Jump to content

Wysypisko

  • entries
    257
  • comments
    146
  • views
    63,103

Star Wars. Statek Przemytnika. Książka z modelem do złożenia


Artius

1,019 views

  Co jakiś czas ludzi ogarnia szał na temat danej serii, zazwyczaj jednak moda na dany cykl przychodzi i odchodzi, zastąpiona czymś nowym i lepszym. Są jednak takie dzieła, które wydają się nie odczuwać upływającego czasu i które tak samo bawią i poruszają kolejne pokolenia. Do takich dzieł niewątpliwie zaliczymy Gwiezdne Wojny. Kto z nas nie oglądał po kilka razy kolejnych części sagi z czystą przyjemnością? Obecnie, za sprawą najnowszego filmu ponownie można było odczuć niezwykłość tego uniwersum i jak to bywa filmowi towarzyszyło sporo książek i gadżetów. Pragnę wam przedstawić pozycję będącą połączeniem i jednego i drugiego, skierowaną do dzieci książeczkę "Star Wars. Statek Przemytnika. Książka z modelem do złożenia".

 

SW%2B1.jpg

   Książkę można podzielić na trzy części. Model Sokoła Milenium, instrukcję niezbędną do jego złożenia i książeczkę pełną gier, zabawa i łamigłówek powiązanych z uniwersum Gwiezdnych Wojen. W książeczce znajdziemy między innymi: łamigłówki, krzyżówki, quizy, gry i zabawy.

 

SW%2B3.jpg

 

    Złożenie modelu nie jest zbyt trudne, ani czasochłonne. Nie ma się jednak co temu dziwić w końcu jest to pozycja przeznaczona dla dzieci. Ukończenie Sokoła Milenium nie przyniesie więc nikomu żadnych kłopotów i zabawa zamknie się maksymalnie w przedziale 15-20 minut. Jedyne komplikacje mogą pojawić się przy samej podstawce, bo choć ta składa się z niewielkiej liczby, dość dużych elementów to lubią się one rozczepiać. Jedynym wyjściem jest szybkie i sprawne nałożenie na podstawkę modelu statku, który utrzyma ją w całości. Jak widać na zdjęciach, całość po złożeniu prezentuje się naprawdę ładnie. Nie jestem jedynie pewna, czy model powinien być przechylony, ale możliwe, że zdarzyło się iż zabawka po prostu mnie przerosła i popełniłam jakiś błąd przy jej składaniu.

 

SW%2B5.jpg

 

    Należy jednak zaznaczyć, że instrukcja została napisana w sposób prosty i przejrzysty, obrazując krok po kroku kolejne etapy składania. Dziecko nawet bez pomocy dorosłego z jej pomocą poradzi sobie ze złożeniem modelu. Jedyne kłopoty mogą się pojawić przy samym składaniu, choć jak wspominałam nie jest to trudne.
 
Dalsza część recenzji dostępna jest na blogu zewnętrznym.

2 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...