Jump to content
  • entries
    133
  • comments
    612
  • views
    86,453

Sensacja?!


Wosq

363 views

Sensacja, Niespodzianka od takich słów najczęściej zaczynają się newsy dotyczące meczu TSP vs Lech Poznań.

Jeszcze zabawniejsze są komentarze pod nimi. W tym remisie nie ma sensacji. Nie było jej też, gdyby Lech przegrał, bo nie pokazał nic ciekawego. Z resztą sensacji nie było w sytuacji, gdy Wisła znalazła się za burtą. To była po prostu naturalna kolej rzeczy. Czemu?

TSP to nie zespół złożony z gwiazdek-indywidualistów a solidnie grający kolektyw. A dokładniej kolektyw grający do końca. Do tego mają trenera, który to wszystko ładnie poukładał i ma nosa do zmian a kadra jest wyrównana. Lekceważenie rywala się mści. Przekonała się o tym Wisła i częściowo przekonał Lech. W rewanżu nie będą mieli wcale łatwiej, wręcz przeciwnie.

Z resztą jak tak dalej pójdzie TSP w końcu awansuje do ekstraklasy i mam taką nadzieję, że chłopaki tam ostro namieszają. I wtedy też nie będzie niespodzianek :D

Dzisiejszy remis cieszy, choć równie dobrze mógłby to być mecz wygrany. Jedynie szkoda, że przez ćwiczenia ze statystyki nie byłem w stanie pojechać na mecz, a okazja była niezła, bo 20 zł to nie był tak wielki wydatek :(

Pozostaje oczekiwać na rewanż i mam nadzieję awans dalej. A kibicom przeciwników mogę życzyć jedynie, żeby piłkarze ich ulubionych drużyn nie lekceważylili rywali, zaoszczędzi im to srogich rozczarowań.

z9367566X,Podbeskidzie-Bielsko-Biala--Ad

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...