Jump to content
  • entries
    36
  • comments
    123
  • views
    73,147

Zero no Tsukaima - Okiem Idioty (czy tam Demola)


Demol

959 views

 Share

Co ja tu robię? //NoNamePL Spam?

Demola z dużej idioto //Cyrec

Tak btw. to Okiem Debila, Okiem Idioty, Okiem Eksperta i Okiem Czegokolwiek jest niezastrzeżonym znakiem firmy Cyrec?

No tak. Od razu powiadam wam, iż NIE jest to wpis stworzony przez Cyreca, lecz przeze mnie (jego karalucha, Demola. Ale nie mówcie mu, że to ja Dobra).

ZERO NO TSUKAIMA

Jest to anime, które opowiada o losach głównych bohaterów: Jezu! Nigdy nie widziałem anime które opowiada o losach GŁÓWNYCH BOHATERÓW //Cyrec

Louise Valliere

zero_no_tsukaima_princess_no_rondo.png

16-letniej uczennicy drugiej klasy Akademii Magii w Tristein. Nie jest ona zbyt dobra w czarowaniu, no, chyba, że potrzebujecie specjalisty od zadań specjalnych (czytaj sapera), ponieważ jest ona świetna tylko w jednym - w wysadzaniu wszystkiego dowolnym czarem. Jej historię poznajemy, w chwili, w której musi przystąpić do obowiązkowego dla drugoklasistów rytuału przyzwania chowańców, kiedy to każdy uczeń musi przyzwać sobie towarzysza do końca życia kiedy to przyzwała Saita. Cholernie niekonkretnie piszesz, jakby nie widział pierwszych pięciu minut to bym nie wiedział.

WARNING - JEST DESKĄ.

Saita Hiragi

[Yousei-raws]%20Zero%20no%20Tsukaima%20~

Chłopca z naszego świata, wciągniętego do krainy, w której rozgrywa się akcja, przez wielki, niewidzialny dla innych portal (nie, nie, nie było tam nikogo z portal gunem). Louise przyzywa go jako chowańca, przez co musi on jej służyć (nie, nie tak, jak myślisz. Te filmy tak ci w mózgu się zakorzeniły??). Ona nim pomiata. To jasne. Przecież to kobieta?!

Oraz tych rzeczy, których nie robią

zpjb.jpg

Z racji, iż jest to anime ecchi (anime z podtekstami seksualnymi, ale bez golizny), nie obyło się bez takich fragmentów:

rbpg.jpgjxvt.jpg

Ja chcę do tego świata :x Mnie też przywołajcie!

WTH?

jirm.jpg

Marzenie dla Pedobeara

Dla pedobeara za stara...

To musi boleć, ale chyba mu się należy...

isrt.jpg

Koleżanko, a ty nie prosiłaś o coś podobnego kilka odcinków wcześniej?dzkp.jpg

Lesbijki...

Nakładaj te spodnie z powrotem i to już, zboczuchu!

joiw.jpg

Od razu widać, że anime jest dla dzieci, prawda??? Grupa docelowa to gimbusy Są cycki, jest piąteczka!

W anime większość walk, to... Coś jakby monologi, ale w bitwie, czyli jedna osoba bije, a druga wrzeszczy np.: "AAaa Louise, nie bij mnie, mogę to wytłumaczyć...!" (ona go bije pejczem. Ale widzieliście pewnie skriny, to wiecie, za co...).

Bohater, Saito, potrafi obsługiwać każdą broń, jakiej dotknie. Dowodem tego, że potrafi się posłużyć jakąś bronią, jest świecąca runa na lewej ręce (raz dotkął Louise i zaświeciła... Louise, ty naprawdę masz na imię Bronia!?).

Ciekawe co się dzieje jak się łapie za... ekhm... Stopę?

Coś innego, co wiemy na temat Saita, to to, że lubi baloniki. Poza tym, kieruje się zasadą "Im większe, tym lepsze" Te promocje Prince Polo z dodatkową połową batonika rzeczywiście są dobre . Niestety, Louise wyznaje zasadę "Dobra deska nie jest zła" O, to tak jak Homura :X , ale Saito potrafi sobie znaleźć jeszcze bardziej płaskiego osobnika płci żeńskiej (dobrze, że płaski "osobnik płci żeńskiej", a nie obdarzony przez naturę tam-gdzie-nie-trzeba (czyt. biust) "osobnik płci męskiej", bo takowy istnieje, i nawet Saito wpadł mu w oko).

Jak dla mnie, warto poświęcić kilka(naście?) godzin, aby obejrzeć sobie jeden odcinek/serię/wszystkie trzy (czwarta jeszcze nie wyszła), ponieważ naprawdę przyjemnie się ogląda. Grafika anime ładna, najlepiej wyszło im narysowanie okrągłych rzeczy.

Ocena w skali Lotto (Dawnego Dużego Lotka. Trafione liczby z 49)

Wylosowane: 3; 18; 23; 24; 31; 49

Skreślone: 3; 18; 23; 31; 48; 49

Brakuje jednego punkta, ponieważ nie ma jeszcze 4 serii. Ok, to ja dam Madoce 1 bo nie ma 2,3 i 4 serii. Ty w ogóle wiesz co to ocena? Przypominają mi się redaktorzy CDA, którzy narzekali że King's Bounty nie ma multi. CHYBA RECENZUJEMY TO CO JEST A NIE NARZEKAMY CZEGO NIE MA. Gra iest gupia bo nie ma ak-47 to równie dobry argument.

Dziękuję za uwagę, jest to mój pierwszy wpis, mam nadzieję, że nie zepsułem Cyrec-owi reputacji (a on ją miał?) //Demol Właśnie. Miał.

Ocena Mr.Cyrec:

2-

Podoba mu się tylko dlatego że to etcchi.

 Share

6 Comments


Recommended Comments

Spriggs, to są screeny TYLKO z 3 odc. 3 serii. Najlepszy to jest bonusowy odc. 3 serii. TENTACLE. Ale nie ma golizny. Takiej nagiej golizny. Na szczęście (albo nieszczęście, zależy, czy jesteście sami w mieszkaniu/domu).

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...