Jump to content
  • entries
    67
  • comments
    170
  • views
    45,820

Pro Evolution Soccer 2012 Demo - Wrażenia


melon1992

852 views

Z obawą i niepewnością podszedłem do przetestowania dema Pro Evolution Soccer 2012. Po zeszłorocznej edycji nieukrywam - większość czasu spędziłem przy FIFA 2011, ponieważ sprawiała mi więcej przyjemności i nie trzeba było zbytnio męczyć się nad swoimi poczynaniami na boisku. PES'11 wymagał bardzo precyzyjnych ruchów i cierpliwości, a to zraziło większość graczy.

Zaraz ktoś może powiedzieć, że PES'11 był kompletną porażką, ale ile ludzi tyle opinii. Osobiście nie mogę tego powiedzieć, bo też sporo meczów rozegrałem dając szansę temu tytułowi na wywarciu lepszego wrażenia.

Wracając jednak do tegorocznej edycji, demo prezentuje sie naprawdę dobrze. Zdecydowanie lepiej, niż edycja 2011. Lepsze panowanie nad piłką, kontrola piłkarzy.

e9wv9g_th.jpg wv51ed_th.jpg

Pojawia sie jednak problem dla niedzielnych graczy, gdyż w przypadku formacji obronnej trzeba idealnie trafić w moment, aby odebrać piłkę. Zwykłe ciśnięcie guzika z nadzieją na odbiór jest daremne. Z jednej strony jest to zaleta, gdyż wymaga od gracza skupienia i refleksu, a także wyczucia czasu.

Osobiście nie podoba mi się rozmazanie obrazu. Jest oczywiście o niebo lepiej niż w PES'11, więc po kilku meczach da się przyzwyczaić. Zwłaszcza, że w powtórkach i zbliżeniach obraz jest znacznie wyraźniejszy.

qq3lsl_th.jpg t7fl21_th.jpg

Cieszą mnie wszystkie wprowadzone zmiany, teraz czekam na pozycję od EA, aby porównać na co w tym roku pójdą pieniążki.

im.130.185G0.1.pro-evolution-soccer-2012-boxart_4b8n.jpg

Co użytkownicy FA sądzą o demie PES'12? Wrażenia, opinie, oceny? Komentarze mile widziane!

1 Comment


Recommended Comments

Będzie jeszcze jedno demo nowego PESa, tym razem dokładnie odzwierciedlające to, co zobaczymy w pełnej wersji. Dlatego wstrzymam się z oceną, co nie oznacza, że grało mi się źle. Wiele wskazuje na to, że kolejny sezon spędzę przy produkcji Konami.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...