Jump to content
  • entries
    32
  • comments
    323
  • views
    32,267

Przemyślenia i biust :D


SKRZYP3X

671 views

 Share

Grasz w nową część swojej ulubionej serii RPG. Dostajesz questa od starszego wioski polegającego na zebraniu ziół i przyniesieniu ich miejscowej zielarce. Zgadzasz się i 10 minut chasasz po łace zbierając ustalone wcześniej zioła. Znacznik pokazuję ci droge do zielarki, idziesz po drodze zastanawiając się nad wiekiem zielarki. Naraszcie przybywasz na miejsce, wchodzisz a tam... stara, siwa baba o odpychającej urodzie za to z piersiami sięgającymi pasa. Krótko zastanawiasz się jak twórcy mogli zrobić to twojej ulubionej serii. POtem poprostu wyłączasz grę rzucając k**** i ch***** na twórców i samą grę.

Wstęp to na szczęscie tylko wymysł mojej chorej wyobrażni.Na razie to fikcja lecz za kilka lat może stać się to normą. Biust w grach jest co raz większy, nie wiem czym twórcy kierują się przy projektowaniu modeli postaci ale napewno to nie realistyczne wymiary kobiet. Biusty kobiet wyglądaja jak wielkie balony wypełnione galeretką. Potężnie falują pod wpływem nawet najmniejszego ruchu.Czy tojet realne, czy wszystkie kobiety mają rozmiar F? Otóż nie zwykle są to rozmiary od D w dół, a nie ogromne biusty.

Osobiście wolę normalne rozmiary piersi jak i w realu, jak i w grach. Złość mie bierze ja widzę te wszystkie bohaterki z napompowanym biustem. Przeglądam strony a tam reklama gry MMORPG. I czym wydawca reklamuję gre? Mangową laską z ogromnym biustem napinającym po granicę wytrzymałości cienki materiał bluzki.

Apeluję więc do twórców gier: Umieszczajcie w swych dziełach bohaterki z naturalnym biustem a napompowanymi balonami. Małe jest piękne.

 Share

9 Comments


Recommended Comments

Twórcy gier robią tak od lat, wniosek jest zatem prosty - podoba się to zdecydowanej większości. Było tak, jest, i będzie, świata się nie zmieni. Ale to miłe, że komukolwiek to przeszkadza.

Link to comment
A ja głupi myślałem że zobacze tu biust.

Ale tekst jest good, popieram podsumowanie. Małe jest piękne! Dawać normalne rozmiary biustów w grach!

Nie martw się, jeszcze wrócę do tego tematu a wtedy będą biusty i to dużo.

Link to comment

elika.jpg

Oto jeden z niewielu ''małych" wyjątków w grach, ale to prawda jednak twórcy czasem trochę przesadzają z rozmiarami cycków. Pamiętam że gdy grałem w Hitman Blood Money KAŻDA kobieta w grze mała biust dzięki któremu w dekolcie mogłaby schować 2 pistolety i mały karabin maszynowy... przerażające!

Link to comment

Ej no Yuri Sakazaki ma normalny biuścik :D tylko trzeba użyć speciala(nie w każdej z nią grze tak można zrobić) i wten ukarze nam skryte wnętrze

No i jeszcze w miare normalne ma ten :P Jedwabna Lisica z Jade Empire.

Link to comment

@krzyhu

Obejrzyj sobie trailer, do którego podałem linka. Jeśli ciebie nie odpychają pokazane w nim cycki, to to jest dopiero niezbyt normalne. ;)

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...