Jump to content
 • entries
  110
 • comments
  2,604
 • views
  51,761

18 Comments


Recommended Comments

Ech, napisałem długi i buldupkujący komentarz, ale go wcieło, tak jak dane.

Żeruje na głupocie tych swoich widzów, kreuje siebie na takiego "czytam wszystkie Wasze komentarze, na niektóre odpowiadam, patrzcie jak Was kocham", mówi do swoich subskrybentów "ekipo", coby ZMNIEJSZYĆ DYSTANS, jezuu... Jeszcze ten filmik również żerujący na sławie DrzejDrzejDrzokera, założył kapelutek, pokręcił kamerą, pouśmiechał się do słońca i już kurde, zapowiedź LP z Minecrafta :cheesy:. Tyle razy podkreśla, że rzucił studia i palenie dla EKIPY, a teraz musi żebrać o pieniądze. Crowdfunding chyba nie od tego jest. Żenada dla mnie.

Dobijemy muj komentasz do 600 plusuw??!

 • Upvote 7
Link to comment

@Aronek

Właśnie mnie denerwuje coś takiego. Wypowiada się o Pokerze, a może ten się zadłużył u Rosyjskiej mafii i teraz nie ma jak tego spłacić, to wyjechał do Brazylii, gdzie stać ich na stadiony, ale nie na utrzymanie kafejki internetowej. Koleś ma te wszystkie IPady, MPczwórki (jak to ludzie pisali w komentarzach), samochód (a to nie jest jednorazowy wydatek, bo takie coś trzeba utrzymać). Aparat na zęby bez ubezpieczenia (Które obowiązuje do bodaj 13 roku życia. Nie wiem, czy są jeszcze jakieś) to również niemały wydatek. Ktoś może mi teraz zarzucić, że mu wypominam i dlaczego miałby nie mieć tego auta/iphona/aparatu, no ale jak koleś robi taki filmik, to musi się liczyć z zarówno negatywną, jak i pozytywną opinią (mówiąc coś złego automatycznie tracimy członkostwo w EKIPIE). 2000 dolarów za komputer, lol. I jeszcze te nagrody. Jak dam mu 200$+ to przyjedzie do mnie i nakręci Vloga. Medialna dziwka.

 • Upvote 2
Link to comment

W tym drugim filmie mnie zbił z krzesła! "Nie ważne, czy macie 8, 10, 14 lat". Idealnie!

HAH, on sugeruje, że JJJ poszedł na łatwizne kręcąc minecrafta. Przecież on był jednym z debiutantów minecrafta na polskim YT, więc minecraft wtedy był jak jakaś szitowa budżetówka, której nikt nie chce oglądać. Ma fajny komentarz, więc ma 200 pare K widzów.

Link to comment

Powiedzcie mi chłopaki, w dużym skrócie o co w tych filmikach chodzi, bo nie zniosę dłużej niż 10 sekund vlogerskich bananowców.

Dobra, zniosłem.

23829146.jpg

polski jutub, to ostateczne ścierwo świata, dno internetu i wychodek szatana, o!

Link to comment

Parę komentarzy (bo Scheis odblokował film):

SAME [beeep] SĄ NA POLSKIM YT JA LUBIE KAMILA? I ROZUMIEM JEGO PROŚBĘ A NEGATYW TO SKOŃCZONA C**A I TEGO NIE ROZUMIE HEJTOWAĆ TRZEBA JEGO FILMY ITP.
Oglądacie gościa , lubicie co ogląda , ale jak coś mu się zwali ze sprzętem to nawet 5 , 10 złt pożałujecie? Tak? naprawdę te hejty pokazują , że straszne w was są pijawy.
Ten negatyw i jego koledzy to po prostu banda zjebów. Zrobili aferę tak naprawdę z niczego. Mówią, że naciągasz, oszukujesz, kłamiesz i wyłudzasz, co jest kompletną bzdurą. Poprosiłeś o pomoc, i nie ma w tym nic złego. Ale niestety, na youtube siedzą sami nastolatkowie, więc czego się spodziewać.. Kamil, oglądam cie od ponad 3 lat, i nie daj sobie psuć opinii przez jakichś "PRAWDZIWYCH YOUTUBERÓW". Oni? są zerami. To ty to wszystko zacząłeś.

trollface.gif

Link to comment
Teraz właśnie okaże się, kto jest prawdziwym fanem Kamila, a kto jest tylko dla "beki". Wspomóżmy Kamila! Nie raz chyba każdemu z nas pomógł, rozbawił i zadziwił. Szkoda by było, by ktoś taki jak Kamil skończył swoją karierę przez zepsuty komputer, pomóżmy mu. Każdy z nas miał słaby okres w życiu i nie jeden będzie jeszcze miał taki. Pokażmy, że prawdziwi fani byli, są i będą ! Pokażmy że jest nas więcej od? pustych subskrypcji i fanów! Pozdrawiam Cię Kamil! Łapkujcie, chce by to każdy zobaczył!

Członkostwo w ekipie za dolary.

Link to comment

Wpadłem na jego kanał i zobaczyłem ostatni filmik, gdzie ,,wyżala się na głupków, którzy się z niego naśmiewają" i już mi się odechciało. Jeszcze nazywa się najszczerszym polskim ,,twórcą" na YT xD No ludzie w głowie mu się poprzewracało. Heh... co ta niby ,,sława" czyni z ludzi.

Link to comment

To wszystko przez Notcha, Minecrafta i Rocka. :P

Szczerze mówiąc tego Kamila nie bardzo kojarzę, wcześniej myślałem, że chodzi o Steinbacha, ale to jednak ktoś inny. Ten filmik z prośbą o zbiórkę kasy jest taki... słodko-kwaśny. Dowiedziałem się, że jest gość, który robił coś dla innych, a teraz sam potrzebuje pomocy - ok, w porządku. Kilka spalonych komponentów - spoko, o ile nie potrzebuje tylko na nie, to wymieni całego kompa za jakieś 3-4k zł max, a tu... koleś sypnął kwotą i sprzętem z innej galaktyki. Potem z kolei tłumaczył się, że to tylko kwota rzucona ot tak, a ile się uzbiera, to tyle będzie. Niestety jednak wszystko, co słyszę w tym filmiku zaprzecza postaci kulturalnego, młodego człowieka, jakim był w video na indiegogo. Tutaj jawi się zacietrzewiony koleś, mesjasz polskiego YT i "jedyny szczery youtuber". Ok, niech mu będzie. Jeśli faktycznie uzbiera sporą sumkę, to tym lepiej dla niego - przynajmniej dowiedzie to, że zdołał czymś zbudować wokół siebie "Ekipę", a nie tylko zaistnieć jako chwilowy bohater gimbusiarni, która dziś wielbi, a jutro puka w okno z widłami i pochodniami.

Sprawdziłem te jego poradniki. Nie znalazłem nic nadzwyczajnego - ot, w większości truizmy, które mogłaby nagrać większość użytkowników komputerów z dłuższym stażem. Uznanie za to, że zgromadził ich sporo w jednym miejscu.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...