Jump to content
  • entries
    4
  • comments
    23
  • views
    9,591

Dwa nowe nabytki.


matis9988

703 views

 Share

Dwa nowe nabytki

Do mojej kolekcji gier doszły dwa nowe nabytki.Kupiłem je miesiąc temu, ale nie miałem czasu na napisanie wpisu.Zapraszam do przeczytania!

Pierwsza gra to wspaniały produkt BioWare - Mass Effect 2. Bardzo mnie wciągnęła ta gra. Szczególnie podobała mi się fabuła. Ta gra to shooter TPP z elementami RPG w kosmosie lub RPG z elementami shootera TPP w kosmosie. Samo strzelanie jest bardzo fajne. Do tego dobry system osłon. Do plusów gry można też zaliczyć ciekawe mini gierki. Przejście gry zajęło mi 25h. Wykonałem prawie wszystkie misje lojalnościowe dla drużyny (nie zrobiłem tylko dla Thane), kilkadziesiąt zadań pobocznych (max 20) i oczywiście cały wątek główny. Gra jest wspaniała i na pewno jeszcze raz nią kiedyś ukończę!

Drugi tytuł to NFS: Shift.Ta część serii nie stawia na nielegalne wyścigi tylko wyścigi po torach.Tych licencjonowanych torów w grze jest sporo.Samochodów również.Znajdziemy tu pojazdy marek takich jak BMW, Ford, Lamorghini itd. Model jazdy jest bardzo dobry.Jako, ze gram na klawiaturze to jest trochę ciężko, ale zamierzam kupić niedługo kierownicę (na razie je nie miałem, bo bardzo mało grałem w samochodówki). Plusem gry jest też system punktów.Za jazdę po wyznaczonej trasie, perfekcyjne zaliczenie zakrętu i dobre wyprzedzanie otrzymujemy punkty precyzji.Natomiast za blokowanie przeciwników, drafting dostajemy punkty agresji (oczywiście tego za co dostajemy punkty jest o wiele więcej). Natomiast wszystkie punkty łączone w całość dają nam punkty doświadczenia.Za zdobycie określonej ich liczby awansujemy na nowy poziom i zdobywamy pieniądze, zaproszenie na nowe zawody lub dodatkowe naklejki dna samochód. Naklejkami możemy ozdobić nasz samochód jak tyko chcemy.NFS:Shift to bardzo dobra gra, ale z braku czasu jeszcze jej nie ukończyłem.

To wszystko w tym wpisie.Zapraszam do komentowania.W następnym opiszę wrażenia z gry w Torchlight oraz Wiedźmina, którego zamierzam ukończyć przed zbliżającą się premierą "dwójki".Zachęcam też do udziału w ankiecie.

 Share

3 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...