Jump to content
Sign in to follow this  
  • entries
    4
  • comments
    31
  • views
    3,973

Blog blogiem, ale Święta świętami

Sign in to follow this  
komornik18

376 views

Mamy Nowy Rok!

Mam nadzieję że jako jeden z niewielu, a w najlepszym przypadku jedyny z was, spędziłem sylwestra niby sam (patrząc z perspektywy znajomych), ale jednak w doborowym towarzystwie... wbrew pozorom nie było to takie złe, jak może się wydawać.

No bo kto by nie chciał, po roku nieziemskiego nawału nauki i projektów (jaki piąty semestr studiów przyniósł) oraz użerania się ze zgrają znajomych i współlokatorów, którzy w myśl zasady "mądry głupszemu ustępuje", namawiają do picia wysoko procentowych napojów dopóty, dopóki się nie zgodzisz, odpocząć od świata na przynajmniej kilka chwil? Wspaniałe uczucie... Zwłaszcza w taki dzień, jak dziś (i w sumie wczoraj, ale sylwester jak dla mnie składa się na dwa dni).

I przez odpocząć nie mam tu na myśli zatopić się we wspaniałych widokach Kyratu z Far Cry'a, czy w XVIII. wiecznym Paryżu z Assasins Creed Unity. W żadnym wypadku. Mam na myśli spędzenie tego czasu z osobami, których najbardziej w swoim życiu powinniśmy cenić - rodzicami. Można się śmiać, że spędza się sylwestra z TVN czy Polsatem... Ale jeśli mógłbym spędzić ten czas ponownie, robiąc to, na co tylko miałbym ochotę, nie zamieniłbym go na nic innego... nawet siedzenie przed głupim telewizorem, z rodzicami, jest cenniejsze, niż każda chwila tej nocy, jaką mógłbym sobie wyobrazić. Gdy tylko pomyślę sobie, że jeszcze dwa lata temu te słowa nie przeszłyby mi przez gardło... W każdym bądź razie...

...wszystkim którzy to czytają życzę, aby możliwie jak najwięcej czasu poświęcali tym, których kochają, zwłaszcza rodzicom. Ponadto życzę również szczęścia w Nowym Roku, pomyślności i zdrowia oraz zniesienia abonamentu do WoWa, i wszystkiego co najlepsze w obecnym już, 2015. roku!

Sign in to follow this  


2 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...