Jump to content
  • entries
    4
  • comments
    23
  • views
    9,581

1000h grania na Xfire!


matis9988

790 views

 Share

1000h grania naliczyło mi już Xfire. Wypadałoby to podsumować. Napiszę tu troszkę o 20 grach, w które najdłużej grałem. Te godziny nie są już takie jak podczas równych 1000h, bo w cos grałem i jakieś godziny doszły.

20. Call of Duty 4: Singleplayer - tylko 5h. Taki czas zajęło mi ukończenie kampanii CoD4. Na szczęście nadrabia to sam gameplay. Szybka akcja i duża grywalność oraz dobra fabuła to największe zalety.

19. Company of Heroes Opposing Fronts ? 7h. Tak naprawdę to w tą grę nie grałem. Przy moim bardzo wolnym Internecie 7h zajęło mi pobieranie patchy do tej gry .

18. Dragon Age : Początek ? 7h. Ta gra dopiero przede mną. Zacząłem grać i odstawiłem grę na rzecz Borderlands. Jednak już niedługo zagram ponownie w DA:O. Pierwsze 7h to jak najbardziej pozytywne wrażenia.

17. Unreal Tournament 3 ? 9h. W grę grałem jeszcze jak nie miałem Xfire, więc stąd to 9h. Szybka akcja i duża grywalnosć. Gra niestety przegrała starcie z CoD4.

16. Oblivion ? 9h. Jak w wielu innych opisywanych grach tą też przeszedłem zanim pobrałem Xfire. Według mnie Oblivion to nadal najlepszy RPG! Wspaniała grywalność i dobry system walki. Niestety gra posiadała głupi level scalling, słabą fabułę, a twarze postaci były paskudne.

15.Call of Juarez 2 ? 13h. Grę ukończyłem dwa razy. Bardzo dobra polska produkcja. Można grać w każdym rozdziale wybraną postacią (są rozdziały gdzie nie możemy wybrać postaci). Każda z nich ma umiejętności specjalne, np. Thomas może używać lassa, a Ray walczyć dwoma rewolwerami. W grze jest też fajny tryb koncentracji. Fabuła jest nawet fajna, a grafika zbytnio się nie zestarzała. Według mnie najlepsza gra o dzikim zachodzie na PC.

14. Tom Clancy?s Rainbow Six Vegas ? 13h. Bardzo dobry FPS. Podoba mi się fajny system osłon w tej grze. Grafika niestety się bardzo zestarzała. Gry nie ukończyłem, bo jakoś nie było kiedy, ale może jeszcze kiedyś do niej wrócę.

13. Assassin?s Creed II ? 13h. Tylko w tą część serii grałem. Chyba najważniejszy w tej grze jest system wspinania się po budynkach itp. W grze jest wiele zadań i jest co robić. Są one trochę monotonne. Zadania ze zbieraniem różnych piór itp. rzeczy znacznie wydłużają czas gry. Co do fabuły to jest ona wspaniała ! Ukończyłem tylko 30 % gry, ale na pewno do niej jeszcze kiedyś wrócę. Gra bardzo mi się spodobała.

12. FIFA 09 - 24h: Względem poprzednich części (FIFA 07, 08) gra bardzo się zmieniła.P oprawiona została grafika i o wiele więcej rzeczy. Ta gra przykuwa do ekranu i jest warta polecenia.

11. Test Drive Unlimited -24h : Grałem w bardzo mało samochodówek. Ogólnie nie jestem fanem tego gatunku gier. Ta gra jednak bardzo mnie wciągnęła! Bardzo dobry model jazdy, dużo samochodów, duży świat gry i wyspa, na której nie da się nic nie robić. Samo jeżdżenie bez celu jest bardzo przyjemne! Niestety, gdy pewnego razu uruchomiłem grę to wyłączyła mi się ona po 10 minutach i tak jest cały czas. Nie mogę dokończyć tej wspaniałej samochodówki :(

10. Metin 2 - 28h : Metin 2... Chciałem sprawdzić czy ta gra rzeczywiście jest takim crapem jak wszyscy mówią. Potwierdzam to : ta gra to badziewie! Nudne, schematyczne i powtarzalne do bólu zadania i praktycznie ciągły grind, mocno średniawa grafika i jeszcze gorsza muzyka. W dodatku wszędzie są tylko jakieś nooby. Chyba najgorsza gra w jaką grałem.

9. Wrestling Empire 2008 (Carrer Edition) - jako, że lubię trochę wrestling to ra gra okazała się nawet fajna. Nie wiem co więcej o niej napisać. Może to, że w tej edycji głównym trybem gry jest kariera, w której walczymy w kilku federacjach itd. Gra średnia.

