę "wymaksować", przejść 10 razy oraz na hardmodzie, ale tak czy siak gra została ukończona. Czy wszyscy malkontenci są teraz zadowoleni?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×