8. FIFA 11 - 46h : FIFA 10 to bardzo słaba odsłona serii. Na szczęście twórcy znacznie poprawili FIFĘ 11 względem poprzedniczki na PC. Nowy silnik gry i w ogóle wszystko jest lepsze. Bardzo ładna animacja i grafika. Ogólnie gra wciąga i jest bardzo dobra.

7. Mount & Blade - 52h : M&B to bardzo udane połączenie strategii, rpg i gry akcji. W grze mamy kilka frakcji. Po mapie poruszamy się z widoku kamery z góry. Jeździmy po wioskach, miastach i werbujemy żołnierzy do armii. Możemy też wykonywać zadanie, ale te są monotonne i po chwili zaczynają się powtarzać. Gdy już dołączymy do jakiejś frakcji to toczymy wojnę z innymi. Na pochwałę załguje wspaniały system walki. Niestety grafika wygląda jak sprzed 10 lat.

6. Borderlands - 52h : Borderlands to poąłczenie FPS z RPG. Za zabijanie przeciwników i wykonywanie zadań otrzymujemy PD, które po awansie możemy przeznaczyć na ulepszenie jakiejś umiejętności. W grze dostępne są 4 klasy postaci. Zadania są typu podaj, przynieś, pozamiataj, ale i tak nie nudzą. Na plus można zaliczyć bardzo dużą ilość broni. Grę możemy przechodzić w co-opie w 4 osoby. Grafika jest kreskówkowa i bardzo mi się podoba. Ogólnie gra jest bardzo dobra.

5. FIFA 10 - 79h : FIFA 10 to edycja, w której wszystkie jest gorsze od wcześniejszej części serii. Grafika jest brzydsza chyba nawet od tej w FIFIE 08. Nie wiem dlaczego grałem w tą grę tyle czasu. Taka to już jest seria FIFA.

4. CoD4 : Modern Warafare Multiplayer - 88h : Tą grę zna chyba każdy gracz. Małe mapy i dynamiczna rozgrywka to według mnie duży plus. W dodatku w grze lvlujemy swoją postać i odblokowujemy z każdym awansem bronie i umiejętności jak np. szybsze przeładowywanie czy miny claymore. Kilka lat po premierze nadal jest 10 tys. serwerów i pewnie przez jeszcze długi czas będzie nadal tyle. Gra wyśmienita.

3. Battlefield Heroes - 116h : BH to gra półdarmowa. Nie musimy za nią płacić, ale żeby kupić lepszą broń czy fajniejsze ubranie musimy wydać prawdziwe pieniądze. To chyba największy minus produkcji. W grze dostępne są 3 klasy postaci i 2 frakcje : National i Royal. W trakcie gry możemy jeździć czołgami lub samochodami lub latać samolotami. Gra jak najbardziej udana.

2. Battlefield 2 -167h : Kolejny BF na liście. Ten jest jednak bardziej realistyczny. 7 klas postaci i 3 walczące frakcje: USA, MEC i Chiny. W tym BF jest o wiele więcej pojazdów. Dostępne są czołgi, myśliwce, helikoptery, samochody. Mapy są bardzo duże. Oprócz lvlowanie otrzymujemy medale, baretki i odznaki. Według mnie najlepszy sieciowy FPS.

1. Two Worlds - 192 h :192h grania i 192 lvl główną postaci oraz kilka innych postaci z około 100 lvlem. Te 192h to czas grania w multi tej produkcji. Codziennie po kilkadziesiąt razy chodziłem na jedną mapę, by tylko zdobyć jaja trachida, z których robiłem potem miksturę dodającą na stale HP. Nie wiem co mnie w tej grze tak wciągnęło, ale jest ona wyśmienita.

 Share

14 Comments


Recommended Comments

Brawo, zmarnowałeś 1000 godzin swojego życia. Swoją drogą, niektórzy mają 6x tyle w jednej grze

Oblivion najlepszy RPG? Przecież ta gra nie ma z erpegiem prawie nic wspólnego

Link to comment

Przydałoby mi się takie xfire od początku kariery gracza, chociaż wiedziałbym ile czasu już przegrałem...

Stary jak tak ''zła" gra jak Metin wciągnęła cię na 28 h? o_O

Link to comment
Bardzo dobrze ,że Najlepsze produkcje na początku

Gdzie tu jakiś Warcraft, Starcraft, Diablo, Unreal Tournament, Quake ]l[ Arena, jakiś stary Tomb Raider, Sacrifice, Evil Islands, Dawn of War, Mafia czy Commandos ? :trollface:

Nie żebym się czepiał, ale nazywać te nowsze gry najlepszymi produkcjami, to już ogromna przesada. Starocie umierajom :trollface:

Link to comment
Przydałoby mi się takie xfire od początku kariery gracza, chociaż wiedziałbym ile czasu już przegrałem...

Stary jak tak ''zła" gra jak Metin wciągnęła cię na 28 h? o_O

Alt + Tab i na necie siedzę :)

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...